Need for Speed: ProStreet

Tagy:  NFS, NFS Pro Streat, Need for Spead Pro Streat demo, Need for Speed ProStreet, NFS Pro Street demo

Sponzorované odkazy:

Need for Speed: ProStreet

Série Need for Speed je modlou a kultem pro tisíce hráčů po celém světe a za svých 13 let existence prodělala pěkný vývoj a to nejen technologický… Need for Speed začínalo jako „normální ježdění s nablýskanými kárami, později si hodilo odbočku s dílem Porsche, kerý byl kompletně věnován závodů s auty stejnojmenné značky (mimochodem jeden z nejlepších dílů série), následovala underground série ve které se dostal k ráznému slovu tuning a tuzing… Ten nás provázel poslední 3 díly a nyní si autoři řekli, že je čas vrátit hru ke kořenům zpět do reality… Jaké bude Need for Speed: ProStreet?

Konec tedy městkým uličkám, ulicím a magistrálám. Místo nich se připravte na okruhové závody nikoliv arkádového typu jako jsme doposud byly zvyklí, nýbrž na simulaci, což u Need for Speed zní úsměvně. Nyní více než kdy jindy bude záležet na seštelování všech součástí vašeho vozu do dokonalé harmonie aby jste mohli být v závodech úspěšní. Jak je patrné EA Games se snaží přiblížit skvělým konzolovým automobilovým hrám v čele s titulem Forza Motorsport. Kéž by byl výsledek podobně pozitivní.

A nebylo by to Need for Speed, kdyby nám nebylo nabídnuto množství herních módů:

Speed Challenge → jednoduchá pravidla – kdo dokáže vymačkat ze své káry vyšší rychlost a zároveň se udržet na trati vyhrává ///Drag Race// → kus rovného asfaltu, start a cíl. Kdo první dojede do cíle bere vše Drift race → a opět oblíbeně neoblíbené smyky. Čím delší smyk, tím více bodů. Kdo má na konci okruhu bodů nejvíce… No však víte co;-) Grip Race → klasický závod na okruhu. První vyhrává.

Konečně jsou vyslyšeny prosby mnoha hráčů a do hry je implementován model poškození, který se konečně bude reálně promítat do řízení! Pokud tedy urvete spojler, okamžitě to poznáte. Stejně jako poškozené pneumatiky, tlumiče, atd. Je tedy konec situacím známým z předchozích dílů, kdy nejlepší možnost jak projet zatáčku, bylo nalepit se na jiné auto nebo celou zatáčku projet namačkaný na neviditelnou bariéru. Takové počínání by vám v ProStreet přineslo více škody než užitku, což je jedině dobře.

O grafice toho moc známo není a jedinou pořádnou informací je, že vaše auto bude složeno z 21000 polygonů, což je sakra dost. Ostatně o grafice vám mnohem víc poví video, které naleznete o kousek níž. Need for Speed: ProStreet vypadá na pořádnou herní pecku, pokud vývojáři splní sliby… Myslím, že nejen já jsem již přejedený barvičkovými Underground díly a toto je ta pravá změna. Je na co se těšit.

Need for Speed: ProStreet video trailer:


Need For Spead Pro Streat demo download zde:
Need For Spead Pro Streat demo download

Koupit Need for Speed: Pro Street za 399,–Kč

Článek Need for Speed: ProStreet byl publikován 26. října 2007 v 06.00 v rubrice Hry. Autorem článku je Mirek Mlejnek (Ryan). Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...