Nejlepší freeware hry na internetu

Tagy:  Hry zdarma, Nejlepší freeware hry zdarma, best games free for all, MMORPG zdarma, recenze nejlepších freeware her, recenze nejlepších her zdarma, freeware hry, freeware, hry, games, hra, gamesy

Sponzorované odkazy:

Nejlepší freeware hry na internetu

Ne vždy se musí platit

Pokud máte chuť na pořádnou akci, dobrodružství či zábavu s kamarády, zkrátka chuť si zahrát některou vydařenou pc hru, musíte nejprve pořádně zaplatit. A nebo v horším případě obejít pravidla a pořídit si hru nelegálně. V tomto článku si však ukážeme, že existují také propracované hry, díky kterým nemusíte jít ani jednou ze zmíněných cest. Prostě si hru oficiálně stáhnete a hrajete jak dlouho se vám zlíbí. Vývojáři vás zkrátka do žádného placení nenutí, ale nabízejí možnost si za peníze koupit určité výhody. Následuje seznam těch nejlepších herních titulů, které právě na tomto principu fungují.

Global Agenda – free agent

Příběh této vynikající hry pochází z post-apokalyptické doby a je skvělé sledovat, jak se vývojářům podařilo skloubit to nejlepší z akční hry a MMORPG systému. Tento titul byl dlouhou dobu ve vývoji a stále je tato hra aktualizována a vylepšována. Není tedy divu, že Global agenda je tak propracovanou hrou do každého detailu. Na začátku si vyberete jednu ze čtyř postav. Každá má samozřejmě své silné a slabé stránky, záleží na vás, která se vám nejvíce líbí. Například recoon se může zaměřit buďto na odstřelování soupeřů nebo pokládání silných náloží a bomb. Technic zase staví turrety a stanice dávající okolním spoluhráčům různé bonusy, aby tak podpořil svůj tým. Medic naproti tomu může nejen účinně léčit celý tým, ale zároveň vládne jedu a tak pro něj není problém zabít davy nepřítel. Assault se zase zaměřuje na velkou výdrž ve hře a díky jeho těžkým zbraním není lehké ho mít za nepřítele. Zvláště ve spolupráci s medicem je téměř nezničitelný. Zvláště zajímavá je možnost létat po celé mapě i v soubojích díky zařízení nazývanému jetpack. Prvních 20 levelů chodíte po dobře zpracovaném světě a plníte jeden quest za druhým. V další části hry, od 20–50 levelu se vám otevírá možnost hrát několik druhů misí, ať už jde o hry PvP nebo PvE. Také zde najdete spouta agentur neboli skupin hráčů, díky kterým se zde odehrávají velké bitvy v systému AvA – agency vs. agency. Znovu vám přinášíme ukázku hry, kterou můžete zhlédnotu níže.


Global AgendaGlobal Agenda

Team Fotress 2

Za zážitek z této hry museli hráči donedávna zaplatit až několikset korun. Přestože se tato hra stále masivně hraje i kupuje, vývojáři se rozhodli tento titul zpřístupnit zdarma pro všechny příznivce. V této zábavné hře s dobře propracovanou grafickou stránkou hry, si vyberete jednu z 9 postav, její vybavení a hned se vrhnete do boje. K dispozici je scout, rychlý a mrštný střelec s brokovnicí, soldier, který se svou bazookou rozmetá každého soupeře. Pro techické typy přichází engineer a jeho účinné stroje. Dále je zde heavy, pořádný chlapík s těžkým kulometem, za kterým vždy stojí medic, který vyléčí každé zranění. Nechybí ani sniper, se svou neomylnou muškou zneškodní ostatní na velké vzdálenosti. Pro milovníky ohně se jistě bude hodit pyroman se svým plamenometem. O mohutné výbuchy se stará demoman a jeho oblíbený granátomet. Výběr uzavírá spy, který je se svou neviditelností a možností brát na sebe různé podoby vnáší do soupeřových řad řadu pochybností. Postupem hry získáváte stále novější vybavení, díky kterému můžete výrazně zlepšit schopnosti své postavy. Na každé straně stojí několik reálných hráčů, kdy se jedna skupina snaží splnit určitý úkol hry a ta druhá se jim to snaží překazit. V této hře vyniká především zábavnost, velmi pěkná grafika a opravdu vydařená hudba dokreslující zážitek ze hry. Na ukázku ze hry se můžete podívat na následujícím videu.


Team FortressTeam Fortress

Alliance of Valiant Arms

Alliance of Valiant Arms je vojenský titul ze současnosti. Bohužel zde není žádná kampaň a tedy ani žádný příběh. Vývojáři se zkrátka zaměřili na akci v multiplayeru, ve kterém je tak spousta různých modů hry. Například escort, kdy musí hráči dopravit tank do vzdáleného bodu a druhý tým hráčů se tank snaží zničit. Jsou zde také suboje mezi hráči a npc, kde se hráči podobně jako v Counter striku, snaží položit bombu a ochránit ji, aby měla čas explodovat. Postupně a především za úspěšné mise získáváte peníze a vyšší hodnosti. Dostáváte tak možnost zakoupit si nové zbraně, brnění a další vybavení ze široké sortimentu. Zvláště velký důraz je kladen na reálné chování a jednotlivé parametry zbraní, kterých je zde opravdu dostatek. I zde je možnost si koupit různé bonusy a vybavení za reálné peníze.


Alliance of Valiant ArmsAlliance of Valiant Arms

Závěrem

Jak jsme si dnes ukázali, není vždy nutné platit vysoké částky za pořádný herní zážitek. Díky vývojářům, kteří mají pochopení pro finanční krizi hráčů, máme možnost hrát spoustu obdivuhodných titulů zcela zdarma. Věřím, že alespoň jedna z představených her vám padla do oka a vyzkoušíte ji. Osobně mohu všechny tři tituly doporučit.

Článek Nejlepší freeware hry na internetu byl publikován 7. října 2011 v 00.00 v rubrice Hry. Autorem článku je Daniel Hlas. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...