Steam - Jak získat neuvěřitelné slevy na PC hry

Tagy:  Steam slevy, jak získat steam slevy, kde sehnat steam slevy, steam slevy her, nejlevnější pc hry zde, jak získat levné pc hry, originál pc hry tady

Sponzorované odkazy:

Steam - Jak získat neuvěřitelné slevy na PC hry

Službu Steam jsme si představili již v předchozím článku. Pro ty z vás, kteří tento software stále neznají, si o něm mohou přečíst zde.

Dnes se podíváme na obrovské slevy, které Steam nabízí. Někdy mohou dosahovat až neuvěřitelných 90%! Konečně mají hráči možnost získat si své oblíbené hry za zlomkovou cenu. Stát se opravdovým vlastníkem hry a využívat tak všechny její výhody, jako je například hraní online nebo všechny aktualizace her, to je pocit k nezaplacení.

Steam slevy – úvodní obrazovkaSteam slevy – úvodní obrazovka

Ekonomika

Jeden z důvodů, proč Steam slevy umožňuje je také následný výdělek. Při porovnávání vydělaných peněz při prodeji her za plné ceny a ve slevách se zjistil zajímavý fakt. Protože se cena několikanásobně sníží, zakoupí si ji tak obrovské množství hráčů, že tvůrci hry vydělají mnohonásobně více, než kdyby ji prodávali za původní cenu. Na své si tak přijdou jak vývojáři, tak hráči.

Někteří přitom stále namítají, že za hraní her nikdy platit nebudou. Zbytek je však ochotný investovat jednu nebo dvě stovky za originální verzi hry. Finančně tak podpoří také vývojáře, což je velice důležité.

V současné době se i mezi pirátskými verzemi her často objevují texty, které nabádají hráče, aby si v případě, že se jim hra líbí, hru poté zakoupili.

Několik druhů slev

Steam disponuje několika druhy slev. Některé se objeví a zmizí každých 24 hodin. To jsou tzv. denní slevy. Jiné zůstanou déle.

Slevy se ale nemusí týkat pouze jednotlivých her, ale také celých balíčků her. Nebo spíše balíků. Ty jsou předem definované a prodáváné jako celky. Uživatelé si tedy nemohou namíchat svůj balík her a požadovat určitou slevu. Pokud si třeba pořídíte balík 40 her, můžete získat až 90% slevu! Místo 575 euro zaplatíte 59 euro (viz. přiložený screenshot). A to opravdu není malý rozdíl.

Slevy na balíčky herSlevy na balíčky her

Platba

Pokud se rozhodnete zakoupit vybranou hru, zaplatit za ní můžete prostřednictvím kreditní karty (Visa,Mastercard) nebo jinými službami, jako je paypal, clickandBuy, paysafecard.

Peníze se vám odečtou ihned a hra se ihned přiřadí k vašemu steam účtu. To znamená, že je potřeba si nejdříve vytvořit Steam účet, než si hru zakoupíte. Po zakoupení se hra objeví ve vaší knihovně, hra se začne stahovat a instalovat do vašeho PC prostřednictvím této již několikrát zmíněné herní platformy. Následně stačí hru jen spustit a ihned se můžete pustit do děje.

Hru lze také zakoupit pro někoho jiného jako dárek. Zaplatíte, zadáte účet šťastlivce a hra se automaticky spojí se zvoleným účtem. Zároveň se dané osobě objeví zpráva o dárku od vás.

Sleva na hru MafiaSleva na hru Mafia

Závěrem

Steam nabízí originální verze počítačových her za velmi příznivé ceny. Pokud tedy chcete konečně vlastnit konkrétní PC hru nebo ji někomu darovat, Steam vám nabízí ideální možnost. Zároveň podpoříte autory a třeba i vývoj dalšího dílu zvoleného titulu. Stále rostoucí počet uživatelů, kteří hry získávají nepovoleným způsobem nutí vývojáře šetřit, kde se dá. Proto je potřeba finančně autory her podporovat.

Je to investice do budoucnosti PC her.

Článek Steam - Jak získat neuvěřitelné slevy na PC hry byl publikován 3. ledna 2012 v 00.00 v rubrice Herní software. Autorem článku je Daniel Hlas. Pro diskusi slouží komentáře (2).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...