Grunex.com - základ pro hráče

Tagy:  Herní, web, Grunex, portal, server, esuba, poker, karetní hry, hazard, progaming, profesionální hraní, počítačové hry, pc hry,

Sponzorované odkazy:

Grunex.com - základ pro hráče

Dnes jsem se rozhodli přiblížit vám progamingový projekt Grunex, jedná se o ambiciózní projekt několika nadšenců a profesionálních hráčů, jenž běží od června roku 2008.

Co na Grunex.com najdeme

Tento herní portál, jenž byl spuštěn 12. května 2009 denně přináší novinky ze světa počítačových her, softwaru, a webového zabezpečení. Server přináší i novinky o pokerových turnajích, a vlastně o všem, co se pokeru nějak dotýká. Ovšem hry nejsou jen ty na PC, ale i konzolové tituly a ani na ty zde nezapomněli a je jim věnována samotná část webu. Četnost článku je poměrně vysoká, a stejně tak i kvalita, takže se tu dozvíte mnoho nových, důležitých a zajímavých věcí. Jednou z rubrik je Hrej zdarma, kde se objevují recenze freeware her a linky na jejich stažení. Na stránce najdeme i webovou televizi Grunex která přináší reportáže z různých herních akci a rozhovory se samotnými hráči. Na webu se nachází i databáze všech hráčů a clanu na serveru registrovaných. Probíhají zde i soutěže o hodnotné a zajímavé ceny, které do soutěže věnuji sponzoři projektu. Celý web je velmi pěkně a přehledně zpracován, takže je radost se na něm pohybovat.

članekčlanek

Turnaje na Grunex

Jednou z hlavních funkci webu je pořádaní turnajů v počítačových hrách, jedna se o turnaje jak v offline módu tak i v online módu. Pro účast v turnaji je třeba se na serveru zaregistrovat, to je ovšem velmi jednoduché. Web ovšem přináší i informace o turnajích které pořádají jiné servery. Her ve kterých jsou turnaje organizovány je mnoho, od klasiky jakou je CS 1.6 nebo CoD 4, přes FIFA 10 až po NFS: Shift. LAN turnaje většinou probíhají v Pražských hernách Battlezone. Mnoho těchto turnajů je dotováno zajímavými cenami na prvních třech místech. O tom že se jedná o velmi kvalitní turnaje svědčí i častá účast předních českých klanů které se umisťuji na prvních příčkách i v celosvětovém měřítku.

turnajeturnaje

Celkový dojem

Je dobře že se na české gamingové scéně objevil tento portál, který velmi kvalitní formou informuje o všem podstatném v tomto herním světě, díky silným sponzorům jakými jsou Intel, Asus, BigShock nebo např. clan eSuba (nejúspěšnější česko-slovensky progamingovy tým). Podle mého názoru má tento projekt velmi dobré šance i do budoucna, samotné spojení s těmito firmami je velký krok kupředu.

Oficiální stránky

Hodnocení:  93 %

Výhody:

  • Deně aktualizované stránky
  • Velké výběr herních turnajů
  • Pěkné grafické zpracování

Nevýhody:

  • Malá známost webu v širší herní komunitě

Článek Grunex.com - základ pro hráče byl publikován 4. března 2010 v 06.00 v rubrice Hry. Autorem článku je David Třeťák. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...