Emergency 4

Tagy:  emergency 4, emergency 4 mod, emergency 4 czech, emergency 4 cheaty, emergency 4 dowload, czechrepublic mod, hasiči, záchranky, policie, emergency 4 návod

Sponzorované odkazy:

Emergency 4

Každý malý kluk zatoužil někdy být hasičem, policistou, nebo záchranářem. Díky hře Emergency 4 se hrdinou klidně stát může. Emergency 4 je strategie, ve které se vžíváte do role operačního důstojníka záchranářských složek anonymního města, ve kterém řešíte obyčejné nehody a události, ale i mimořádné katastrofy.

Na výjezdu

Po vstupu do menu hry máte, kromě nastavení grafiky, módů, informací o autorech, atd. dvě možnosti, jak začít hrát. Buďto si vyberete kampaň, nebo se vrhnete udržovat pořádek ve městě. Misí v kampani je celkově dvacet, každá je zaměřena na jinou, specifickou událost. Budete řešit například zřícený dálniční most, do kterého narazil člun, nebo požár na rockovém koncertě. Mise jsou vytvořeny velmi intuitivně a nepostrádají překvapení, v první misi kupříkladu vyjedete s hasiči a zdravotníky k stavebnímu jeřábu, který se zřítil na kostel. Po ošetření zraněných však na další nezúčastněné spadne lešení, které je připevněno ke kostelu a způsobí drobný požár. Těchto překvapení je celá řada, nudit se tedy nebudete.

Menu Emergency4Menu Emergency4

Správce města

Druhou možností výběru je „volná hra“. Budete tedy řešit drobné i větší události, po celém městě. Výjezdy k dopravním nehodám, ke zraněným lidem, nebo k požárům pro vás budou každodenním chlebem. Hasiči však nejsou jedinou složkou, kterou budete ovládat. Záchranářské složky jsou celkově čtyři, zmiňovaní hasiči, zdravotníci, policie a technické služby (jeřáb, odtahová vozidla, buldozer,…).

Editor

Obrovským zdrojem další zábavy je editor. Vymýšlet můžete jak novou techniku, tak vlastní mise, nebo módy. Při pátrání po internetu jistě najdete velké množství kvalitních a hratelných modifikací. Dokonce již vyšel i velmi kvalitní mód s českými zásahovými vozidly. Vozidla však nejsou jedinou věcí, kterou lze upravovat. Pohrát si můžete také s různými funkcemi vozidel (vypínání a zapínaní majáků, nebo sirény, sváděcí světla), hru lze takto výrazně změnit a rozšířit.

Emergency 4 zásahEmergency 4 zásah

Hrdinou snadno a rychle

Emergency 4 je rozhodně hrou, která stojí za zahrání. Za větší nedostatky bych považoval občasnou nepřehlednost terénu v misi, některé nedostatky v přeložení do češtiny a také velmi titěrná tlačítka. Respektive někdy máte za úkol například technikem zlikvidovat bombu, kterou je těžké najít, natož pak kvůli velikosti na ni kliknout, to vám může hraní velmi znepříjemnit. Na každý pád je však Emergency 4 kvalitní hrou, kterou podporuje hezká grafika, originální nápad a výhodná cena.

Hodnocení: 85%

Emergency 4 ke stažení zde:
Emergency 4 download

Článek Emergency 4 byl publikován 11. května 2008 v 13.04 v rubrice Hry. Autorem článku je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (2).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...