Need for Speed a Assassin's Creed - květnové herní novinky

Sponzorované odkazy:

Články v sérii

  1. Herní novinky - březen 2015: Konference GDC, Wolfenstein, Hra o Trůny
  2. Herní novinky - duben 2015: Call of Duty, DLC k Euro Truck Simulator 2
  3. Need for Speed a Assassin's Creed - květnové herní novinky
  4. Herní novinky - červen 2015: E3, Project C.A.R.S., Squad
  5. Herní novinky - červenec 2015: Mafia III, Grip, Warhammer
Need for Speed a Assassin's Creed - květnové herní novinky

Blížíme se do poloviny tohoto roku a nedávno nám skončil květen. To znamená další „nášup“ herních novinek. Opět přibylo pár odhalení a updatů. Čeká nás nový Need for Speed nebo Tony Hawk? Vice se dočtete se uvnitř článku.

Další díl oblíbené akce Assassin's Creed

Ani jsme kloudně nedohráli poslední díl Assassin's Creed a vývojáři již odhalují další pokračování. Doufejme, že nevyjde stejně nedodělané, jako Unity.

Hrdina Jacob stojící na známé budově Big BenHrdina Jacob stojící na známé budově Big Ben

Tento díl nese podtitul Syndicate a tentokráte se bude odehrávat v Londýně kolem roku 1868. Zajímavou novinkou je, že Syndicate nebude nabízet multiplayer. Znamená to konec zabíjení se spoluhráči i v nadcházejících dílech? Kdo ví. Za absenci mohou technické problémy. Mělo by se jednat o nejakčnější díl z celé sbírky a hráči se zhostí hned dvou rolí. Jacoba Frye a hezkou Evie. Ty se budou snažit o vyrovnání sociálních nerovností tehdejší doby. Můžeme počítat s lepší dynamičností soubojů, novými nástroji k zabíjení a šplhání a propracovaným příběhem.

Dokonce již známe i datum vydání. Syndicate vyjde již 23. října tohoto roku a dostupný bude pro platformy PS4 a Xbox One. Majitelé PC má vyjít s menším zpožděním. Pro nedočkavce je dostupný trailer i gameplay záběry->https://www.y­outube.com/wat­ch?v=hKR42Ci000k.

Reinkarnace závodního šílenství

Po posledním vydaném díle série Need for Speed od společnosti EA již uplynulo dlouho a vzhledem ke klesajícímu zájmu fanoušků se zdálo, že slavná závodní arkáda neví, kudy se dále ubírat. Nyní se ale vývojáři připomínají, že s tato jízda ještě není u konce.

Nový Need for SpeedNový Need for Speed

Řítí se na nás nový kousek zvaný jednoduše Need for Speed. Pravděpodobně to značí restart série a také nový směr. Vývojáři nám ukázali krátký trailer a podle všeho můžeme očekávat pokračování nejúspěšnějšího dílu Underground. V současné době toho stále moc nevíme a ani ukázka toho moc neřekla. Nového Need for Speed bychom se ale měli dočkat ještě tento rok a více by měla prozradit nadcházející červnová herní konference E3.

Slavný Tony Hawk bude opět ve hře

V dubnových novinkách jsem se zmínil o spekulacím ohledně chystaného Tony Hawk's Pro Skater 5. Nyní je skutečně potvrzeno.

Byly odhaleny další informace a vypadá to na další skateboardovou pařbu. Ve hře by měla zůstat hratelnost ovšem s vylepšenou vizuální stránkou a samozřejmě i něco navíc. Herní svět by měl být v založen na multiplayeru, kde budou hráči plnit různé úkoly a soupeřit proti sobě. Tony Hawk's Pro Skater 5 by měl vyjít ještě tento rok a to na konzole starší i nové generace. O vydání na PC však zatím není ani zmínka.

Zachraňte šneka!

Pro fanoušky mobilních her se ještě zmíním o parádní puzzle arkádě Save the Snail 2. Vděčíme za ni českému nezávislému studiu Alda Games.

