100 let Československa v 360° obraze

Sponzorované odkazy:

100 let Československa v 360° obraze

Ani centrála cestovního ruchu CzechTourism nezůstala pozadu a k příležitosti stého výročí od založení samostatného Československa potěšila hráče s 360°videem, který zachycuje nejdůležitější okamžiky naší historie.

Letos probíhají po celé republice slavnostní události k stému výročí samostatného Československa. Oslavy probíhají nejen v českých regionech a velkoměstech, ale i ve známé virtuální realitě, do které se nyní máte možnost ponořit díky projektu, který vytvořila centrála pro cestovní ruch CzechTourism a umožní Vám tak prolétnout během necelých 5 minut naší historie a významnými okamžiky.

Nechte se unést sáněmi, které Vás zavedou do československých dějinNechte se unést sáněmi, které Vás zavedou do československých dějin

Jak už bylo výše uvedeno, tato animace vznikla jako součást projektu Společné století, který má připomenout tento historický okamžik. Hned v úvodním snímku pronáší první československý prezident Tomáš Garigue Masaryk „*Veďte je k ušlechtilosti a pravdivosti*“ ta veze diváky virtuální animace na saních a provází je tak československými dějinami. Animace zobrazuje spoustu okamžiků, kterými si oba státy za posledních 100 let prošly oba státy. Díky této animace se tak nabízí pohled nejen na samostatné vyhlášení státu roku 1918, ale i průběh 2. světové války nebo okupaci Československa.

Jedinečné okamžiky zachycující vše, co se událo za 100 letJedinečné okamžiky zachycující vše, co se událo za 100 let

Video Vás provede tedy nejen dějinami, významnými místy, památky ale i seznámí s významnými osobnostmi tohoto času. To vše v necelých 5 minutách na jednom místě a v souhrné podobě virtuální reality.

Článek 100 let Československa v 360° obraze byl publikován 30. října 2018 v 00.00 v rubrice Herní software a Hry. Autorem článku je Nicol Krausová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...