Bulánci

Tagy:  Bulánci download, bulanci.cz, Bulánci mapy, bulanci.jar, www.bulanci.cz

Sponzorované odkazy:

Bulánci

Jsou krvelační, jsou multiplayeroví, nesmírně zábavní a jsou to polštáře! Ano přesně tak by se dala shrnout dnes již legendární hra českého vývojářského týmu Sleep Team Labs. O co tedy přesně kráčí?

Bulánci (slangový výraz pro polštáře)nejsou nic jiného než pořádná adrenalinová akce. Hra je k dispozici zdarma a probíhá v uzavřených arénách viděných v rozkošném top down 2D pohledu. Map je na výběr nyní nepřeberné množství, neboť tvůrci konečně na přání početné komunity pustili do světa editor map a tak k pár designově skvělým původním arénám existují stovky fanouškovských.

Bulánci-kultovní freeware hraBulánci-kultovní freeware hra

Samotná hra začíná výběrem správného bulánka, kterého od konkurence odlišujete barvou a nickem. Poté už jen vyberete mapu, typ hry (časový limit, na zásahy, na životy) a vzhůru do akce! Ta je opravdu zběsilá, neboť arény jsou poměrně malé a zákeřné se spoustou úkrytů. Aby bylo vraždění ostatních zábavné musí být perfektně vybalancované zbraně. Zde se setkáváme s typickým arzenálem známým z jiných her, takže máme osvědčenou pistoli, skvělou brokovnici střílející 3 broky najednou, samopal kosící nepřátele dávkou, pomalý, ale destruktivní raketomet a neuvěřitelně zákeřné miny. Zbraní se nezdá mnoho, ale vyblbnete se s nimi neskutečně.

Bulánky je možné hrát jak po běžné LAN síti, tak i po internetu (k hraní je doporučen program Hamachi). Grafická stránka hry je nesmírně roztomilá a ručně kreslená, což dodává punc jemné infantilnosti a hravosti. Hudba je velmi příjemná a rozhodně jsem neměl důvod hudební motivy během hraní vypínat. Zvyky jsou na tom stejně. Prostě parádní hra na občasné deathmatche s kamarády. Nenáročnost na hardware zajištěna.

Bulánci trailer:

Bulánci freeware download zde:
Bulánci download

Článek Bulánci byl publikován 28. září 2007 v 06.00 v rubrice Hry. Autorem článku je Mirek Mlejnek (Ryan). Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...