Herní novinky - únor 2015: Victor Vran a WoT Generals

Sponzorované odkazy:

Články v sérii

  1. Herní novinky - prosinec 2014
  2. Herní novinky - leden 2015: Dirt, Tony Hawk či třeba Dying Light
  3. Herní novinky - únor 2015: Victor Vran a WoT Generals
  4. Herní novinky - březen 2015: Konference GDC, Wolfenstein, Hra o Trůny
  5. Herní novinky - duben 2015: Call of Duty, DLC k Euro Truck Simulator 2
Herní novinky - únor 2015: Victor Vran a WoT Generals

Začíná nám březen a to znamená novinky za uplynulý měsíc. Únor s sebou přinesl odhalení pár nových titulů a také odkryl další informace o nadcházejících hrách. Pojďme se na ně mrknout.

Překvapení od Heamimong Games

Vývojáři Heamimong Games, kteří stojí za známou sérií Tropico pro nás tentokráte chystají něco úplně odlišného. Jedná se o akční RPG Victor Vran. Jedná se o hack and slash a uvidíme, zda bude schopná konkurovat nejmocnějšímu Diablu.

Hrdina Victor Vran při setkání s nemrtvýmiHrdina Victor Vran při setkání s nemrtvými

Hra by měla nabízet akční hratelnost plnou velkého spektra vybavení a schopností. Dokonce by zde mělo být skákání. Zejména tímto kouskem se chtějí vývojáři odlišit od ostatních her tohoto typu. Snad nepůjde pouze o kosmetickou záležitost.

Jediná prozatím potvrzená platforma je PC a k dispozici je také upoutávka, která napovídá, že hra vyjde ještě v tomto letním období.

Co ještě nevíme o Just Cause 3

Další díl povedené akční hry Just Cause se začíná odhalovat a vypadá to, že se máme opět na co těšit. Vychází trailer a několik nových informací.

V Just Cause 3 by nyní už neměl být problém dostat se k výbornému arsenálu bez větších potíží a užít si tak krásný otevřený svět téměř ihned na plno. Další vynikající novinkou se stává absence načítání jednotlivých úseků hry. Vše se načte po zapnutí hry a dále stačí po kliknutí na start začít okamžitě hrát.

Této adrenalinové akce bychom se měli dočkat někdy o letních prázdninách a to na PC, PS4 a Xbox One.

Ostříme meče ve třetím Zaklínači

Měsíc únor představoval také odhalení množství informací a téměř hotovém Zaklínači 3 s podtitulem Divoký hon. Spíše se jedná o technické vymoženosti a způsoby hraní. Některé z nich však stojí za to znát.

Pohled na městečko Novigrad v novém ZaklínačiPohled na městečko Novigrad v novém Zaklínači

Bude zde zaveden celkem reálný systém opotřebení výbavy hrdiny. Použité zbraně se budou jakoby „tupit“ a se stářím budou udělovat menší a menší poškození, až nezbyde nic jiného, než zajít ke specialistovi a nechat zbraně znovu naostřit. Dále se můžeme těšit na opravdu rozsáhlý strom schopností, který bude dělen do pěti stupňů. Stupně se budou dělit do pěti schopností a každá schopnost bude moci nabývat až čtyř úrovní. Poslední zajímavou zprávou je pak rozsáhlá manipulace s uživatelským rozhraním. Půjde například vypnout nebo změnit minimapa, vypnout zůzná upozornění, apod.

Zaklínač 3 by měl vyjít 19. května na PC, PS4 a Xbox One. Nedočkavci mohou shlédnou celkem obsáhlé 35 minutové video a ukrátit si tak čekání, pokud tak již neučinili.

Wargaming.net chystá karetní hru

Vzhledem k rostoucí popularitě karetních karet viz např. Hearthstone, se začínají rozrůstat další karetní hry na motivy velkých her. Nyní se k takovýmto připojuje i skupina Wargaming se svým hitem World of Tanks. Jedná se o World of Tanks Generals. V současné době již probíhá uzavřená beta a přihlásit se do ní můžete i vy kliknutím zde.

Ukázka bojového prostředí beta verze WoT GeneralsUkázka bojového prostředí beta verze WoT Generals

V současné době hra běží přes pouhý prohlížeč, nicméně v plánu jsou také platformy Android a iOS. dispozici je nyní okolo 200 karet, několik misí a samozřejmě souboje hráče proti hráči. Před samotnou registrací můžete shlédnout krátky trailer.

MiniNews

Video, ve kterém zjistíte možnosti tvorby postav v Bloodborne. Do fáze beta vstupuje zajímavá vesmírná strategie Gratuitous Space Battles 2 s videoukázkou. Vývoj kooperativního RPG Shadows Realms bohužel končí. Brutální závodní série Carmagedon se vrací a láká trailerem k vyzkoušení beta verze. Oblíbená tanková akce World of Tanks přichází na konzoli Xbox One. Ještě před koncem tohoto roku se dočkáme nového závodního simulátoru Forza Motorspord 6. GTA V pro PC se opět odkládá, a to na polovinu dubna. V dubnu vyjde první DLC pro The Sims 4 s názvem Get to Work. 27. března vychází DLC pro Forza Horizon 2 na téma filmové série Rychle a Zběsile. Pro Far Cry 4 vyjde v březnu DLC Valley of the Yeti, kde se postavíte sněžnému muži.

Vyšlo

Hned začátkem února vychází další díl filmové adventury Game of Thrones přesněji Sesion 1 – Episode 2: The Lost Lords. O týden později akční a kooperativní Evolve. Dále můžete vyzkoušet akční RPG The Order: 1886. Závěr měsíce pak přinesl vylepšený vlakový simulátor Trainz: A New Era.

Koupit Evolve (PC)
Koupit Evolve (PS4)
Koupit Evolve (XOne)
Koupit The Order: 1886 (PS4)
Koupit Trainz: A New Era (PC)

Článek Herní novinky - únor 2015: Victor Vran a WoT Generals byl publikován 17. března 2015 v 05.00 v rubrice Novinky. Autorem článku je Michal Havlík. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...