Online hry nejen pro nejmenší a kam za nimi?

Tagy:  hry, online hry, online hry pro nejmenší, online hry pro děti, mario, super mario, mario online, poggo.cz, poggo

Online hry nejen pro nejmenší a kam za nimi?

Všichni vědí, že internet nabízí spoustu zábavy. Většina by si správně tipla, že mezi nejčastější formu této zábavy bezpochyby patří hraní online her. Proč? Na to je jednoduchá odpověď, s rychlým připojením můžete hru začít hrát téměř okamžitě. Obvykle bez registrace a pochopitelně bez instalace. Online hraní představuje zábavu pro všechny generace, od nejstarších po nejmenší. Mnoho webů s online hrami ovšem obsahuje i hry erotického charakteru, ke kterým by se mohly vaše děti dostat. Mezi weby, které nabízejí neškodnou zábavu pro nejmenší, patří např. poggo.cz.

Při prvním pohledu na web jste ujištěni, že se nacházíte na webu zaměřeném na online hry. Hravý design při hraní neruší. Navíc na vrcholu stránky máte ihned přehledné rozdělení do kategorií a podkategorií a orientace na webu je skutečně snadná, dokonce i pro malé děti. Před hraním každé hry si můžete přečíst její popis a také, jak hru ovládat.

Ať se baví i ti nejmenší

A tak se pomalu dostáváme k hlavnímu cíli tohoto článku, hrám vhodným pro děti. Hry pro nejmenší naleznete zde. Děti si tu mohou například potrénovat postřeh a rychlost ve hře Pokemon Legends nebo pomoci Scooby Doo najít cestu ven ze starobylého Tikali. Děti ovšem nemusí zůstat nutně u kategorie „Her pro děti“, ale mohou si zahrát různé závodní hry, či si jen tak oddechnout u her obsahujících puzzle a procvičit si tak svou paměť.

Těžko byste mezi hráči hledali aspoň jednoho, který nikdy neslyšel o Mariovi. Ačkoliv se první verze mario hry objevila v roce 1981, i dnes má stále nespočet příznivců. Originální skákačka si po tolika letech stále umí nacházet své hráče i mezi těmi nejmladšími. Napomáhají tomu menší vývojáři, kteří vyvíjí hry tematicky zaměřené právě na Maria. Cílovou skupinu se snaží zaujmout novými prvky, či celkově jiným pojetím hry. A tak si s Mariem můžete zahrát golf, zajezdit na vodním skůtru či dokonce motorkách. Pokud rádi zkoušíte nové věci a zajímá vás, kam vývojáři dokážou mario hry poslat, určitě navštivte web s online hrami.

Pokud jste uvedený web již navštívili, nepochybně jste si všimli, že rozsah nabízených her je skutečně velký a na své si tak přijde každý hráč. Mě osobně zaujaly Tower Defense hry a tak mě omluvte, jdu si teď hrát.

Článek Online hry nejen pro nejmenší a kam za nimi? byl publikován 24. dubna 2012 v 11.00 v rubrice PR články. Autorem článku je Jan Bechný. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...