The Crims - zločincem z povolání

Tagy:  The Crims, Gangster, Děvky, Sex za peníze, Zbraně, Online strategie, prostituce, online hry, zločinnost

Sponzorované odkazy:

The Crims - zločincem z povolání

Dnes otestujeme online hru The Crims. V The Crims se vžijete do role gangstera, který loupí, mlátí, vraždí, děvkaří a prodává drogy. Tuto hru hrají hráči z celého světa a myslím si, že Vy, stejně jako já si ji užijete.

Registrace a začátky hraní

Při registraci zadáte svůj login a e-mail. Dále si vyberete obličej svého gangstera a pak můžete začít hrát. Poté co se přihlásíte vyberete si, zda chcete být zloděj, gangster, pasák, vazoun, nebo obchodník.

  • Zloděj – velká síla, dobrý při loupežích.
  • Gangster – neutrální postava vše má na stejné úrovni.
  • Pasák – dobrá inteligence, více peněz z děvek.
  • Vazoun – silný, hodí se všude.
  • Obchodník – velká inteligence.

Toto je představování všech možných gangsterů, stačí si jen vybrat a pak honem do hry. Hned zprvu byste se měli pustit do loupeží, na začátek jen do těch menších, ale později už i do větších. Poté co Vám dojde energie, jděte si ji doplnit do nějakého klubu.

Podstata hry

Podstatou hry je získat co největší respekt za 180 crims dní (1crims den 6hodin). Respekt získáváte buď tím, že kradete a nebo tím, že zabíjíte ostatní soupeře. Pokud jste někdy měli sen o tom, že budete nový Al Capone, tak zde se Vám to může splnit. Stačí když u toho budete trávit trochu svého volného času a budete mít i trochu toho pověstného štěstíčka.

Nyní si vysvětlíme pár základních pojmů, které ve hře můžete naleznout a jsou důležité pro úspěšné hraní.

Napadení

Tady můžete mlátit a zabíjet ostatní hráče. Můžete je mlátit buď sami nebo společně s gangem. Při napadení můžete získat i nějakou kořist.

Zlodějina

Tady kradete, dostáváte za to respekt, peníze a také tzv. staty (inteligenci, sílu, charisma a toleranci). I zde můžete krást sami nebo s gangem. A tak se můžete vyšvihnout od sámošky až po drogérii, únos, sporožiro, obchoďák, banku až k těm největším loupežím o kterých se Vám nikdy ani nesnilo.

Děvky

Zde nakupujete děvky, které vám vydělávají peníze. Děvky si vybíráte podle toho, kolik Vám budou vydělávat a jak jsou spolehlivé. Děvky nemusíte jen kupovat, ale můžete je najít v klubu nebo na ulici, kde se k Vám přidají.

Zbraně

Zde nakupujete zbraně od baseballové pálky až po plamenomet. Dále se tu dá koupit brnění a ochranka. Jde o jedno z nejdůležitějších menu, neboť od Vaší výstroje se odvíjí úspěch nebo neúspěch ve hře.

Noční život

Zde máte kluby a bordely kde si buď koupíte drogy, nebo si najdete děvku a užijete si, aby se vám doplnila energie. I tuto funkci budete využívat velice často.

Nemocnice a vězení

Sem se dostanete pokud Vás někdo zabije, nebo jdete na loupež, na kterou nemáte potřebné staty.

Gangy

Na náměstí je možno společně s ostatními hráči si domluvit gang. Ten máte buď na ochranu nebo na společné loupení, které Vám dává hodně peněz.

Závěr

The Crims je velice dobrá hra, která se tvůrcům opravdu povedla. Nejen, že vystihli gangsterské město naprosto dokonale, ale přidali k tomu i pár zajímavostí, které hru zlepšily. Má to jenom jednu malou chybu, hra není úplně zadarmo, respektive když přispějete na tuto hru pomocí sms dostanete kredity. Kredity vás okamžitě dostanou jak z vězení tak z nemocnice. Není to samozřejmě povinné a hra samotná je zadarmo, ale někteří uživatelé s tím mohou mít problém. Jinak se však této hře nedá absolutně nic vyčíst.Takže pokud máte rádi temno podsvětí, tato hra Vás určitě zabaví nejen na několik hodin, nýbrž na několik dnů i týdnů.

Online Strategie The Crims zde

Návod ke hře The Crims

Článek The Crims - zločincem z povolání byl publikován 19. června 2009 v 08.00 v rubrice Herní weby. Autorem článku je Michal Kadidlo. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...