World of Warplanes – Prožitek z létání!

Tagy:  hra plná letadel, hra s letadly zdarma, World of Warplanes článek, World of Warplanes informace, World of Warplanes ke stažení

Sponzorované odkazy:

World of Warplanes – Prožitek z létání!

Začínáme

World of Warplanes je nový free to play letecký simulátor z období druhé světové války, za kterým stojí Wargaming.net. Ten již vydal dvě hry s podobnou tématikou, které jsou na zmíněném portálu dostupné. Konkrétně se jedná o World of Tanks, o kterém jsme vás již informovali zde a World of BattleShip. Přestože byla hra vydána před více jak rokem, stále je v uzavřené betě, takže si na ní budeme muset ještě nějaký čas počkat. Na první pohled vypadá velice vydařeně a tak jsme se rozhodli, že si pro vás připravíme článek plný informací.

bitva II.bitva II.

Množství letadel

Dle slov vývojářů je ve hře dostupných úctyhodných 59 letadel, která pochází z nejznámějších válečných stran 2. světové války. Jedná se o USA, která ve hře vlastní pouze 9 modelů, mnohem více jich má potom Německo a Sovětský svaz. Každá ze stran bude samozřejmě mít svá speciální letadla, která disponují speciálními schopnostmi. Letadla se dále dělí na tři hlavní třídy. První jsou takzvaní tradiční stíhači, kteří vynikají svou rychlostí a obratností. Jejich hlavní zbraní je pohyb a tak je těžké je zaměřit. Na druhou stranu pár přesných ran je hravě vyřídí. Další jsou bitevníky. Ty jsou už o něco pomalejší, což dohání lepším brněním a větší palebnou silou. Poslední třídou jsou těžká stíhací letadla, která jsou takovou specialitkou a mají od každého něco.

bitvabitva

Zpracování a ovládání

Jak si můžete povšimnout z přiložených screenshotů nebo dostupných videí, hra oplývá velmi pěknou grafikou. Každé letadlo je unikátní a detailně zpracované. Ve hře je samozřejmě množství různých prostředí, ve kterých bude dostupné různorodé počasí. A tak si můžeme užít boj nejenom za jasných nocí, ale také v pořádném dešti, kde se viditelnost blíží nule. Vývojáři také slibují řadu módů, které jsou tou správnou zbraní proti brzké stereotypnosti.

Ovládání je intuitivní a jednoduché. Přestože se jedná o složité stroje a ve skutečném životě by jste se je učili ovládat roky, díky představovanému titulu si požitek z létání užijete snadno, rychle a především zábavně.

bitva III.bitva III.

Vybavení

Celou hrou vás bude provázet RPG systém, díky kterému budete získávat nejenom peníze, ale také zkušenosti. Díky těmto měnám pak budete vylepšovat svůj letoun nebo investovat peníze na důležitý výzkum. Samozřejmě by si vývojáři něco rádi vydělali, a tak prodávají speciální vybavení za zlaťáky, které si můžete zakoupit pouze za opravdové peníze. Tyto zlaťáky budou sdíleny s vaším účtem i u jiných her od Wargaming.net a tak pokud vlastníte některou z jejich her a máte již zakoupeny zlaťáky, nezakládejte si nový účet, ale pokračujte s již existujícím. Stejně propojen bude také systém klanů, takže jeden klan bude existovat hned v několika hrách. Samozřejmostí je možnost založit si vlastní klan.

Závěrem

Pokud se vám povedený titul World of Warplanes také zalíbil, budete muset ještě krátký čas setrvat. Vývojáři však plánují její brzké vydání a poté si zdarma užijete pořádnou porci propracovaných bitev, pěkné grafiky a zaručené zábavy. Nezapomeňte sledovat aktuální dění na oficiálních stránkách zde.

Výhody:

  • Grafika
  • Množství letadel
  • Ovládání

Nevýhody:

  • Zatím není pro všechny

Hodnocení:  81 %

Článek World of Warplanes – Prožitek z létání! byl publikován 7. srpna 2012 v 05.00 v rubrice Hry. Autorem článku je Daniel Hlas. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...