Raketka.cz – Flashové online hry zdarma

Tagy:  hry, flash, hra online

Raketka.cz – Flashové online hry zdarma

Máte chuť si zahrát flashové online hry, ale nebaví Vás jej stále stahovat? Zkuste využít nového herního serveru Raketka.cz, který se zabývá flashovými online hrami. Naleznete zde nejrůznější typy her, od brutálních, až po logické. V dnešním článku se Vám budu snažit tuto internetovou stránku více přiblížit a doufám, že Vás i zaujme.

Představení nového herního serveru Raketka.cz

Nový internetový server Raketka.cz se zaměřuje na online hry. Nabízí širokou škálu flashových her a to vše zcela zdarma. Naleznete zde brutální, farmářské, logické, multiplayerové, vojenské, akční, ale dokonce i barbie hry apod. Novinkou a hlavně specialitou těchto internetových stránek jsou bojové hry pro kluky, které naleznete v sekci hry pro kluky.

Jednoduchá, ale velice propracovaná grafika a především hratelnost

V této chvíli se zaměříme na nejdůležitější část herního serveru, přesněji na jednotlivé online hry. Po výběru Vaší nejoblíbenější kategorie a následné hry nastává situace, kdy se musíte rozhodnout, zda Vámi vybranou hru si chcete zahrát prostřednictvím webového prohlížeče, tzv. online nebo velice jednoduše stáhnout do Vašeho počítače. Každá hra obsahuje krátký, ale výstižný popisek a především popisek ovládání, dále pak funkci na odeslání a doporučení hry kamarádovi. Chcete-li si tuto hru vystavit i na svém webu, jednoduše zkopírujete část HTML kódu na vlastní web. Kód naleznete u popisku jednotlivých her. Kromě již zmíněných flashových online her zde naleznete i kontaktní formulář, hodnocení jednotlivých her, a registraci do systému. Design nebo také grafická část herního serveru je jednoduchá, tzv. „čistá“, moderní, ale především velice precizně vytvořená.

Na Raketce naleznete i soutěže

Rádi soutěžíte? Na internetových stránkách Raketka.cz naleznete i soutěže o věčné ceny. Více informací si můžete přečíst v sekci „Soutěže“. Abyste se mohli zúčastnit soutěže, musíte se nejprve zaregistrovat v sekci „Registrace“.

Hodnocení na závěr

Mezi hlavní výhody a přednosti tohoto nového herního serveru bych velice rád zařadil grafickou část, jednoduchost, propracovanost a funkčnost jednotlivých stránek a především hratelnost flashových online her. Tento nový herní server jsem si také samozřejmě vyzkoušel a nemohu si ho vynachválit. Vřele Vám ho doporučuji a věřím, že Vás zaujme a budete s ním v budoucnu velice spokojeni.

Nový herní server Raketka.cz naleznete také na sociální síti Facebook.

Článek Raketka.cz – Flashové online hry zdarma byl publikován 22. července 2011 v 11.00 v rubrice PR články. Autorem článku je Zbyněk Maier. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...