Miniclip.com a nejoblíbenější multiplayer hra

Tagy:  herni, web, server, miniclip, hry, zdarma, club, penguin, disney, freeware, com, online hry, hrej zdarma, webové hry

Sponzorované odkazy:

Miniclip.com a nejoblíbenější multiplayer hra

Herní Web: Miniclip.com

Další herní web, o kterém Vám přinášíme recenzi je celkem známý Miniclip.com. Jde o web v angličtině, který se zaměřuje na hry běžící přímo v prohlížeči. Tento web je s více než 57 miliony unikátních návštěvníků každý měsíc světově nejnavštěvovanější stránkou v tomto žánru. Zakladateli stránek jsou Robert Small a Tihan Presbie, kteří stránky vlastní dodnes. Myšlenka těchto pánu byla prostá: vytvořit novou generaci herní zábavy, rychle získat podíl na trhu a vytvořit novou značku digitální, on-line interaktivní zábavy. Stránky se rozhodly jít i cestou sdílení svých her prostřednictvím e-mailu, blogu a chatu. V roce 2001 se stal Miniclip průkopníkem masové indikace online her.

Herní web Miniclip.comHerní web Miniclip.com

Co na webu nalezneme

V současné době se na webu nachází přes 450 her, hry jsou rozděleny do různých kategorií jako sportovní hry, akční hry, adventury nebo 3D hry. Najdeme zde i žebříček sta nejhranějších her, či všechny hry seřazeny v abecedním pořadí. Většina her slouží pro pobavení jednoho hráče, najdeme zde ovšem i par multiplayer her.

Ukáky hry, BiliardUkáky hry, Biliard

Hlavní přednosti webu

Stránka je denně aktualizována a každý den přibývají minimálně dvě hry. Kvalitní servery zaručuji rychle načítání her a hraní bez sekání, k tomu napomáhá i to, že cely web běží bez reklam, což je v dnešní době na tak navštěvované stránce opravdu rarita. Další výhoda spočívá v tom, že si zde každý najde protihráče, pokud tedy hrajete multiplayer hry. Mezi hrami pro více hráčů je nejhranější Club Penguin, proto si ji alespoň v krátkosti představíme.

Club PenguinClub Penguin

Club Penguin

Tato hra se již delší dobu drží na čele nejhranějších her webu a asi tam ještě dlouho zůstane. Při prvním spuštění hry budete vyzváni k registraci, která je velmi snadná, po zadání vaší přezdívky, hesla a e-mailove adresy vám přijde potvrzovací zprava, v ní kliknete na activate account. Po spuštěni hry se váš tučňák objeví na male mapce, kde se pohybuji i ostatní tučňáci, máte možnost se vydat na mnohá další místa a dělat co se vám zlíbí, můžete se vydat do klubu a postavit se za DJ-ský pult a hrát ostatním tučňákům, nebo se projet na loďce, či pomoct v obchodě s dodávkou ryb. V celé hře se pohybuje obrovské množství ostatních hráčů s kterými si můžete pokecat či zahrát hokej. Celkově mě tato hra velmi pobavila a dostala se do skupiny mých oblíbených stránek.

Hra Club PenguinHra Club Penguin

Oscar na internetu

Tato stránka sbírá jedno ocenění za druhým. Po velmi dobrých umístěních v anketách Times Tech Track 100' a Deloitte & Touche „Fast 50“. V roce 2007 získal Miniclip již potřetí v řadě prestižní cenu Webby Peoples Voice Award která je pro internetové stránky stejně prestižní jako Oscary pro herce, a samotný zakladatel stránek Robert Small získal v roce 2008 cenu „Podnikatel roku“ společnosti Ernst & Young.

Moje hodnocení:  85 %

Výhody:

  • Obrovské množství her
  • Bez reklam
  • Rychlostt stránky

Nevýhody:

  • Absence české jazykové mutace
  • Ve hře Club Penguin přetížené servery

Miniclip.com

Článek Miniclip.com a nejoblíbenější multiplayer hra byl publikován 14. března 2010 v 06.00 v rubrice Hry. Autorem článku je David Třeťák. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...