Batman: Arkham Collection - Nové vydání oblíbené trilogie ve 4K

Sponzorované odkazy:

Batman: Arkham Collection - Nové vydání oblíbené trilogie ve 4K

V říjnu 2016 vyšla hra Batman: Return to Arkham, která přinesla úspěšné tituly s netopýřím mužem v hlavní roli na novou generaci konzolí. Nyní, o více než dva roky později, se historie opakuje.

Jak je vidět, společnosti Warner její chtíč stoupá víc a víc a chtějí z videoherního zpracování městečka Gotham utržit ještě nějaký ten peníz. Jako první informaci o tomto přinesl server TrueAchievements, který prozradil, že se chystá druhý soubor batmaních her, nepříliš kreativně pojmenovaný prostě jako Batman: Arkham Collection.

Oblíbená postava je zpětOblíbená postava je zpět

Pamatujete si na první a zároveň dost možná také nejlepší díl Arkham Knight? Tak i na ten se v nově oznámené kompilaci můžete těšit. I když vyšel již v roce 2009, tak mezi hráči se stále těší nemalé oblibě. Nové zpracování nejen jeho ale i zbývajících her nově nabídne podporu rozlišení až 4K a obecně propracovanější ovládání, uzpůsobené potřebám konzolových ovladačů.

Kolekce nebude obsahovat bohužel druhý díl trilogie Arkham Origins. S největší pravděpodobností bude v případě této části problém v oblasti autorských práv. Arkham Origins jsou jediným dílem série, jenž nevytvářeli její duchovní otcové ze studia Rocksteady, ale montrealská pobočka Warner Bros. V žádném případě se však nejedná o špatnou hru. Právě nepřítomnost tohoto dílu by pro řadu zájemců, uvažujících o koupi této nové kompilace, mohla být dost zásadním důvodem k jejímu nepořízení, protože dva roky starý Return to Arkham jej hráčům nabídl.

Článek Batman: Arkham Collection - Nové vydání oblíbené trilogie ve 4K byl publikován 1. prosince 2018 v 22.15 v rubrice Hry. Autorem článku je Nicol Krausová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...