Herní novinky - říjen 2014

Sponzorované odkazy:

Články v sérii

  1. Herní novinky - srpen 2014
  2. Herní novinky - září 2014
  3. Herní novinky - říjen 2014
  4. Herní novinky - listopad 2014
  5. Herní novinky - prosinec 2014
Herní novinky - říjen 2014

Začíná nám nový měsíc a já vám přináším další pokračování rubriky herních novinek. Tento měsíc byl doprovázen spíše updaty her. I tak bylo odhaleno pár novinek, na které se můžeme těšit.

The Crew je v betě

Jedna ze závodních akcí, která přešla nedávno do verze beta, odhalila dosti novinek, které se teď pokusím přiblížit.

The Crew beta verzeThe Crew beta verze

Z trailerů je jasné, jak se vývojáři soustředili na rozsáhlé upravování vozidla pro konkrétní situace. Nový trailer naznačuje, že na typu tratě opravdu záleží.

Úrovně úprav vozidel v The CrewÚrovně úprav vozidel v The Crew

Nyní mají všichni možnost se do této bety dostat. To lze prostřednictvím tohoto odkazu. Lze si tím zkrátit chvíli do vydání hry, které bylo odloženo.

K zajímavému odhalení došli právě hráči bety, kteří odemkli hru, běžící na 30 FPS, na 60 FPS. Doufají, že dvojnásobný framerate bude k dispozici v plné hře, na což vývojáři zareagovali pozivitvně. Otázkou zůstává, zda to bude stíhat počítačová sestava. The Crew vychází 2. prosince tohoto roku na platformy PC, PS4, Xbox One a Xbox 360.

Opice, jako zbraň

Tento měsíc bylo odhaleno poměrně dost novinek o připravované střílečce Far Cry 4. Čeká nás hojná vegetace, nádherné prostředí a zajímavý zbraňový arsenál.

Prostředí ve Far Cry 4Prostředí ve Far Cry 4

Čím vším si budeme moci ve Far Cry 4 zastřílet zjistíte ze dvou trailerů. První trailer znázorňuje použití klasických zbraní a způsob, jak zabít protivníka pomocí kusu masa. Ten druhý ukazuje, co dostanete v rámci bonusu. No není ta harpuna úžasná?

Bonusová harpuna pro likvidaci nepřátelBonusová harpuna pro likvidaci nepřátel

Další trailer, kterým nás Ubisoft poctil, zasvětí hráče do lokality Lowlands. Seznámí hráče s krajinou, místní faunou a uvidí prvního velitele, kterého bude potřeba se zbavit. Další lokalitou jsou pak Midlands a Himalayas a co na vás zde čeká, najdete v tomto traileru.

Vývojáři dále odhalili, čeho se bude týkat season pass. Ten samozřejmě finální cenu poněkud zvedne, ale za to se vám dostane unikátních věcí v podobě PvP módu, zbraní a nových misí. Cena pak vychází zhruba na 800 korun.

Far Cry 4 se dočkáme 18. listopadu na platformy PC a konzole staré i nové generace.

Assassins Creed Unity nerozchodí každý

Pro fanoušky série Assassins Creed mám špatnou zprávu. Odhalené požadavky minimálních hardwarových nároků zas tak „minimální“ nejsou. Připravte si penízky, pokud chcete mít pořádný zážitek ze hry. Seznam potřebných komponent je k nalezení zde.

Bohužel další zpráva nevěstí také nic dobrého. Assassins Creed Unity by podle vývojářů měl běžet na maximálních 30 FPS. Podle tvůrců je prý 30 FPS vzhledem k tomuto žánru dostačující. Nemyslím, že jsem jediný, kdo s tímto výrokem nesouhlasí.

Assassins Creed UnityAssassins Creed Unity

Ne všechny zprávy jsou špatné, a proto vývojáři tyto negativa odlehčují hezkým trailerem, který napovídá, že se máme, hlavně z pohledu historického, na co těšit. Bude se jednat o Velkou francouzskou revoluci a Napoleonské války. Tedy evropská historie, která je nám přece jen o trochu blíže.

Vydání Assassins Creed Unity je naplánováno na 13. listopad pro platformy PC, PS4 a Xbox One.

Zpracování dřeva v novém simulátoru

Nový díl Farming Simulátoru s číslem patnáct se pyšní novým enginem s novými činnostmi a propracovanějšími modely. Klasicky se hráč ponoří do role zemědělce a bude se starat o své hospodářství. Jeho krásu předvádí tento trailer. Největší novinkou je asi práce se dřevem.

Nově zprácování dřeva ve Farming Simulator 15Nově zprácování dřeva ve Farming Simulator 15

Farming Simulator 15 vychází už na přelomu října a listopadu a to pouze na PC. Majitelé konzolí si bohužel musí počkat až do dalšího roku.

České Kingdome Come: Deliverance v alfa verzi

Od oznámení a úspěšné kickstarterové kampaně, která splnila více než dost svůj plán, uplynula dlouhá doba. Proto čeští vývojáři tohoto pozoruhodného RPG vydávají první hratelnou verzi alfa. K tomuto odhalení došlo 22. října. Jaké byly první kontakty s Kingdom Come se dozvíte níže.

