Barbie hry

Tagy:  Barbie, Barbie hry a oblékání, Barbie hry a líčení, barbie.com, Barbie girl MP3, Barbie rap, Barbie hry zdarma, www.barbie hry.cz, www.barbie a ken oblekani.cz, www.barbie.com

Sponzorované odkazy:

Barbie hry

Máte rádi fenomén zvaný Barbie? Opravdu mám na mysli panenky Barbie od světoznámého koncernu Mattel, který se v poslední době „proslavil“ hlavně skandálem se stahováním milionů výrobků z trhu… Když je něco úspěšné, musí se to zákonitě podporovat jak jen to jde… Je to i případ chudáků panenek, jejich plastových partnerů, poníků, atd. Prostě a jednoduše, existují na motivy Barbie také hry… Představme si alespoň webové hříčky hratelné v prostředí webového prohlížeče, neboť krabicovou verzi originální hry se mi sehnat vážně nepodařilo.

Barbie-Horse AdventureBarbie-Horse Adventure

Horse Adventure

Každá správná Barbie musí mít svého věrného oře a tak je na vás jakého jí vyberete a navrhnete. Můžete vybrat barvu koně, hřívu, barvu kopyt (třeba prudce módní fialová) a jiné skopičinky. Nakonec koně pojmenujte.

Obleč si svého Kena!

To samé jako u první minihry, ale tentokrát oblékáte svého „přítele“… Rocker nebo romantik? Výběr je jen na vás…

Barbie-tvorba deníkuBarbie-tvorba deníku

Tvorba deníku

Teď nepůjde ani o koně ani o Kena nýbrž o navrhnutí designu deníku, bez kterého se žádná Barbie určitě neobejde.

Barbie-tanečniceBarbie-tanečnice

Barbie tanečnice

Konečně mezihra, ve které je třeba trochu postřehu… Musíte správně opakovat taneční kroky a tím pomoci Barbie vytancovat se až na úplný vrchol.

Barbie karaoke

Chcete si s Barbie zaspívat na některý ze světoznámých popových odrhovaček? Tak toto je hra právě pro vás!

A končíme

V nabídce je ještě pár na stejném principu postavených miniher ve kterých se jen mění prostředí nebo lehce smysl, ovšem to je asi tak všechno… Pokud je vám mezi 3 – 12 roky, jste ženského pohlaví nebo máte zvrácenou úchylku a nedokážete bez Barbie „krásek“ být, uvedené minihry si zahrajte… Třeba vás to chytne…

Barbie hry si můžete zahrát zde:
Barbie hry

Článek Barbie hry byl publikován 2. října 2007 v 06.00 v rubrice Hry. Autorem článku je Mirek Mlejnek (Ryan). Pro diskusi slouží komentáře (330).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...