Vsazení i na Silvestra v zahraničí? Žádný problém.

Tagy:  keno

Vsazení i na Silvestra  v zahraničí? Žádný problém.

Číselná loterie je veliký tahák nejenom kvůli výhře, ale také kvůli obrovskému napětí, které přichází v momentě vsazení čísel. Je to hra, která láká obrovské množství lidí. Je to adrenalin, který každý při vsázení zažívá. A je možné ji hrát odkudkoli.

Loterie, sportka či keno

Pojďme se nejprve podívat na obecné informace spojené s tipováním v číselných loterií. Jednou z velmi známých loterijních her je keno, které vzniklo v Číně. Jedná se o nejoblíbenější hazardní hru, kterou předbíhají pouze kasína. Nemáte-li příliš času strávit v kasínech dlouhé hodiny, keno, lotto, bingo či sportka vám může vyhrát pěkný balík peněz stejně jako kasína či hra pokeru. Stačí totiž vsadit na kombinaci čísel a poté doufat, že padne co nejvíce vašich čísel.
Peněžní výhry, nebo chcete-li jackpoty, mohou sahat na velmi vysoká čísla bezproblémově dosahující i milionů. Princip vsázení je podobný jako u dalších loterií. Ve hře se losuje určitý počet čísel a hráči mohou vsadit buď na všechny čísla a nebo na počet čísel dle jejich výběru. Pokud se losuje například 10 čísel, stačí, když si vsadíte třeba 2. I tak je výhra možná. Na každé pozici můžete vsadit čísla v rozmezí 1 až 80 a pozic je v kenu rovných deset.

Pak už je hra založená čistě na náhodě a především na štěstí. Výsledná čísla totiž vybírá počítač a v případě kena vybere 20 čísel. Logicky platí, že čím více vašich tipů se trefilo do vylosovaných čísel, tím větší je vyhraná částka.

Keno však i svoji nevýhodu. Nikdo si nemůže být jistý výhrou, neboť zde vše záleží na štěstí. Naproti tomu v kasínech, kde hráči hrají poker či jiné karetní hry, je možné použít důmyslné taktiky a rozumu. Poté se pravděpodobnost výhry nad ostatními hráči může značně zvýšit. Zabere to ale mnohem více času než keno.

Vsaďte si třeba na Maltě

Moderní technologie a široké pokrytí internetu dovoluje hrát nejenom loterijní hry po celém světě. Pokud chcete Vánoce strávit na malebné Maltě a stále chcete hrát, neexistuje žádná překážka. Pokud máte chytrý mobilní telefon, tablet, notebook či pouze přístup na veřejný internet, vsázet můžete stejně jako doma. Levné letenky si můžete koupit třeba tady. Moderní technologie umožňují také sledovat keno aktuální výsledky. Snadno pak zjistíte výhru v loterii či průběh daných her

Článek Vsazení i na Silvestra v zahraničí? Žádný problém. byl publikován 29. listopadu 2013 v 17.00 v rubrice PR články. Autorem článku je Ondřej Dostál. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...