Left 4 dead 2 - opět zombie útočí?

Tagy:  left4dead, left, dead, akční hry, zombie, atmosféra, grafika, hry

Sponzorované odkazy:

Left 4 dead 2 - opět zombie útočí?

Dlouho očekávaná hra Left 4 dead je tady! Po veleúspěšném prvním titulu následuje díl druhý a na nás čeká ohromující dobrodružství plné létajících kulek. Opět se stanete jedním ze čtyř přežívších, kteří budou mít za úkol prostřílet se tisíci mrtvých, aby si zachránily krky.

Nové postavy i zbraně

Teď si představíme novinky, které v jedničce nebyly. Obměnu dostaly všechny čtyři herní postavy, takže se objeví Nick, Ellis, Coach a Richelle. V jejich rukou spočine úplně nový arzenál, například na útok z blízka. Místo pistolky se tedy můžete vyzbrojit páčidlem, sekyrou nebo třeba japonským mečem. Chybět nebude ani motorová pila, se kterou létají končetiny protivníků do všech stran, bohužel ale musíte počítat s omezeným palivem. Samozřejmě se objeví i nové střelné zbraně. Ať už jste zastánci AK-47, M4 nebo Deagle, svou oblíbenou zbraň si jistě najdete. Je jich ve hře požehnaně. A věřte, že to s nimi jde pořádně rozjet. Další neznámou věcí, jsou různé vylepšení, na které cestou můžete narazit. Například laserové zaměřovače, které zlepší přesnost vašeho útoku, hořlavé náboje, které zapalují cíl a další.

Ze hry II.Ze hry II.

Zombie, mapy a mnoho dalšího

Už jsme probrali, co nového skončí ve vašich rukách. Je tedy na čase si říct, co nového se objeví na druhé straně barikády. Ano, i zombíci dostali nové schopnosti. Witcher, Tank, Smoker i Hunter zůstali, ale mají nové kamarády v podobě oblud Jockey, Charger a Spitter. Každý z nich bude mít zase svou taktiku založenou na svých schopnostech. To vše se bude odehrávat v pěti kampaních, což určitě není málo. Každý kout hry je propracován a hráči mohou vidět, jak to vypadá když se Valve snaží. Ocitnete se tedy na mnohých místech, třeba na pódiu koncertu, horské dráze nebo opuštěném městě. Jak vidíte, spousta novinek je na obou stranách. Nové bitvy tedy mohou začít!

Ze hry III.Ze hry III.

Zpracování

Nyní hodnocení audiovizuální stránky. Grafika je samozřejmě o dost lepší než v prvním díle, vývojáři si s ní hezky pohráli a propracovali ji. Co se týče zvuků, není co vytknout. Zombie vydávají odporné chrčející zvuky, zbraně střílí, povedená hudba hraje.

Ze hry IV.Ze hry IV.

Hodnocení

Co říct závěrem. Left 4 dead 2 určitě patří mezi nejlepší titulky roku. Parádní atmosféra, rychlá akce a pobavení s přáteli. To vše doplněno o množství povedených novinek a novou grafiku. Co víc si dnešní hráč může přát. Všem vřele doporučuji!

Moje hodnocení:  92 %

Výhody:

  • Zpracování
  • Atmosféra
  • Hodně novinek

Nevýhody:

  • Umělá inteligence
  • Občasné bugy

Článek Left 4 dead 2 - opět zombie útočí? byl publikován 2. prosince 2009 v 06.00 v rubrice Hry. Autorem článku je Daniel Hlas. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...