Herní novinky - listopad 2015: Pokračování Darksiders, Battleborn nebo české Ylands

Sponzorované odkazy:

Herní novinky - listopad 2015: Pokračování Darksiders, Battleborn nebo české Ylands

Končí nám měsíc listopad a pomalu ubývá času k nalezení vhodného herního dárku pod stromeček. Proto se podíváme na novinky, které nás za malou chvíli dostihnou a s trochou štěstí naleznete to pravé pro své blízké. Pojďme na to.

Pokračování Darksiders?

Ačkoliv to s budoucností akčního titulu Darksiders vypadalo všelijak, dostaly se k nám potěšující zprávy o dalším díle. Nicméně všechno má své ale. Start vývoje třetího dílu má totiž svojí podmínku.

Hlavní hrdina akční řežby DarksidersHlavní hrdina akční řežby Darksiders

Vývojáři totiž nedávno vydali remaster Darksiders II, na jejímž uspěchu právě vývoj závisí. Chtějí totiž tuto sérií dostat mezi širší okruh hráčů a chtějí od nich jasně slyšet, zda-li pokračování vyžadují. Bez tohoto argumentu je pravděpodobné, že se onoho třetího dílu a dalších pokračování nedočkáme. Vše je nyní závisí na nás a doufám, že Nordic Games „přemluvíme“. Pokud alespoň trochu uvažujete o pokračování, podpořte Deathinitive Edition. Trailer můžete shlédnout zde.

Gearbox a MOBA

Studio Gearbox, které znáte například díky sérii Borderlands, se chystá vydat novou hru. Kupodivu půjde o trošku odlišný žánr ale čeká nás o to více akce. Vývojáři chtějí upravit si žánr MOBA k obrazu svému, a to vyzkouší se svojí onlineovkou Battleborn.

Pár hratelných postav onlineovky BattlebornPár hratelných postav onlineovky Battleborn

Už nyní probíhá tzv. uzavřená technická beta, sloužící k získání informací. Měli bychom se dočkat podobných rolí, které již známe, nicméně s trochu odlišným konceptem. Nebudou chybět různé herní módy a také pohádkově zpracované prostředí. Nechybí solo i co-op akce, kompetitivní hra, kouzlení, střílení a mnoho dalšího. K dispozici je též trailer, který prozradí více.

Datum vydání bylo stanoveno na 9. únor, ale vzhledem k negativním ohlasům ze zmiňovaného testování se vydání posouvá na 3. květen. Ještě dříve bychom se ale měli dočkat veřejné bety, která prozradí více.

Blizzard a MOBA

Aby těch variací MOBA žánru nebylo málo, chystá se k podobnému kousku také herní gigant Blizzard. Tato akce nese název Owerwatch a nabídne kupu módů a hrdiny rozdělené do čtyř kategorií.

Přehled všech dostupných postav pro OwerwatchPřehled všech dostupných postav pro Owerwatch

S Overwatch se zprvu počítalo jako s free to play titulem, kterému sluší spíše mikrotransakce na koupi hrdinů, apod. To se nyní mění a počítejme s cenou okolo 40 dolarů. Za tuto částku hráč dostane všech 21 hrdinů a také různé doplňky pro ostatní hry z blizzardího univerza. Zvláštností zde je, že zde nepotkáte ani jednoho hrdinu z ostatních her. Každý hrdina bude mít své unikátní schopnosti a strategie zde bude hrát velkou roli. Vzhledem k tomu, že beta testování již proběhlo, máme možnost se s vámi podělit o záběry ze hry, díky kterým si můžete udělat obrázek o tom, zda má cenu si hru pořizovat.

Jak už jistě znáte parádně zpracované trailery od Blizzardu, tak i pro Overwatch nesmí chybět. Naleznete ho zde a připravte si 6 minut volného času. Overwatch by měl vyjít na PC, Mac a také na PlayStation 4 a Xbox One a to 31. prosince tohoto roku.

Český Minecraft

Nedávno došlo oznámení nové hry od české společnosti Bohemia Interactive. Myslíte, že se chystá další Arma nebo DayZ? Nikoliv. Pod názvem Ylands se skrývá nová survival hra s otevřeným světem podobající se Minecraftu.

Úkázka prostředí pro YlandsÚkázka prostředí pro Ylands

V Ylands se dočkáme 100% upravitelného prostředí a všeho bez pravidel. Můžeme si vybrat, zda budeme hrát solo nebo s ostatními a k dispozici budete mít širokou škálu nástrojů. Ty si však musíte zajistit sami. Světy budou rozděleni na pět lokací s unikátními vlastnostmi. V budoucnu bychom se dokonce měli dočkat vytvoření vlastních herních prvků, které povedou k vytváření herních scénářů nebo také ke změně žánru.

