Herní novinky - listopad 2014

Sponzorované odkazy:

Články v sérii

  1. Herní novinky - září 2014
  2. Herní novinky - říjen 2014
  3. Herní novinky - listopad 2014
  4. Herní novinky - prosinec 2014
  5. Herní novinky - leden 2015: Dirt, Tony Hawk či třeba Dying Light
Herní novinky - listopad 2014

Končí nám měsíc listopad a to znamená jediné. Další nálož herních novinek přináší nová odhalení a také nové MMORPG v poněkud bizardním podání. Čtěte dále.

Adventurní zpracování Game of Thrones

Ano, je to tak. Není známo kde a kdy, ale již teď se mohou těšit příznivci seriálového zpracování. Co doposud víme?

Hry se ujala skupina Telltale Games, která vytvořila například zombie akcí The Walking Death nebo The Wolf Among Us. První zmínky o této hře prozradili, že hráč bude mít na výběrpěti postav. Postavy budou jen z jedné rodiny a jejich činy pak budou celou rodinu ovlivňovat. Pravděpodobně budeme poctěni rodem Forresterů.

Další skvělou zprávou je ztvárnění postav ze seriálu, proto budou diváci této série ihned vědět, o jakou osobu se jedná. Hra by měla začínat tam, kde končí třetí sezóna a její děj se bude odehrávat až do konce sezóny páté. To ostatně dokazuje následující video.

I když není zatím známo mnoho, je pravděpodobné, že se první episody dočkáme ještě tento rok. Hra vyjde na PC, Mac, PS4, PS3, X360, Xone a iOS, což podle tvůrců nebudou všechny platformy.

Chystá se Just Cause 3

Konečně byl potvrzen vývoj dalšího dílu této skvělé série. Just Cause 3 by měl nabídnout oblíbený ale propracovanější vystřelovací hák a také padák. Nově by se měl objevit wingsuit. Můžeme se opět těšit na otevřený svět, který by měl být tentokrát o poznání větší.

Otevřený svět v Just Cause 3Otevřený svět v Just Cause 3

A že půjde o pořádnou zábavu dokazuje toto video. Z dalších informací víme, že prostředím bude středomoří. Konkrétně republika Medici s rozlohou zhruba 400 čtverečních mil. Nebudou také chybět oblíbené kaskadérské kousky, které známe z předchozího dílu.

Co se týče multiplayeru, který si modeři v předchozím díle vytvořili sami a hráči byl chválen, v tomto díle ho od tvůrců také nečekejte. Avalanche Studios se prý chtějí držet toho, co umí.

Just Cause 3 pak vyjde na PC a konzole nové generace v příštím roce. Přesnější datum zatím není znám.

Čeká nás pokračování Blitzkrieg

Také další díl se bude držet toho, co umí a do rukou se nám dostane nový díl Blitzkrieg 3, který zůstává v žánru Real Time Strategií.

2. Světová válka v proudu nového Blitzkrieg 32. Světová válka v proudu nového Blitzkrieg 3

Hráčum se dostane třídílné kampaně, která zahrnuje frakce Spojence, Němce a Sověty. Podíváme se tedy zpátky do 2. Světové války. Dalším tahákem je pak multiplayer. Ten však nebude klasický, nýbrž má jít o nějaký prototyp, ve kterém budete bojovat s protihráčem, i když nebude online.

Hry se nejspíš dočkáme na začátku příštího roku a pouze pro platformy PC a Mac. Jako ochutnávka toho, co nás čeká je připraven trailer.

Mecha akce Project HON

Mecha akcí na trhu v současné době není, a z toho se snaží vytěžit jihokorejské Ncsoft. Ti jsou však známí tituly Guild Wars, Lineage nebo třeba Wildstar. Uvidíme jak se jim hra z trochu jiného soudku vyvede.

Robotický nářez v Project HONRobotický nářez v Project HON

V současné době víme o hře pouze to, že půjde o střílečku z pohledu třetí osoby s prvky RPG, ve které se proti sobě postaví ohromní roboti. Čekat můžeme různé transformace, děla a velké exploze. To znázorňuje video.

Neůžu však potvrdit, zda se hry dočkáme i v neasijnských zemích. Jediná potvrzená platforma je zatím PC.

Hrajeme za kozu v MMORPG

Šílené a nemyslitelné se stalo skutečností. Vývojářům připadalo málo, aby hráči pobíhali po ulicích a kosili všechno a všechny s motorovou pilou přilepenou na jazyku. Nyní bude do hry prostřednictvím DLC přidána složka MMORPG. Zní to šíleně že? Také to tak vypadá.

