Březen ve stylu Playstation 4 a Playstation Plus

Sponzorované odkazy:

Březen ve stylu Playstation 4 a Playstation Plus

Pokud jste majiteli konzole Playstation 4, tak se máte v březnu na co těšit. Hry v rámci PS Plus a slevy potěší určitě každého hráče.

V rámci výhod pro předplatitele Playstation Plus jsou v nabídce hry jako například Ratchet and Clank nebo Bloodborne. Ratchet and Clank pro PS4 nabízí zážitek prvního dílu, který vyšel ještě na Playstation 2. V hodnoceních na Metacritics se vyšplhala na hezkých 87 procent. Bloodborne je hra od bývalých tvůrců her Demon's Souls a Dark Souls, která celosvětově sbírala nejvyšší hodnocení. Bloodborne vám neodpustí žádnou chybu a v tomto RPG bude umírat hodně často. Dále se dočkáte také hry Bombing Buster pro PS4 a PS Vita, nebo hopsačky Mighty No. 9 pro PS3 či Legend of Kay Anniversary pro PS3. Tento měsíc se ze strany Sony jednoduše řečeno vydařil.

Nabídka pro měsíc březenNabídka pro měsíc březen

V březnu vás jistě potěší spousta slev. Kromě celkové slevy na roční předplatné ve výši 25 procent se ve slevách naleznete i mnoho zajímavých her. Doplnit knihovnu budete moci o sérii Uncharted. Jak původní trilogii v remásterované kolekci Uncharted: The Nathan Drake Collection, tak závěrečný díl strhujícího příběhu Drakea ve hře Uncharted 4: A Theifs End, nebo je libo dívčí dobrodružství v Ucharted: The Lost Legacy.

Pokud jste milovníky rychlých aut, tak se i pro vás najde sleva a to Grant Turismo: Sports, které se stále bezplatně rozšiřuje o nové funkce, závody a vozidla. Na závěr si můžete doplit knihovnu o nutnost v podobě Horizon: Zero Dawn. Nebo o skvělou hříčku Knack 2, kterou si užijí hned dva hráči na jedné konzoli.

Pro interaktivní zábavu jsou pro vás připraveny tituly z funkce PlayLink a to detektivní Hidden Agenda, znalostní zábava Knowledge is Power či Thats You!, nebo chcete být obýváková superstar Singstar Celebration. Majitelé VR také nepřijdou zkrátka, na ty čeká sleva hned na osm titulů jako je Farpoint, EVE: Valkyrie, Driveclub VR nebo Robinson: The Journey.

Článek Březen ve stylu Playstation 4 a Playstation Plus byl publikován 2. dubna 2018 v 05.00 v rubrice Novinky. Autorem článku je Matěj Pejsar. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...