Kingdom Come: Deliverance v alfa verziKingdom Come: Deliverance v alfa verzi

Nutno podotknout, že přístup do alfy je možné získat zakoupením balíčku na oficiálních stránkách, jehož nejlevnější přístup stojí 45 dolarů. Ti, kdo přispěli na Kickstarteru 25 liber a výše, mají přístup taktéž. Ostatní si musí vystačit s trailerem. Nyní už k samotnému hraní.

V této alfa verzi čekají na hráče k vyzkoušení herních mechanik, jako je ovládání, souboje, apod. Vývojáři považují alfa verzi spíše za technickou, tudíž nečekejte příběhové linie, rozsáhlé krajiny a podobně. Zároveň může být hra plná kritických chyb a v této fázi jde pouze o nahlédnutí do malinké části z tohoto celku.

Alien Isolation nabídne 5 DLC

Na tuto hru si tvůrci připravili zatím 5 DLC z nichž jedno s názvem Corporate Lockdown je již venku od 28. října. Za dalších 7 eur si můžete užít tři nové mapy, ve kterých čeká spousta strachu a různých dalších úkolů.

Alien Isolation s novými DLCAlien Isolation s novými DLC

Zbylé čtyři DLC pak budou vývojáři odhalovat postupně do března následujícího roku. Už nyní jsou známy jejich názvy, a to Trauma, Safe Heaven, Lost Contact a The Trigger. Co vás asi bude v těchto přídavcích čekat, nechám na vaší fantazii. Pokud má někdo v plánu zakoupit všechny DLC, může využít season passu, v nemž získá 25% slevu.

Gigantický update pro War Thunder

Doposud největší update vydaly vývojáři pro letecký War Thunder. Nynější verze 1.43 má opravdu dlouhý seznam novinek, ve kterých nechybí nová letadla a nové pozemní jednotky. Na hráče čeká spousta nových prostředí a pozměněn byl také hangár. Vypisování úplně všech novinek by však zabralo mnoho a mnoho času a pro zájemce je k dispozici kompletní přehled novinek v angličtině zde. Tak hurá do bitvy.

Nové stroje pro War ThunderNové stroje pro War Thunder

MiniNews

Již tradičně přichází sekce MiniNews, kde se v krátkosti dočtete o dalších novinkách.

Hardwarové nároky The Crew jsou více než uspokojující. Bethesda musela zrušit vývoj pokračování Prey. Vyšel datadisk pro Crusader Kings II, ve kterém poznáte tažení Karla Velikého. Nástupce vynikajících Flat-Out změnil název na Wreckfest. Do MMORPG Star Wars: The Old Republic přichází Darth Revan. Předobjednávka nového Carmageddon: Reincarnation je spolu s předchozími díly ve slevě. Chystá se remake původního dílu Resident Evil. Nová karetní hra od tvůrců RuneScape se tvoří a bude se snažit vyrovnat známému Heartstone. Tvůrci Diabla a Torchlight se spojili a vytváří vesmírnou Rebel Galaxy. Vznikající Project C.A.R.S., jehož vydání bylo stanoveno na 21. listopad, se odkládá na březen 2015. Od tvůrců nemocničního Surgeon Simulatoru vzniká další simulace, ve které budete ovládat chleba. A na závěr další díl vyprošeného Star Wars: Battlefront pravděpodobně vyjde v létě 2015.

Vyšlo

Začátkem října vyšla akční adventura Middle-earth: Shadow of Mordor. Týden poté vychází survival hra Alien: Isolation společně s assassinovským Styx: Master of Shadows. 8. října pak PS4 exkluzivita Driveclub. Další akční adventura** The Evil Within** 14. října. Poté Codemasters vydal závodní F1 2014. Sid Meier pak přišel se svojí strategií Civilization: Beyond Earth 24. října a koncem měsíce výše uvedený Farming Simulator 15.

Koupit Middle-Earth: Shadow of Mordor(PC)
Koupit Middle-Earth: Shadow of Mordor(PS3)
Koupit Middle-Earth: Shadow of Mordor(X360)
Koupit Middle-Earth: Shadow of Mordor(PS4)
Koupit Middle-Earth: Shadow of Mordor(XOne)
Koupit Alien: Isolation – Nostromo Edition(PC)
Koupit Alien: Isolation – Nostromo Edition(PS3)
Koupit Alien: Isolation – Nostromo Edition(X360)
Koupit Alien: Isolation – Nostromo Edition(PS4)
Koupit Alien: Isolation – Nostromo Edition(XOne)
Koupit Driveclub(PS4)
Koupit The Evil Within(PC)
Koupit The Evil Within(PS3)
Koupit The Evil Within(X360)
Koupit The Evil Within(PS4)
Koupit The Evil Within(XOne)
Koupit F1 2014(PC)
Koupit F1 2014(PS3)
Koupit F1 2014(X360)
Koupit Civilization: Beyond Earth(PC)
Koupit Farming Simulator 15(PC)

Článek Herní novinky - říjen 2014 byl publikován 15. listopadu 2014 v 05.00 v rubrice Novinky. Autorem článku je Michal Havlík. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...