Bus Driver

Tagy:  Bus driver download, Bus driver čeština

Sponzorované odkazy:

Bus Driver

Kdykoliv vidíte autobus začínáte nekontrolovatelně slintat a vlhnou vám dlaně při pocitu, že takové monstrum řídíte? Tak to čtete správně, neboť alespoň virtuálně se vám může sen proměnit v realitu (virtuální). SCS Software z českých luhů a hájů nám totiž přináší na PC dosud neviděný počin – „simulátor“ autobusáka s názvem Bus Driver.

Bus Driver – jeden z hezčích autobusůBus Driver – jeden z hezčích autobusů

Slovo simulátor v uvozovkách je zcela oprávněně, protože považovat tuto hru za simulátor nemůže ani ten, jehož jízdní zkušenosti končí u tříkolky. Bus Driver je arkáda jako řemen a pokud jste se těšili na precizní jízdní model čekejte dál (asi se nikdy nedočkáte). Jediným a neustále se opakujícím úkolem je cestování z bodu A do bodu B (později přes bod C, D až třeba Z znova do bodu B). Samozřejmě vozíte nebohé cestující a jako správný autobusák dodržujete předpisy a hlavně na každé zastávce způsobně zastavíte a necháte cestující nastoupit a vystoupit. Každý prohřešek se projevuje ve formě trestných bodů. Důležité je jezdit všude na čas a vyvarovat se jakémukoliv zpoždění. Jak postupujete hrou otevírají se vám další lokace s náročnějšími trasami.

Bus Driver – sníh nemá na jízdní vlastnosti bohužel žádný vlivBus Driver – sníh nemá na jízdní vlastnosti bohužel žádný vliv

A s čím že to budeme jezdit? Jelikož jde o jasný budget (za 299 kaček) titul nemají autobusy licencované předlohy ani jména a hráč se musí spokojit s jejich skoro dokonalými kopiemi byť s vymyšlenými názvy. Jsou tu ale zastoupeny jak nízkopodlažní městské plečky, tak i rozměrné a luxusní autokary. Modely autobusů jsou ještě celkem koukatelné, ale okolí příliš krásy nepobralo a působí na mě dost stroze. Výhodou je relativní nenáročnost na hardware a zahraje si skoro každý. Vizuálně alespoň potěší měnící se počasí, který bohužel nemá na jízdní model vůbec žádný vliv! Škoda.

Bus Driver žádný poprask mezi hráči nezpůsobí a brzy upadne v zapomnění. Pokud se k němu dostanete a budete mít šanci hrát ho zadarmo můžete se na chvíli dobře zabavit. Však kdo by nechtěl na chvíli slyšet křik vyděšených cestujících, když s nimi hodláte nabourat do sloupu ukrytého za zatáčkou?:-)

Bus Driver video trailer:

Bus Driver download zde:
Bus Driver demo download

Koupit Bus Driver za 299,–Kč

Článek Bus Driver byl publikován 18. října 2007 v 06.00 v rubrice Hry. Autorem článku je Mirek Mlejnek (Ryan). Pro diskusi slouží komentáře (305).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...