Kobra 11 - Nitro

Tagy:  Kobra 11, Kobra 11 hra, Kobra 11 download

Sponzorované odkazy:

Kobra 11 - Nitro

Hned zezačátku říkám, že zrovna já nebudu v této recenzi objektivní, protože seriál Kobra 11 se mi upřímně hnusí a nevidím na něm jedinou pozitivní věc, proč trávit čas u televize s tímto kýčem. No ale ono to nevlastně úplně fuk, protože Cobra 11 -Nitro je paskvil tak i tak.

První co vás na hře zarazí, bude totální absence „herců“ z tohoto u nás a v Německu oblíbeného seriálu! Proč si tedy tvůrci licencují jméno seriálu, když se ani neobtěžují do hry minimálně ve formě intra či příběhových prequelů vměstnat Toma a Simíra? První mínus.

Cobra 11 – piruetaCobra 11 – pirueta

Cobra 11 – Nitro nabízí několik herních módů, z nichž jediný, který stojí za řeč je kariéra. Bohužel nejde o pořádnou příběhovou kariéru s bytelnou kriminální zápletkou (ó jak k tomu seriálová předloha svádí a tvůrci se na to vybodnou). Takhle tu jen máme sérii misí a úkolů, z nichž naprostá většina je ve smyslu – jeď z bodu A do budu B a mezi tím spacifikuj neposlušného řidiče. Občas se i dočkáme „zpestření“ ve formě jízdy s náklaďákem plným až po okraj výbušninou, který musíte kočírovat s citem aby jste se neodebrali do policejního nebe. Mimochodem hra je k uzoufání lineární. Většina misí začíná na komisařství, ze kterého vyjíždíte k hlášením. Jenže ono vždy jde jet pouze za čumákem auta a třeba sjet z dálnice nebo si střihnou zkratku prostě nejde! Fuj a další bod dolů.

Cobra 11 – celou hru jen jezdíteCobra 11 – celou hru jen jezdíte

A zbývá nám grafika a zvuk… No co vám mám povídat… Grafika je přinejlepším průměrná a zvlášť fyzika je opravdu mizérie… Sebemenší ťuknutí a vůz se div ne nepřevrátí nebo neháže trojitého ridbergera. Zpracování okolní krajiny je výrazně podprůměrné a ve stejném duchu se nese i ozvučení hry (v české verzi je prý solidní dabing Bohdana Tůmy).

Cobra 11 – Nitro je prachsprostý budget a naštěstí se i za takovou cenu u nás v české verzi prodává (necelé 3 stovky). Pokud se opravdu zoufale nudíte, raději se podívejte na seriál a nemařte čas u této blbosti…

Hodnocení hry: 30%

Cobra 11 – Nitro video trailer:

Kobra 11 – Nitro demo download zde:
Kobra 11 demo download

Koupit Cobra 11 – Nitro za 299,–Kč

Článek Kobra 11 - Nitro byl publikován 24. října 2007 v 06.00 v rubrice Hry. Autorem článku je Mirek Mlejnek (Ryan). Pro diskusi slouží komentáře (2).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...