Bigpoint.com – originální on-line hry na jednom místě

Tagy:  Bigpoint.com, Pirate Storm, PirateStorm, DarkOrbit, DrakenSang Online, FarmerRama, on-line hry, hry v prohlížeči, flashové hry, sociální hry, multiplayer, mmorpg hry

Bigpoint.com – originální on-line hry na jednom místě

On-line hry v prohlížeči jsou v poslední době stále oblíbenější. Mají mnoho výhod, které často značně převažují nad nevýhodami. I když od nich nemůžeme čekat tak dokonalou grafiku, jako od áčkových titulů renomovaných vývojových studií pro herní platformy PS3, PC či Xbox 360, jejich kvalita a zpracování jsou na vysoké úrovni. Jestliže hrajete více on-line her najednou, jistě vás otravuje pamatovat si všechna hesla a přihlašovací údaje. Jednoduše s tím můžete skoncovat a to díky službě Bigpoint.com.

Hraní bez problémů

Jistě jste při surfování na internetu narazili na reklamy her, jako je Darkorbit, Drakensang Online či War of Titants. Všechny tyto kvalitní RPG hry spojuje jedna velmi dobrá vlastnost. K jejich chodu nepotřebujete nijak závratně výkonný počítač a především není nutné hry instalovat. Jejich bezproblémové hraní je možné z jakéhokoliv kouta světa.

SkyramaSkyrama

Další výhodou je také jistá socializace, která přináší možnost hraní s přáteli. Opět není třeba řešit propojení počítačů či jiné síťové náležitosti a koncepce hry je vytvořena tak, aby na sebe jednotliví hráči nemuseli čekat. Ostatně podobný koncept je standardem ve hrách na sociálních sítích už několik let.

Pokud vás neoslovila ani jedna z výše zmíněných RPG her a máte raději akční toulky po moři, můžete sáhnout po velmi zajímavé a povedené hře Pirate Storm s podtitulem Death or Glory. Velké bitvy lodí okořeněné vstupy různých mořských nestvůr vám přinesou desítky hodin neotřelé zábavy. Tuto hru můžete vyzkoušet a zdarma hrát na adrese: http://www.piratestorm.cz/

Pirate Storm – Death or GloryPirate Storm – Death or Glory

Máte-li raději budování než frenetické boje, jistě vás osloví hry, jako Farmerrama, Skyrama, Zoomumba a celá řada podobných titulů. Téma se různí, propracovaný budovatelský systém je však většinou s menšími rozdíly stejný. Je jen na vás, jaké téma vás osloví nejvíce.

Vše pěkně pohromadě

V čem je síla služby Bigpoint.com? Hlavní myšlenka je sjednotit nejenom tituly zmíněné v našem článku, ale i celou řadu dalších on-line her hratelných v prohlížeči. Stačí jediná registrace, díky které odpadá nutnost stálého vyplňování hesel, a můžete pouhým kliknutím vstoupit do prostředí jednotlivých her. Seznam podporovaných her je v současné době na velmi dobré úrovni a časem se jistě bude rozšiřovat, díky čemuž osloví větší hráčskou základnu. Většinou se jedná o české online hry a pokud není přítomná česká lokalizace, v popisku hry o tom najdete zmínku.

Závěrem

Co říci na závěr? Pokud rádi hrajete on-line, jistě tuto službu oceníte. Vedle stále se rozšiřujícího portfolia her se na webu můžete dozvědět i novinky z této oblasti. Díky Bigpoint.com vás neminou ani speciální eventy, nebo chcete-li speciální akce, v jednotlivých hrách.

Článek Bigpoint.com – originální on-line hry na jednom místě byl publikován 17. listopadu 2012 v 19.45 v rubrice PR články. Autorem článku je Ondřej Dostál. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...