Save the Snail je druhým pokračováním původního dílu, ve kterém se snažíte zachránit šneka. Ve druhém díle na vás čeká kolem šedesáti úrovněmi s rostoucí obtížností. Byla vylepšena hratelnost a přibylo také speciálních objektů, které vám dokáží pěkně zavařit.

Hra je samozřejmě dostupná zdarma a to na systémech Android, Windows Phone a iOS. Ti, kteří váhají, mohou nejdříve shlédnout trailer

Battlefieldový update

Nedávno vydaná akce Battlefield Hardline se dočká prvního DLC s názvem Criminal Activity. Opomenut nezůstane ani Battlefield 4, který dostane update s novým obsahem zdarma.

Nejprve ke Criminal Activity. Toto DLC s sebou přinese čtyři nové mapy. Ty by měli mít jinou velikost a uvidíme, zda to bude k dobru, či ne. Dále nechybí ani čtyři nové zbraně, vozidla, atp. Přídavek bychom měli očekávat někdy v průběhu léta a prozatím je k dispozici trailer.

Battlefield 4 čeká také pár příjemných změn. Nejspíše odpadá rozdíl mezi vlastníky prémium účtů a ostatními, protože bude nadcházející obsah vycházet zdarma. Patch vylepší Battlefield o nový mód Gunmaster, který je převzat ze třetího dílu. Dále čekejme pět nových zbraní. V budoucnu pak různé mapy s možností hrát v noci.

Základny ve vodě díky DLC pro Civilization

Vzhledem k úspěchu nejnovějšího dílu Civilization: Beyond Earth se dalo očekávat, že Firaxis budou hru nadále udržovat novým obsahem a vylepšeními. Proto se na podzim dočkáme nového DLC s názvem Rising Tide.

Mořské strasti a radosti v DLC Rising TideMořské strasti a radosti v DLC Rising Tide

Největší změnou bude možnost kolonizovat na oceánech a také pod hladinou. To ale není vše. Pozměněn bude také systém diplomacie, kde přibudou nové možnosti jednání s ostatními a také důvěra a celkové jednání nezůstanou „suché“. Poslední výraznou novinkou se stanou čtyři nové národy. Více informaci naleznete na oficiálních stránkách Civilization.

MiniNews

V září se začne s natáčením filmového Assassin's Creed. Pracuje se na remaku kouzelné arkády Wacky Wheels. World of Tanks oslavil výročí konce války v podobě třech nových tanků. Vydání očekávané F1 2015 se bohužel zpozdí o měsíc. Tankový rival Wargamingu, Armored Warfare, spouští early access.

Vyšlo

Tento měsíc byl opravdu nabitý a vychází kupa AAA titulů. Vše odstartovalo vydání datadisku akčního Wolfenstein s podtitulem The Old Blood. Další očekávaný titul Project C.A.R.S. vyšel 8. května. O týden později pak versmírná strategie Galactic Civilizations III. Nový engine vývojářů N3V v podobě Trainz: A New Era je k vyzkoušení od 15. května. Další očekávaný titul Zaklínač 3: Divoký Hon je k mání od 19. května. Dva dny poté přichází remake krvavého Carmageddonu s podtitulem Reincarnation. A konec měsíce pak uzavřelo vydání nové MOBA akce Games of Glory.

Koupit Wolfenstein: The Old Blood (PC)
Koupit Wolfenstein: The Old Blood (PS4)
Koupit Wolfenstein: The Old Blood (XOne)
Koupit Project C.A.R.S. (PC)
Koupit Project C.A.R.S. (PS4)
Koupit Project C.A.R.S. (XOne)
Koupit Trainz: A New Era (PC)
Koupit Zaklínač 3: Divoký Hon (PC)
Koupit Zaklínač 3: Divoký Hon (PS4)
Koupit Zaklínač 3: Divoký Hon (XOne)

Článek Need for Speed a Assassin's Creed - květnové herní novinky byl publikován 11. června 2015 v 05.00 v rubrice Novinky. Autorem článku je Michal Havlík. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...