Facebook hry - Zynga Poker

Tagy:  Zynga, poker, Facebook, sociální sítě, internet, hry, poker, karty, karetní hry, hazard, hazardní hry

Sponzorované odkazy:

Facebook hry - Zynga Poker

Popularity Facebooku se rozhodla využít i společnost Zynga a začal vytvářet různé hry jenž na této sociální síti prezentuje, kdo z uživatelů by neznal aplikace jako Farm Ville, Fish Ville či Mafia wars ? Jednou z těchto her je již zmíněny poker, který se stal jednou z nejčastěji spuštěných aplikací. Kvůli čemu se Poker od Zyngy těší takové oblíbenosti? Rozhodli jsme se to zjistit.

Hlavní výhody

Stejně jako všechny ostatní aplikace na Facebooku nepotřebujete k jejich hraní nic víc než jen váš prohlížeč a nainstalovanou javu. Tyto naprosto minimální nároky zaručují že si poker zahrajete téměř kdekoliv a na čemkoliv. Další výhoda je že není třeba se registrovat, aplikace si automaticky vytáhne vaše jméno a fotku a tím vytvoří váš herní profil. Na herním profilu se dále dozvíte aktuální počet žetonů, jenž máte, či největší dosažené karetní kombinace. Pro začátek vám bude přiděleno několik žetonu, které se budete pokoušet rozšířit.

UspěchyUspěchy

Hraní s přáteli

To, že máte svůj profil znamená, že si můžete zahrát takřka s kýmkoliv na světě. Pod hlavní obrazovkou hry se nachází pořadí vašich přátel kteří poker také hrají. Na hlavni stránce jsou zobrazeni kamarádi, kteří jsou právě on-line a není nic jednoduššího než přisednout k nim ke stolu. A co se stane pokud vám dojdou žetony? Může Vám je darovat úspěšnější kamarád a to až do výše 100 000.

HraHra

Jak hrát

Předem než začnete hru si budete moci vybrat typ stolu ke kterému sednete. Je zde klasicky typ stolu, popřípadě tzv. Fast kdy máte kratší dobu na rozhodnuti, jestli si přihodíte či provedete jiné kroky. V reálném světě se nejčastěji hraje poker formou turnajů, kde si všichni účastníci nakoupí za stejnou částku žetony. Hraje se tak dlouho, dokud nejsou všechny žetony u jediného hráče, avšak odměna se rozdělí mezi poslední 3 hráče. Po výběru stolu si můžeme vybrat na kterou židli usedneme, tento výběr není pro hru nějak podstatný. Po usednutí na židli nám při začátku další hry počítač rozdá karty a hra začíná. Pokud poker ještě moc neumíte nezoufejte, nalézá se zde malá informační nápověda, ve které jsou specifikovány herní kombinace, které můžete utvořit s kartami, které máte „v ruce“. Při hře máte možnost za vyhrané žetony sobě nebo i ostatním hráčům kupovat různé maličkosti jako jsou národnostní vlaječky, šálek kávy či marihuanový joint, tato vedlejší funkce velmi zpříjemňuje chvíle nad pokrem strávené.

Výběr stoluVýběr stolu

Slovo na závěr

Vývojář Zynga určitě odvedl dobrou práci, a přináší jednoduchý poker, který si muže zahrát téměř každý. Hlavní výhodou je možnost zahrát si s kamarády, jednoduchost a různé detaily, které sice hru příliš neovlivní, ale potěší.

Moje hodnocení:  85 %

Výhody:

  • Jednoduché
  • Příjemně návykové
  • Obrovské množství stolů
  • Turnaje

Nevýhody:

  • Občasné výpadky serveru a "záseky"

Stránky vývojáře

Článek Facebook hry - Zynga Poker byl publikován 27. února 2010 v 06.00 v rubrice Hry. Autorem článku je David Třeťák. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...