Gamepark.cz

Tagy:  Gamepark.cz, Gamepark, multiplayer, hry, počítačové hry, on-line hraní, on-line hry

Sponzorované odkazy:

Gamepark.cz

Rozvíjením světového síťového hraní, se i u nás pomalu, ale jistě uvažovalo o založení portálu, který by byl jakýmsi „domovem“ pro hráčskou komunitu, která se chce bavit především s tuzemskými hráči a z nějakého důvodu nechce navštěvovat zahraniční herní servery.

Od založení portálu Gamepark.cz se jeho obsah postupně stával stále rozsáhlejším a zajímavějším pro návštěvníky, což znamenalo dosažení dnešní oblíbenosti mezi vyznavači počítačových her. Dnes nabízí Gamepark.cz možnost on-line bitev mezi hráči ze všech koutů republiky v nejpopulárnějších hrách, které multiplayer umožňují. Nabídka her je doslova úctyhodná, ke hraní se nabízí sedmatřicet titulů včetně datadisků. Žánrové rozpětí her je obrovské, od závodních her až po strategie nebo střílečky.

Hlavní strana Gamepark.czHlavní strana Gamepark.cz

Jak hrát

Pokud i vy máte zájem zahrát si některou z her, postup je velmi jednoduchý. Nejdříve je nutná bezplatná registrace, při které zadáte vaši přezdívku, pod kterou chcete vystupovat, heslo, e-mail a několik údajů o sobě. Po skončení registrace je nutné stáhnout si tzv. Gamepark klient. Jde o program, který vám umožní vstupovat do her také chatovat s ostatními hráči. Po stažení klienta stačí vybrat si přímo na Gamepark.cz hru a stáhnout si malý soubor, který otevřete přes Gamepark klient. Zde se připojíte ke hře. Musíte si však ještě před hraním sehnat na nainstalovanou hru patche a mapy, bez kterých je hraní pomocí Gameparku nemožné.

Doplňující funkce

Celý projekt není jen o hraní, ale mohou se na něm podílet i registrovaní uživatelé. Buď mohou psát články do svého osobního blogu, nebo se mohou přidat do některého z herních klanů a postupně se prokousávat žebříčkem na vyšší místa. Průběžně se v sekcích webu objevují i redakční recenze her nebo hardware vybavení, vhodného pro hráče. V on-line shopu také můžete nakoupit hry, ale i knihy nebo RC modely.

Gamepark.cz – Counter StrikeGamepark.cz – Counter Strike

Funguje také Fórum se spoustou témat, ať už o hrách, o počítačích nebo prostě jen o obyčejných, všedních věcech. Rovněž si lze na Gamepark.cz zahrát několik chytlavých flashových her, rozdělených do žánrových kategorií.

Zhodnocení a Premium účet

Na konci článku bych se rád zmínil o možnosti zakoupení takzvaného Prémium účtu. Základem je poplatek 65 Kč za jeden měsíc. Díky zaplacení bonusového účtu si uživatel může dopřát některá vylepšení, který hráč bez zaplaceného účtu nemá. Například si můžete odlišit nick jinou barvou nebo využít skiny pro herního klienta.

Myslím si, že Gamepark.cz je velmi zajímavým projektem, který má zajištěnou dobrou budoucnost. Žádné vážnější problémy jsem nezaznamenal, až na občasné dětinské články, které mají někteří na svém blogu.

Hodnocení portálu: 97%

Gamepark.cz

Článek Gamepark.cz byl publikován 17. března 2008 v 05.24 v rubrice Herní weby. Autorem článku je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (2).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...