Herní novinky - srpen 2015: Mirror's Edge 2, LawBreakers, Anno 2205

Sponzorované odkazy:

Články v sérii

  1. Herní novinky - červen 2015: E3, Project C.A.R.S., Squad
  2. Herní novinky - červenec 2015: Mafia III, Grip, Warhammer
  3. Herní novinky - srpen 2015: Mirror's Edge 2, LawBreakers, Anno 2205
Herní novinky - srpen 2015: Mirror's Edge 2, LawBreakers, Anno 2205

Tušíte správně, opět se setkáváme s koncem srpna a to neznamená nic jiného, než další článek, který bude plný novinek za uplynulý měsíc. Prázdninám již odzvonilo a je potřeba opět popohnat školáky do lavic. Vzhledem k tomu, že se kolem hemží další slevy a novinky, to nebude nic jednoduchého. Dnes se můžete těšit na odhalení her, které přinesla herní konference Gamescom pořádaná v Německu. Mrkneme na pokračování akce Mirrors Edge, online stříleku Law Breakers nebo krásnou adventuru Hob.

Noví díl s hrdinkou Faith

Fanoušci parkourových skoků a rychlé akce mohou jásat. Chystá se pokračování úspěšné akční adventury Mirror's Edge s podtitulem Catalyst. Vývojáři na Gamescomu vypustili gameplay video, které již ve fázi pre-alpha vypadá úchvatně.

Faith v akci v novém MirrorFaith v akci v novém Mirror's Edge

Hlavní hrdinkou tohoto prokračování zůstává Faith. Ani zde nebude zapotřebí střelných zbraní. Z gameplay záběrů je možné zachytit i příběh, takže zběsilé běhání bude mít svůj důvod. Video je k dispozici ke shlédnutí zde.

Vzhledem k velmi ranné fázi hry, moc informací o hře ještě není. Jedno je již známo. Datum vydání je stanoveno na 26. února pro platformy PC, PS4 a Xbox One.

Novinka od Bleszinskiho

Tento měsíc přišlo zajímavé odhalení od tvůrce titulu Gears of War. Chystá se nová multiplayerová střílečka s názvem LawBreakers. A pozor, jedná se o free to play titul.

Člen týmu Law v úvodním traileru na LawBreakersČlen týmu Law v úvodním traileru na LawBreakers

Hra je opletena příběhem, jež pohlíží do budoucnosti. Lidstvo zničilo měsíc, což má za následek rozpad zemského povrchu a poškození zemské přitažlivosti. To naznačuje zajímavou podívanou s jetpacky. Kde jen jsem běhání po zdech a skákání do neuvěřitelné výšky už slyšel. LawBreakers tedy nabídne souboje dvou týmů (Law proti Breakers) o velikosti 5 vs 5 hráčů na různých gravitací upravených místech planety.

K dispozici je též krátký trailer, který bohužel neukazuje nic ze samotné hry. Tato akce by měla vyjít někdy v průběhu roku 2016 na platformu PC.

Vesmírné Anno

Nový díl ze série Anno se pomalu chystá na povrch. Vývojáři z Ubisoftu totiž přivezli na Gamescom malou ochutnávku v podobě Anno 2205. Tento díl zavede hráče do budoucnosti do vesmírných hlubin.

Ukázka kolonie na Měsíci v chystaném Anno 2205Ukázka kolonie na Měsíci v chystaném Anno 2205

Nicméně je nejdříve potřeba vypořádat se s problémy na zemi a až pak uvažovat o osídlení na jiné planetě. Ze záběrů je patrné, že k docílení vesmíru bude potřeba hodně surovin a co nejméně nepřátel. Co nabídne vesmír samotný je však ještě záhadou.

Na víc informací si ještě musíme počkat do 3. listopadu, kdy hra vychází.

Hop s novým Hob

Nový herní zážitek nás také čeká ze strany Runic Games, kteří se proslavili hlavně svojí diablovkou Torchlight. Nyní půjde o puzzle adventuru Hob s podobnou grafickou stránkou, jakou má právě Torchlight.

Slibně vypadající adventura Hob v čele se svým hrdinouSlibně vypadající adventura Hob v čele se svým hrdinou

Hob nás zavede do nádherné a příjemné krajiny. Úkolem zde bude pochopit stav této krajiny, důvod proč a čím je ohrožená a nakonec najít způsob, jak ji zachránit. Zajímavostí je způsob prozkoumávání a zjišťování problému. Zapomeňte na rozhovory s ostatními a obsáhlé dialogy. Zde se hlavně jedná o interakci s prostředím.

