Nejlepší hry pro Android

Tagy:  android, OS, operační systém, mobilní systém, mobil, telefon, přístroj, mobilní operační systém, hry, games, game, hra

Sponzorované odkazy:

Nejlepší hry pro Android

Jak již bylo v minulém článku zmíněno, dnes pro Vás bude připraveno pár nejhranějších her na Androidu. Hry jsem vybíral ne, podle sebe, ale podle počtu záporných a kladných ohlasů na tyto hry. Ještě než se na to vrhneme, tak Vám zase, ale nuceně sděluji, že hry byly spouštěny a testovány na prototypu SE Xperia X10.

Angry Birds

Angry Birds je hra od finské společnosti Rovio Mobile. Cílem hry je v roli ptáků získat zpět svá vejce, která jim byla odcizena nepřáteli – zelenými prasaty. Hráči v ní pomocí praku vymršťují ptáky do herního pole a snaží se tak zasáhnout tato prasata a tím je zneškodnit. Zajímavostí je, že od vydání přesáhla hranici sta milionů stažení (za jeden den tomu bylo až 20 milionů). Velmi povedená hra a dá se říci, že se jedná o nejpopulárnější hru na mobil vůbec. T-Mobile toho jednoznačně využili.

Hodnocení: 99 %

Modern Combat 2: Black Pegasus

Druhý díl nabídne kampaň celkem o 12 misí. Na výběr mate ze 4 obtížností, takže hra se perfektně hodí jak pro casual hráče, tak i pro hardcore maniaky a nudílky do školy. Zpracování a vůbec samotné pojetí celé kampaně je navíc mnohem lepší než v prvním díle, například úkoly se zdaleka tolik neopakují a mise tak mají spád, díky kterému je prolétnete skrz na skrz na jedno nadechnutí. Ve hře je jen jediný cíl a to nastřílet do nepřítele co nejvíc nábojů. Ve hře je Vašim nejlepším pomocníkem je automatické zaměřování. Hra take nabízí MP, což u některých her je menší bonus. MP nabízí až 72 úrovní. To je až nevídaný počet, který jen tak u nějaké hry nenajdete. Pokud se nudíte, tak hru doporučuji. Zabere vice času než se zdá.

Hodnocení: 85 %

Assassin's Creed

Assassin’s Creed Altair’s Chronicles je předchůdcem Assassin’s Creed. Toto dobrodružství doslova přetéká množstvím informací a střípků o životě, motivaci a historických souvislostech dotýkající se hlavní postavy jménem Altair. Hra nabízí neskutečně realistickou trojrozměrnou grafiku doslova překypující detaily a rozsáhlý svět středního východu sužovaného křižáckými výpravami. Altair je vybaven širokou škálou akrobatických kousků i účinných bojových . Jako vždy ma své zbraně, např. Známé pichlavé bodáky v rukou.

Hodnocení: 92 %

Asphalt 6 Adrenaline

Asphalt 6 Adrenaline je další díl pokračování všemi známé série závodů od jednoho z největších výrobců her. Ano, je to firma Gameloft. Už při zapnutí hry Vás uvíta krásné intro a animace, které jsou na vysoké úrovni. Hra nabídne cca 11 herních lig a ze začátku mate k dispozici pár “slabších aut” a postupně dostáváte body a získáváte nová a nová auta. Princip je stejný jak u předešlých dílů. Hra nabízí take MP což hře dodává ještě větší šmrnc. Hra se vývojářům opravdu povedla a stojí za to. Buď stáhnout a podporovat warez, či koupit za 4,99 dolarů. Pokud patříte do skupiny, který mastí pořád hry na mobilu, tak tyto závody musíte mít.

Hodnocení: 89 %

Gangstar: West Coast Hustle

Něco jako GTA na pc, ale tentokrát v mobilu. Ovládání hry je zvládnuto na jedničku. Na výběr ovládání svého auta máte 2 možnosti. Buď zvolíte možnost s volantem na obrazovce, nebo ovládání pomocí pohybového čidla a pedály (plyn a brzda) ve spodní části displaye. Obě možnosti jsou dobře zvládnuté, každý si vybere jaká možnost mu vyhovuje víc. Město, ve kterém budete projíždět svým ukradeným autem, je krásně graficky zpracované. 3D model se opravdu povedl a do hry opravdu dobře zapadá. Atmosféru při hraní podtrhují i rádia, které (podobně jako v GTA) můžete měnit. Na výběr je několik rádiových stanic (hip-hop, rap, punk, rock, electro a další). Ve hře jde o souboje a přestřelky, kterých je opravdu dost. Kdo jiný by zvládl takovou hru než všemi známý Gameloft. Vývojáři z Gameloftu se opravdu činní a jejich hry jsou nejhranější. Hru rozhodně doporučuji, pokud si chcete zahrát opravdu povedenou a technicky výjmečnou gamesku, kupujte na iTunes za 5,49€ právě Gangstar: West Coast Hustle.

Hodnocení: 90 %

Závěrem

Všechny hry jsou zvládnuty po všech stránkách na výbornou a patří mezi ty TOP. Proto bych se nebál tyto hry koupit a podpořit vývojáře. Příště příjde na řadu další z našeho odvětví Androidu a to nejúžívanější programy.

Článek Nejlepší hry pro Android byl publikován 2. října 2011 v 00.00 v rubrice Hry. Autorem článku je Přemysl Maier. Pro diskusi slouží komentáře (3).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...