Herní novinky - prosinec 2014

Sponzorované odkazy:

Články v sérii

  1. Herní novinky - říjen 2014
  2. Herní novinky - listopad 2014
  3. Herní novinky - prosinec 2014
  4. Herní novinky - leden 2015: Dirt, Tony Hawk či třeba Dying Light
  5. Herní novinky - únor 2015: Victor Vran a WoT Generals
Herní novinky - prosinec 2014

Již nám skončil rok 2014 a tak si zrekapitulujeme herní novinky před začátkem roku nového. Prosinec se nesl v duchu Vánoc a tak jsme byly svědky mnoha akčních slev a nových odhalení. Pojďme se na to mrknout.

Sony slaví kulatiny s něčím speciálním

Sony slaví už dvacáté výročí vzniku a rozhodl se některé šťastlivce obdarovat limitovanou edicí jejich nejnovější konzole Playstation 4. Konzolí bylo vyrobeno „pouze“ 12 300 a nejsou k dostání v běžných obchodech.

Vzhled konzole je vidět na ukázce zde. Vzhledem k unikátnosti této edice bude konzole označena číslem od 1 do 12 300 pro ještě unikátnější pocit.

V závěru ještě přidávám video s krátkou rekapitulací posledních dvaceti let Sony.

Odhaleno datum vydání Revelations 2

A je to tu. Blíží se vydání parádní zombie akce Resident Evil: Revelations 2. Současně s tím byl vydán nový trailer a představeny nové postavy.

Hlavní hrdinka Resident EvilHlavní hrdinka Resident Evil

Již víme, že příběh se bude točit kolem dívčí dvojice Moiry a Claire. Ve čtyřech epizodách však poznáme i Barryho Burtona, jež je otcem Claire. Barry se vydá na ostrov svojí dceru zachránit a bude mu přitom pomáhat malá Natalia Korda.

Jak již bylo řečeno, bude Revelations 2 rozděleno do čtyř epizod a první vyjde už 18. února za 6 euro. Následující epizody pak budou vycházet s týdenním odstupem.

Další Assassin’s Creed se rýsuje

Vývojáři z Ubisoftu drží svůj slib stálého přísunu nových dílů a nyní již přichází další s podtitulem Victory. Děj by se měl odehrávat v Londýně v době Viktoriánské. Není ale kam spěchat. Podle informací by měl tento díl vyjít až koncem roku 2015.

Pohled na londýnský Big Ben v AssassinPohled na londýnský Big Ben v Assassin's Creed

Již nyní je k dispozici i gameplay video znázorňující úžasné prostředí plné akčních pasáží. Mohli bychom se dočkat napadení kočárů, nové zbraně v podobě vystřelovacího háku, díky kterému bode mít hráč více možností přesunu z místa na místo a dalších vymožeností.

Po dlouhé době nové rallye

Pokud patříte mezi rallye nadšence, můžete se těšit na nový kousek. Studio Milestone, které je známé tituly, jako jsou například MotoGP, WRC nebo SBK, oznámilo vydání nové závodní hry, zvané Sébastien Loeb Rally Evo.

Těšit bychom se mohli na kariéru i na multiplayer, který nejspíše bude pojat netradiční formou. Hra by mohla vyjít ještě v roce 2015 ještě s motocyklovým RIDE. K dispozici zatím o moc více detailů není, a tak si pro podrobnější informace musíme počkat.

Rozšíření pro Destiny

Blíží se další doplňky k povedené onlineovce Destiny. Pozitivním dodatkem je, že jich bude více.

První DLC nás čeká již 10.března s názvem House of Wolves. Můžeme se těšit na nové tři mise a čtyři mapy pro souboje mezi hráči. Následující DLC už bude o dost bohatější a má přinést nové subclassy, zbraně, šest map pro PvP a mnoho dalšího. Plague of Darkness bude vydáno až někdy v září.

War Thunder s dalším obsahem

Pro oblíbený válečný simulátor War Thunder vychází další velký update, který se zaměřuje hlavně na nedávno přidané tankové souboje.

Přibydou tanky pro Američany (M2A4 a Grant I), pro Sověty (BT-5, SMK a M4A2) a Němce (Pz.Kpfw. III Ausf J, Pz.Kpfw. IV Ausf E, VK4501 P a Pz.Bfw. VI). Nová vozidla ale nejsou vše. Přichází funkční střelecká podpora, systém fungování munice a mnoho dalších oprav. Všechny změny, které s updatem přichází, najdete zde.

World of Tanks Retro

Nesmíme také zapomenout na populární World of Tanks, které si na nový rok také přichystalo nějaké změny.

Od 26. ledna vyjde nový mód zvaný Winter Showdown. Nečekejte hlavně nějaké úpravy se snahou přiblížit se realitě. Jedná se spíše o oddechovou část, která promění bojiště v 8-bitovou zábavu. Přibyde jedna mapa, tři tanky s ruznými vlastnostmi a souboje se mohou rozrůst až na bitvu 10 proti 10. Ochutnávku nové modifikace můžete shlédnout zde. Nepřipomíná vám to jednu starou videohru?

Mininews

Valve začíná testovat streamování pomocí nového Steam Broadcasting. Zustane Twitch králem? Končí podpora Warface pro Xbox 360. Vývojáři série Wargame chystají novou hru Act of Aggression. Datum vydání třetího dílu Zaklínače se přesouvá z února na květen. Další hratelnou postavou pro Zaklínač je Ciri. Datadisk do Tropico 5 přidává stavění na vodě. Hearthstone je ke stažení nyní i na systému Android. DLC pro Battlefield 4 s názvem Final Stand by nemělo být až tak „final“. Tvůrci z DICE plánují další rozšíření.

Vyšlo

Hned začátkem prosince byla vydána nečekaná adventura Polda 6. Den poté vyšly hned dva tituly. Závodní The Crew a seriálová Game of Thrones. 9. prosince pak vyšla akční Lara Croft and the Temple of Osiris. O týden později vychází vesmírná akce Elite: Dangerous a datadisk pro Total War: Rome II s názvem Wrath of Sparta. Konec prosince přinesl strategickou Defense Grid 2 a akční RPG Frontiers.

Pokud vás zajímají nejočekávanější hry v roce 2015, můžete si přečíst článek zde.

Koupit The Crew (PC)
Koupit The Crew (X360)
Koupit The Crew (XOne)
Koupit The Crew (PS4)
Koupit Game of Thrones (PC)
Koupit Game of Thrones (X360)
Koupit Lara Croft and the Temple of Osiris (PC)
Koupit Lara Croft and the Temple of Osiris (PS4)

Článek Herní novinky - prosinec 2014 byl publikován 20. ledna 2015 v 05.00 v rubrice Novinky. Autorem článku je Michal Havlík. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...