Kingdom Come: Deliverance bude ještě lepší a větší, čeká ho hned několik DLC přídavků

Sponzorované odkazy:

Kingdom Come: Deliverance bude ještě lepší a větší, čeká ho hned několik DLC přídavků

Kingdom Come: Deliverance si od nás v recenzi odneslo opravdu krásné hodnocení a nebýt velkého množství technických chyb, mohlo by pomýšlet i na ta zcela nejvyšší. Vývojáři z Warhorse samozřejmě stále pracují na opravách. Celková podoba hry sice stále není zcela stoprocentní, i tak se ovšem jedná o velice solidní zážitek, který se v blízké době pokusí ještě prohloubit série rozšíření, nabízejících jak zcela nové příběhy, tak herní mechanismy, ve hře dříve neviděné.

Jako první můžeme očekávat Hardcore mód pro zkušené hráče. Hra se nám ze začátku zdála obtížná tak akorát, ale postupem času obtížnost klesala s tím, jak rostly schopnosti našeho hrdiny, proto tento mód vřele vítáme a uvidíme, co všechno nabídne. S Hardcore módem by mělo přijít i první příběhové DLC s názvem From the Ashes, jenž dle názvu a obrázku napovídá, že by se mohlo jednat o znovuvybudování zničeného městečka Rovina, nebo Skalice, ale spíše se bude jednat o Rovinu, jelikož již menší naznačení bylo možné nalézt v základní hře, kde jste mohli dostat úkol sehnat nového faráře pro zbylé obyvatelstvo Roviny, aby se mohli lépe vyrovnat se ztrátami a připravit se na znovuvybudování.

Časová osa přídavkůČasová osa přídavků

Pak by měl dorazit slibovaný Making of Kingdom Come, což je dokument o samotném vývoji, takže věc pro opravdové fanoušky hry. Následovat by mělo další příběhové DLC s názvem The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon. Lze předpokládat, že se bude jednat o námluvy našeho známého proutníka Ptáčka a nejspíše mu opět bude asistovat náš hrdina Jindra. Pak dorazí dlouho očekávané turnaje, na které se moc těšíme a doufali jsme, že budou již součástí základu. Třetím příběhovým přídavkem pak bude Band of Bastards, o němž bohužel zatím nic nevíme, ale nejspíše se v něm dočkáme nějakých těch bitev. Do konce roku by měla dorazit ještě video instruktáž k soubojům s názvem Combat Academy.

Posledním příběhovým DLC bude A Woman‘s Lot, které dorazí až příští rok a mělo by mapovat přežití a cestu ženské hrdinky Terezy. Ta totiž také přežila zničení Skalice a pak ještě zachránila hlavní postavě život. Na závěr vše zakončí podpora módů, což nám do hry může přidat ještě víc zábavy. Takže teď nám nezbývá než čekat a těšit se na tento obsahový nášup a pak se vydat do krás české země ještě jednou.

Článek Kingdom Come: Deliverance bude ještě lepší a větší, čeká ho hned několik DLC přídavků byl publikován 4. června 2018 v 00.00 v rubrice Hry a Novinky. Autorem článku je Matěj Pejsar. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...