K tomuto už tak populárnímu a zároveň absurdnímu simulátoru přibudou úkoly, souboje s ostatními, levelování, oblékání a další okolnosti s tímto spojené. Při výběru postavy máte dokonce i možnost hrát za chodící mikrovlnku. Jen doufám, že se z toho nestane konkurent známého World of Warcraft.

Toto DLC již vyšlo 20. listopadu a během krácení chvíle stahování můžete shlédnout tento trailer.

Zaklínač 3 a 16 DLC navrh

S velmi přívětivým přiznáním přichází tvůrci dalšího dílu Zaklínače. I když tento díl ani nevyšel, již víme, že nám postupně nabídne dalších 16 DLC.

Nejlepší zprávou je pak oznámení, že ani jedno DLC nebude zpoplatněno. Pokud si tedy hráč koupí Zaklínač 3, nebude muset nadále dokupovat rozšíření. To zní dobře že? DLC balíčky by pak měli vycházet vždy po dvou a to s týdenním odstupem.

Na karetní Hearthstone se konečně šíří přídavek

Po dlouhé době od vydání se se konečně dočkáváme nového datadisku s názvem Goblins vs Gnomes. Můžeme se těšit na více než 120 nových karet.

Bitva gnomů s gobliny v HearthstoneBitva gnomů s gobliny v Hearthstone

Z názvu je patrné, že většina postav pak bude z těchto dvou ras. Kdo tyto rasy aspoň trochu zná, tak ví, že s nimi přichází také různé stroje, golemy a nebo výbušniny. Z následujícího traileru je vidět hodně náhodných akcí, které mohou postihnou i majitele oněch karet. Tak nevím, zda je vůbec dobré takové karty používat. Datadisk vyjde již v prosinci tohoto roku.

Mininews

Vyšel nový update pro World of Tanks s číslem 9.4 s novými módy a mapou. Vesmírná Star Citizen dostane díky vybraným penězům domácí mazlíčky. Arkáda Trials Fusion brzy nabídne také multiplayer. Tvůrci mobilní závodní hry Real Racing 3 vydají další hru Need for Speed: No Limits. Velký update pro onlineovku Destiny přidává zpět Iron Banner a navíc team voice chat. Blizzard vyvíjí akční onlineovku Overwatch. 1. prosince vyjde šesté pokračování české adventury Polda z dílny Zima Software.

Vyšlo

Začátkem měsíce vyšel Counter-Strike Nexon: Zombie. O chvíli déle pak další díl akční střílečky Call of Duty: Advanced Warfare. Hororová adventura Five Nights at Freddy's 2 vyšla 10. listopadu. Den poté následuje kolekce Halo: The Master Chief Collection. V půlce listopadu vyšly nadupané Assassin's Creed Unity spolu s Assassin's Creed Rogue a Pro Evolution Soccer 2015. 18. listopadu jsme se dočkali GTA V pro nové konzole a Far Cry 4. O týden později pak strategie Warhammer 40,000: Armagedon a adventura LittleBigPlanet 3. Konec měsíce pak přichystal Orcs Must Die! Unchained. Nesmím také zapomenout na atraktivní válečnou simulaci This War of Mine, která nás poctila taktéž koncem listopadu.

Koupit Call of Duty: Advanced Warfare (PC)
Koupit Call of Duty: Advanced Warfare (PS3)
Koupit Call of Duty: Advanced Warfare (X360)
Koupit Call of Duty: Advanced Warfare (PS4)
Koupit Call of Duty: Advanced Warfare (XOne)
Koupit Halo: The Master Chief Collection (XOne)
Koupit Assassin's Creed Unity (PC)
Koupit Assassin's Creed Unity (PS4)
Koupit Assassin's Creed Unity (XOne)
Koupit Assassin's Creed Rogue (PS3)
Koupit Assassin's Creed Rogue (X360)
Koupit Pro Evolution Soccer 2015 (PC)
Koupit Pro Evolution Soccer 2015 (PS3)
Koupit Pro Evolution Soccer 2015 (X360)
Koupit Pro Evolution Soccer 2015 (PS4)
Koupit Pro Evolution Soccer 2015 (XOne)
Koupit GTA V (PC)
Koupit GTA V (PS4)
Koupit GTA V (XOne)
Koupit Far Cry 4 (PC)
Koupit Far Cry 4 (PS3)
Koupit Far Cry 4 (X360)
Koupit Far Cry 4 (PS4)
Koupit Far Cry 4 (XOne)
Koupit LittleBigPlanet 3 (PS3)
Koupit LittleBigPlanet 3 (PS4)
Koupit This War of Mine (PC)

Článek Herní novinky - listopad 2014 byl publikován 4. prosince 2014 v 05.00 v rubrice Novinky. Autorem článku je Michal Havlík. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...