Need For Speed: Undercover

Tagy:  need for speed undercover, nfs:undercover, nfs:uc

Sponzorované odkazy:

Need For Speed: Undercover

Need For Speed: UnderCover

A je to tady. Už brzy k Vám domů dorazí nový díl série Need For Speed tentokrát s podtitulem UnderCover.

EA tvrdí, že tomuto dílu věnuje mnohem více úsilí než dvěma předchozím, takže se zřejmě máme na co těšit. U dvanáctého dílu této světoznámé závodní série tvůrci hry hodně sází na atraktivní příběh, kde se z hráče má stát policista v utajení – z toho název Undercover .Ve hře se podíváte do prostředí jako z filmu. Budete se honit s policií, závodit na dálnici a co je podstatné – budete se pohybovat v utajení, aby jste zlikvidovali zločinecký gang.

nfs1nfs1

Důležité informace

Jednou z důležitých informací je, že ve hře bude opět působit policie jako za starých dobrých dílů. Vy budete jedním z policistů, jenže budete v utajení, takže obyčejná policie nebude vědět jaká je Vaše pravá identita. Můžete však ovlivnit jak až moc budete chtít přijít s muži zákona do konfliktu. Nemusíte být stíháni pokaždé, kdy se k nim jen přiblížíte. Další podstatnou informací by mohlo být rozšíření mapy na tři města, která jsou velmi různorodá. Projet se můžete v centru města, po dálnici a nebo také v krásných kaňonech. Programátoři z EA nastavili automaticky čas na 6 hodin ráno, takže vždy když se dostanete do hry budete v ranním prostředí a na pozadí uvidíte vycházející slunce. Ve hře budete postupovat až do samotného závěru plněním misí a prožíváním určitě zajímavého příběhu policisty v utajení.

nfs2nfs2

Nový mód hry

Hra bude obohacena o jeden nový mód, tzv. Highway Battle. V tomto herním režimu nebudete závodit na oddělené trati, nýbrž v obvyklé silniční dopravě. Vyzvete jednoho z bossů a pokud ho porazíte, posunete se dál v příběhu. Jeden mód přibil, ale nečekaně budeme v této sérii ochuzeni o již klasický drift mód, ve kterém šlo o to nasbírat co nejvíce bodů za smyky, jejich správné provedení a čistotu.

nfs3nfs3

Vaše garáž

Už tradičně ve hře nebude chybět Vaše garáž, kde se budou lesknout Vaši miláčci čekající na to, až jim pořádně provětráte pérka na silnici a porušíte nějaké ty zákony. Pokud budete mít dost peněz, tak můžete Vaše auto patřičně vytunit a získat si tak nějaký respekt nad ostatními závodníky. V EA velice zapracovali na možnosti paint, takže od teď si budete moci barevně vyladit auto tak, jak přesně budete chtít a vyberete si z daleko více možností než v minulém díle. A co je pro Vaši kariéru nejdůležitější je výkon auta. V tomto směru se nemáte čeho bát a můžete Vaši čtyřkolku vytunit co to jde. A konečně to nejlepší, budete si muset dávat pozor, protože auta se budou při haváriích poškozovat a nikdo nevidí rád svoje auto patřičně rozmlácené.

Oficiálně potvrzená auta

Určitě jste všichni zvědaví v jakých autech že to budete moci jezdit a okusit jejich jízdní vlastnosti. Oficiálně potvrzených aut jsme zatím napočítali 18, neděste se však, je velice pravděpodobné, že těchto aut bude ještě o něco více. A nyní už ten očekávaný seznam aut, která jsou prozatím k dispozici.

Aston Martin DBS
Audi R8
Audi RS4
Audi RS5
Audi TT
BMW M6
Dodge Viper GTS
Ford Mustang GT
Lamborghini Murcielago Roadster
Lexus IS-F
Mitsubishi Evolution X
Nissan GT-R R35
Nissan Silvia S15
Pontiac GTO
Porsche 997 GT2
Porsche 911 Turbo
Subaru Impreza WRX
Toyota Supra

nfs4nfs4

Herní nároky a závěr

Zde už můžete zjistit, zda tuto očekávanou hru na Vašem stroji rozjedete. Tyto hardware nároky pochází ze stránek vydavatele a můžou tedy být považovány za oficiální.

MINIMÁLNÍ HW NÁROKY PRO TUTO HRU:
Operační systém: Windows XP/Vista
CPU: 2.8 GHz a vyšší (Windows Vista vyžaduje 3.0)
Paměť RAM: 512MB a vyšší (Windows Vista vyžaduje 1GB RAM)
Grafika: 128MB a vyšší
DirectX: Verze 9.0c
Multiplayer: rychlost připojení nejméně 512Kbps, 2–8 hráčů

Co tedy od NFS:UC očekávat? Rozhodně špičkovou grafiku, dobré herní vlastnosti, přijatelné hardware nároky a propracovaný herní příběh. A nezapomeňte, jste v utajení! :)

Koupit Need for Speed: Undercover za 699,–Kč

Článek Need For Speed: Undercover byl publikován 6. října 2008 v 19.00 v rubrice Hry. Autorem článku je Michal Kadidlo. Pro diskusi slouží komentáře (30).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...