Hry.cz

Tagy:  www.hry.cz, online hry, online hry zdarma, hry

Sponzorované odkazy:

Hry.cz

Znáte to, přijdete z práce, ze školy a máte chuť se nějak odreagovat. Normálně byste sedli k pořádné hře s pořádnými efekty a dlouhou hratelností, ovšem víte, že dnes by vás takové hra nezabavila. Prostě nemáte chuť na nic intenzivního. Naštěstí přesně pro vás i pro naprosté herní začátečník existuje obrovské množství her hraných přes internetový prohlížeč. Takové hry sdružuje web www.hry.cz. Vyplatí se jeho návštěva?

Portál Hry.cz provozuje vyhledávač Seznam.cz a samotný web se rozděluje do dvou kategorií. Na hry pro samotáře a na hry pro více hráčů. Pro hraní her pro více hráčů, je třeba se nejprve na Hry.cz zaregistrovat. Registrace je bezplatná a s ní automaticky získáváte emailovou schránku na Seznam.cz. Pro dřívější majitele seznamáckého emailu registrace odpadá a mohou se hned nalogovat se stejnými údaji ke službě Hry.cz. Po přihlášení se stáváte Amatérem, kdy sice můžete využívat veškerých služeb a hrát všechny hry, ovšem vaše výsledky se nikam nezapočítávají a také nemáte přístup do herních lig. Hráčské konto aktivujete pomocí SMS, kdy cena SMS je zpoplatněna podle tarifu vašeho operátora.

Sekce Hry pro 2 a více hráčů obsahuje celkem 18 herních kousků. Najdeme zde jak logické kousky typu Sudoku, Kris Kros, Šachy, ale také karetní hry nebo arkády. Pro spuštění stačí na zvolenou hru kliknout a sledovat pokyny na monitoru. Během pár sekund je vám přidělen soupeř a hra může začít. Veškeré ovládání je opravdu triviální a přizpůsobené i nehráčům. Během hraní je také možné využít vestavěného textového chatu a tak soupeře motivovat k lepším výkonům, nebo ho naopak rozhodit. Pro majitele archaických počítačů je možné nastavit nižší kvalitu animací. Lidé s lepšími stroji si mohou pustit hru na celou obrazovku.

Pokud nemáte chuť utkat se s lidským soupeřem, můžete využít her Pro samotáře. Tady je výběr nepoměrně pestřejší a vybírat lze z více než 120 herních titulů. Hry jsou dělené do kategorií podle žánrů a je tu vše od akčních her až po sportovní. Po výběru jste vždy jednoduchým popiskem uvedeni do děje a je vám vysvětleno ovládání. Většina her má velmi dobrou hratelnost a je vidět, že Hry.cz si na svůj server vybírají jen ty nejlepší herní kousky.

Kromě hraní se můžete začíst také do novinkové sekce, kterou většinou plní informace i srazech hráčů, kterých se můžete zúčastnit a poznat tak své protihráče naživo. Také můžete pročítat profily jednotlivých hráčů nebo vyhledávat své oblíbené.

Hry.cz jsou specializovaný server, který kromě samotného hraní nenabízí nic jiného. Pokud ovšem máte na nějakou tu rychlovku v podobě hry chuť, těžko se jinde pobavíte lépe.

Začněte hrát na: www.hry.cz

Článek Hry.cz byl publikován 26. prosince 2007 v 22.00 v rubrice Herní weby. Autorem článku je Miroslav Mlejnek (Ryan). Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...