Armed assault

Tagy:  Arma, Armed, Armed assault demo, Armed Assault download, Armed Assault addony, Queens Gambit, Armed Assault: Queens Gambit

Sponzorované odkazy:

Armed assault

Operace Flashpoint. Tak tato hra se mnohým z nás zaryla hluboko do mozku a i po pár letech se k ní rádi vracíme… Nyní je zde nepřímé pokračování s názvem Armed Assault, který prý jde ve stopách původního Flashpointu. Daří se mu to?

Je libo převrat?

Chlapíci z Bohemia Interactive Studio by si mohli dát patent na tvorbu podobných příběhů, jako byl ten ve Flashpointu nebo v právě recenzovaném Armed Assault. Opět zde máme převrat na fiktivním ostrově zvaném Sahrani a vy jako správný a nebojácný voják jdete s týmem do akce. Příběh se naštěstí pěkně větví, což dodává na spádu a prožitku. Jenže bude to stačit?

Armed Assault-Grafika je velmi náročnáArmed Assault-Grafika je velmi náročná

Pokořitel Operace Flashpoint?

Armed Assault je stále hardcore vojenská akční hra se silnými taktickými prvky jenže… Jenže strašně připomíná už notně zaprášený Flashpoint se všemi jeho neduhy! Dočkáte se tedy stejně zpracovaného HUDu, stejných ikonek, menu a všeho okolo… Vše by se ale dalo překousnout, pokud by zbytek hry byl skvěle hratelný a nezabugovaný… Vyslovil tu někdo slovo bug? Hra je znetvořena věcmi jako nemožnost prostřelit okna, zmrvené řízení automobilů, grafické bugy anebo oblíbené neviditelné zdi… Tohle všechno vás strašně otráví a k delšímu hraní vás nevrátí ani řádně překopaný engine, který zvládá libůstky HDR nasvětlování, detailní modely, opravdu komplexní a obrovské mapy. A to nemluvě o NÁROČNOSTI enginu na hardware… Dvoujádro a pořádná grafická karta je podmínkou.

Armed Assault-Rozlehlost je druhé jméno hryArmed Assault-Rozlehlost je druhé jméno hry

Samotné hraní je jinak celkem fajnové a zvlášť v multiplayeru, pokud seženete kvalitní spoluhráče se Armed Assault promění ve velmi dobrou vojenskou simulaci… Je to také dáno ohromným výběrem zbraní všeho druhu a také použitím džípů, tanků, vrtulníků a jiných destruktivních věciček.

To co Armed Assault může pomoci je aktivní zapojení modařské komunity. Ta díky šikovným nápadům a jejich realizaci dokáže proměnit hru v úplně jiný zážitek a vynést ji z bahna průměrnosti.

Armed Assault video trailer:

Koupit Armed Assault za 899,–Kč

Koupit datadisk Armed Assault: Queens Gambit za 399,–Kč

Koupit Armed Assault: Zlatá Edice za 299,–Kč

Armed Assault demo download zde:
Armed Assault demo download

Článek Armed assault byl publikován 30. září 2007 v 06.00 v rubrice Hry. Autorem článku je Mirek Mlejnek (Ryan). Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...