Fornite překročil hranici 200 milionů hráčů

Sponzorované odkazy:

Fornite překročil hranici 200 milionů hráčů

Ve vydavatelství Epic Games se mohou pochválit. Hra Fornite jim díky velkému zájmu hráčů vydělává miliardy. V současné době jí aktivně hraje přes 200 milionů hráčů. Analytická společnost Bloomberg prozradila, že Fornite je prvním titulem v historii, který právě tuto magickou hranici pokořil.

Ve Fornitte Battle Royale jsou hráči převtěleni do rolí přeživších, kteří bojují o své místo pod sluncem s ostatními hráči v postapokalyp­tickém prostředí. Vyhrává jedinec, nebo tým, kterému se podaří zlikvidovat všechny nepřátele a zůstat naživu.

Fornite trhá rekordyFornite trhá rekordy

200 milionů je skutečně pozoruhodné číslo. Loni se na takovou hodnotu dostala hra Super Mario Run od společnosti Nintedo, kterou si stáhlo přes 200 milionů lidí. V rekordní cifře je započítán každý hráč, jenž si titul Fornite stáhnul a alespoň jednou zahrál. Podle posledních zpráv od Epic Games je aktivních hráčů mnohem méně, přesněji řečeno zhruba 80 milionů. I to je nicméně velice pěkná hodnota.

Jak už to bývá u bezplatných her zvykem, mohou si hráči dokoupit speciální vychytávky. Například jiný vzhled postavy, odlišnou výbavu a mnohé další. Tyto platby se staly součástí celkového výdělku a tvoří tak v přepočtu 22 miliard korun.

A co vy? Už jste si Fortnite také vyzkoušeli? Pokud jste tak ještě neučinili a chtěli byste vědět, co na tomto fenoménu dnešní doby všichni vidí, můžete si jej bez problémů stáhnout. Dostupné jsou mutace pro mobilní telefony, PC, tablety ale i televizní herní konzole.

Článek Fornite překročil hranici 200 milionů hráčů byl publikován 5. prosince 2018 v 18.45 v rubrice Hry a Novinky. Autorem článku je Nicol Krausová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...