Hry nejlevněji ze všech! - Část první

Sponzorované odkazy:

Hry nejlevněji ze všech! - Část první

Varování! Následujících několik řádků vám může ušetřit pořádný majlant. Zajisté nepohrdnete článkem, jenž vám názorně ukáže, kde nakoupit vaše oblíbené hry za ty vůbec nejvýhodnější ceny. Odhalte tajné taktiky překupníků a užijte si maximální zábavu s originální hrou za minimální cenu! Článek bude rozdělen do dvou částí, pusťme se tedy do toho.

Zdůvodňovat motivaci k ušetření nějaké té korunky, není jistě zapotřebí. Peníze se zkrátka vždy hodí a tak si v tomto článku ukážeme, kde a jak na hrách vlastně ušetřit. Hru si samozřejmě můžete klidně ilegálně stáhnout z různých zdrojů, na paměti bychom však měli mít, že originální hra většinou poskytuje budoucí aktualizace zdarma a případně i propojení s ostatními hráči, takže se vám okamžitě otevírá úplně nový  multiplayer svět. Proto je často výhodnější využít těchto výhod, podpořit vývojáře a zaplatit pár desítek korun, nežli řešit cracky, sériové čísla a podobně. Podívejme se však konečně na konkrétní zdroje, které vám nabídnou ty nejvýhodnější ceny na trhu – a to prostřednictvím neuvěřitelných slev až 95% ! Hned ze začátku však musíme střízlivě upozornit, že takto extrémní slevy obvykle bývají na ne příliš oblíbené hry. Přesto většina herních pecek lze sehnat za 20–30% obvyklé ceny, což je taktéž velice slušná nabídka.

Ukázka slev na SteamuUkázka slev na Steamu

První možností je světové známá služba Steam (oficiální stránky zde), která už dlouhou dobu poskytuje výrazné slevy. U Steamu lze navíc ocenit, že je vcelku originální a neustále vymýšlí, jak uživatele zaujmout. A tak se můžeme běžně setkat s různými soutěžemi a odměnami. Zmiňované slevy pak bývají vždy v určitých časově omezených obdobích – nejčastěji na počest ročních období a největších svátků. A tak narazíme na letní nebo třeba i vánoční slevy. Taková událost obvykle trvá několik dní (často kolem deseti dní), ve kterých se hry každý den obměňují a obvykle také samotní hráči hlasováním volí, které hry budou v následné slevě. Koupená hra se samozřejmě následně přiřadí k vašemu Steam účtu a tak si ji můžete zahrát kdykoliv. Možné je také zakoupit hru jako dárek a poslat ji následně komukoliv na jeho Steam účet nebo email.

Nevídaně lákavé jsou taktéž nabídky her zdarma, kdy stačí jeden klik a hra je navždy vaše a to zcela zdarma. Takové nabídky jsou pochopitelně časově omezené a tak je Steam nutné bedlivě sledovat. Steam je mnohými viděn jako základní platforma, na kterou se snadno překupují hry (přesněji řečeno herní klíče). Tito překupníci tak jednoduše koupí hry v největších slevách, případně rovnou na Steamu a dále tyto klíče výhodně prodávají ve svých e-shopech či na aukčních serverech s tučnou provizí. Pro běžného uživatele je však stejně obvykle výhodnější koupit onu hru za například 80% ceny na aukčním serveru (třeba Aukru), nežli na Steamu za plnou cenu. Nejlepší cestou je však samozřejmě opatřit si klíč na své vlastní triko, kdy nemusíte nikomu dalšímu platit za zprostředkování.

Ukázky slev služby OriginUkázky slev služby Origin  

Podobně vyhlížející službou, ačkoliv mnohem méně užívanou a s výrazně menší nabídkou her je Origin (oficiální stránky zde), spadající pod EA. Není tedy žádného divu, že zde nalezneme pěknou řádku známých her, jako je FIFA, The Sims, Battlefield nebo nově třeba Titanfall. Kromě několika zajímavých free-2-play her, jsme mohli nedávno po omezenou dobu naleznout i jeden díl Battlefieldu a to absolutně zdarma. Stačilo se přihlásit na svůj účet a hru si aktivovat. Takovými fintami služby jednoduše avšak účinně lákají uživatele a návštěvnost stránek tak rapidně roste.

To je pro dnešek vše, budeme se na vás těšit u pokračování, ve kterém se zaměříme na konkrétní obchody a povíme si i něco o překupnictví.

Článek Hry nejlevněji ze všech! - Část první byl publikován 9. září 2014 v 00.00 v rubrice Herní weby a Herní software. Autorem článku je Daniel Hlas. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...