Co přesně se na nás valí zatím nevíme a není zatím znám ani datum vydání.

Větší level cap pro World of Warcraft

Moc času neuplynulo a Blizzard o sobě dává vědět s dalším rozšířením pro nejpopulárnější World of Warcraft. Vzhledem k upadajícímu počtu předplatitelů ani není divu. Dalším kouskem se stane Legion.

S novým datadiskem samozřejmě přichází i noví záporáciS novým datadiskem samozřejmě přichází i noví záporáci

Jak už to u DLC pro Warcraft bývá, Legion s sebou přinese zvýšenou maximální úroveň, a to na 110. level. Také nabídne dříve zmiňovaný instant boost na level 100. Přibude též nová třída Deamon Hunter, jež se odemkne až při delší době, podobně jako Dead Knight. Mezi další novinky patří nový PvP systém odměn nebo Order Hall, kde budete moci vysílat spřátelené NPC na různé mise.

Bližší informace se nejspíše dozvíme na BlizzConu. Prozatím můžete shlédnout krásný trailer.

Poslední DLC pro inkvizici

S dalším exkluzivním obsahem nás brzy navštíví také RPG Dragon Age: Inquisition, které schystá poslední DLC zvané Trespasser.

Trespasser by měl dát příběhu závěr a prý se dočkáme i možností úpravy společenského oblečení. Stejně jako u předchozího DLC Legion zatím není znám datum vydání. Proto musí zatím vystačit oficiální trailer.

Free to play a DLC navrch

Ve studiu ArenaNet se nyní celkem razantně překopává. Jejich titul Guild Wars 2 totiž přešel na free to play model a nyní se ještě blíží DLC Heart of Thorns.

Heart of Thorns bude základním stavebním kamenem, který oddělí zmiňovaný free to play od dosavadního modelu, kde jste zakoupením hry měli přístup ke všemu. Tudíž toto DLC bude již placené. Jak vše funguje a co je součástí nového datadisku zjistíte z tohoto a z tohoto videa.

Zahrát zadarmo si už nyní můžete prostřednictvím oficiálních stránek.

Mininews

Nový trailer Mad Maxe znázorňující příběh. Akční adventura Quantum Break vyjde příští rok v dubnu, konečně. Očekávané Might & Magic Heroes VII vyjde 28. září. V chystaném datadisku After Dark pro Cities Skylines se dočkáme střídání dne s nocí a mnoho dalšího. Evil Geniuses vyhráli turnaj The International s odměnou 6,6 milionů dolarů. Blížící se datadisk k Elite Dangerous: Horizons nabídne přistávání a průzkum na planetách. Zajímavá akce Warshift, která kloubí RPG, RTS a TPS dohromady, je nyní v early accessu na steamu. V září vyjde editor videí pro konzolové GTA V. Za chvíli začne natáčení filmu na motivy Assassin's Creed.

Vyšlo

Začínáme akční adventurou Submerged, která vyšla 4. srpna na PC, Mac, Linux, PS4 a Xbox One. Dále pak pokračování hororové adventury Five Nights at Freddy's 4, jež je dostupná pro PC, Android, iPhone a iPad od 8. srpna. O tři dny pozdějí vyšla exkluzivně pro PS4 adventura Everybody's Gone to the Rapture. Další den si přichystal hackerskou záležitost Hacknet pro PC. 25. srpna vyšly hned dva tituly, z nichž první je Madden NFL 16 pro konzole a druhé je RPG Pillars of Eternity: The White March: Part 1. Závěr pak patřil opět konzoli PS4, na které vyšla 26. srpna akční adventura Until Dawn.

Koupit Madden NFL 16 (PS3)
Koupit Madden NFL 16 (X360)
Koupit Madden NFL 16 (PS4)
Koupit Madden NFL 16 (XOne)
Koupit Pillars of Eternity: The White March: Part 1 (PC)
Koupit Until Dawn (PS4)

Článek Herní novinky - srpen 2015: Mirror's Edge 2, LawBreakers, Anno 2205 byl publikován 8. září 2015 v 05.00 v rubrice Novinky. Autorem článku je Michal Havlík. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...