Prozatím je hra v ranné fázi a vydání má spoustu času. Pro zájemce a nedočkavce si však můžete zahrát již teď. Stačí navštívit tyto stránky a za necelých 300 kč pozorovat, jak se vývojářům daří plnit svůj úkol. K dispozici je též krátký trailer.

Základny v Planetside

Vývojáři z Planetside 2 slaví třetí výročí, což nemohou oslavit nijak jinak, než přidáním nových věcí do hry. Pro ty, kteří už zanevřeli na tuto hru, bude nejspíš důvod pro návrat. Po pomalu utichajícím zájmu ze strany vývojářů došlo ke zvratu a na svém streamu vysvětlují novou techniku, která již brzy přibude do hry. Budování základen a obranných struktur.

Budování staveb v Planetside 2 již nebude nemožnéBudování staveb v Planetside 2 již nebude nemožné

K dispozici se hráčům dostanou obranné věže ovládané počítačem, generátory štítů, obranné zdi, apod. Základny přitom půjdou stavět kdekoliv na mapě a budou vyžadovat určitý čas a zdroje na postavení. Taktéž je půjde dále vylepšovat.

Jak do sebe vše zapadá zistíte na zmíněném streamu a této úpravy bychom se měli dočkat jestě před začátkem nového roku.

Motorky v The Crew

Pokud vas již přestává bavit závodní arkáda The Crew a začínáte se poohlížet po jiném titulu, zbystřete. Vývojáři vydávají nový přídavek s názvem Wild Run, který zpestří závodění o několik nových vozů a také kategorií.

Nové typy vozidel v The Crew: Wild RunNové typy vozidel v The Crew: Wild Run

To hlavní, co se vám ve Wild Run dostane, jsou čtyři nové kategorie vozidel. Auta na driftování, super rychlá auta, monster trucky a nebo motorky. Nově chtějí vývojáři přidat také The Summit. Zde se utkáte s jednotlivými hráči napříč různými kategoriemi a to po dobu tří dnů, kdy tento event potrvá. V neposlední řadě dojde také úpravám grafiky, nového systému počasí a přepracuje oblasti pro lepší využití výše zmiňovaných kategorií.

Wild Run je k dispozici již od 19. listopadu na Uplay za 30 eur. Zde je možné shlédnout launch trailer.

MINIDAYZ Update

V průběhu listopadu vyšel obrovský update pro survival hru MINIDAYZ, jež je zmenšenou kopií DayZ hranou v internetovém prohlížeči. MINIDAYZ tak přechází na verzi 1.4.0. Co všechno v něm najdeme?

Vylepšené prostředí pro MINIDAYZVylepšené prostředí pro MINIDAYZ

V první řadě musím zmínit novou mapu Narvakia. Dále přibyli do hry zvířata s čímž souvisí také nová mechanika lovení. Přidány byly také nové zbraně, efekty počasí a možnost upravi si oblečení. Celkové grafika je též o poznání lepší.

MINIDAYZ je zadarmo a pro zahrání stačí stačí přejít sem, vybrat singleplayer nebo multiplayer, následně se zaregistrovat a to je vše.

MININEWS

Warner Bros musí vrátit peníze všem majitelům PC verze hry Batman: Arkham Knight kvůli technickým potížím. V Deus Ex: Mankind Divided se objeví město Praha. Nové Need for Speed z vás nebude tahat peníze s novým obsahem. Vyšel první oficiální trailer na film Warcraft. Do vesmírného Space Engineers přibývají nové planety a měsíce. V prosinci vyjde postapokaliptické DLC pro Rocket League. Multiplayerová akce Squad vyjde 15. prosince. K dispozici bude free to play verze Pro Evolution Soccer 2016.

Vyšlo

Hned 3. listopadu vyšla budovatelská strategie Anno 2205. Ten samý den pak ještě očekávaná závodní arkáda Need for Speed. O tři později vyšlo akční Call of Duty: Black Ops III. Desátý listopadový den vyšlo postapokaliptické pokračování Fallout 4. Ve stejný den také Lara Croft v Rise of the Tomb Raider a také pokračování scifi strategie StarCraft II: Legacy of the Void. Fotball Manager 2016 pak vyšel 13. listopadu. Další ze SW kolekce vyšel Star Wars Battlefront 19. listopadu a koncem měsíce pak vyšla akrobatická Trackmania Turbo.

Článek Herní novinky - listopad 2015: Pokračování Darksiders, Battleborn nebo české Ylands byl publikován 8. prosince 2015 v 05.00 v rubrice Novinky. Autorem článku je Michal Havlík. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...