World of Warcraft - Novinky v patchi 7.2

Sponzorované odkazy:

World of Warcraft - Novinky v patchi 7.2

Blizzard vydal další velký patch pro hru World of Warcraft: Legion, který nese název Tomb of Sargeras. Přišlo s ním hned několik velkých novinek. Tou nejhlavnější je pravděpodobně otevření oblasti Broken Shore, se kterou přichází i další část campaign questů. Ty nás zavedou na bojiště proti Legii, podíváme se dokonce i na nepřátelskou loď. Broken Shore nabízí nové world questy, ze kterých hráč získává suroviny na stavbu budov, které pomáhají s poražením Legie. Za dokončení questů čeká na každého odměna v podobě létajícího mounta, který bude jedinečný pro každou class.

Nepřátelská loď, která se nachází nad Broken Shore.Nepřátelská loď, která se nachází nad Broken Shore.

Létání na Broken Isles

Mnoho hráčů jistě potěší, že bude možné létat na Broken Isles, ale nebude to jen tak. Je třeba splnit druhou část achievementu, která nese název: Broken Isles Pathfinder, Part two. Druhá část je poněkud jednodušší, stačí mít splněnou část první, následně objevit celé Broken Shore a získat reputaci s Armies of Legionfall. Skvělá zpráva je, že se létání neváže na postavu, ale na účet, nemusíte tedy achievement plnit na každé postavě zvlášť. Mimo jiné se zvedl item level odměn z world questů, o celých 15 levelů. Dříve 845+, nyní 860+.

Cathedral of Eternal Night… povede se nám získat katedrálu zpět?Cathedral of Eternal Night… povede se nám získat katedrálu zpět?

Oblast Broken Shore přinaší nový raid a dungeon. Raid nese název Tomb of Sargeras a odehrává se v Sargerasovo hrobce. Tomb of Sargeras ukrývá celkem 9 bossů: Goroth, Atrigan & Belac, Harjatan, Mistress Sassz'line, Sistres of the Moon (Huntress Naisha, Captain Yathae Moonstrike, Priestess Lunaspyre, Moontalon), Desolate Host, Maiden of Vigilance, The Fallen Avatar, a poslední boss je známý Kil'jaeden. Jeho poražení a celkové dokončení raidu přináší uzavření portálu, díky kterému do Azerothu vtrhla Legie. Dungeon Cathedral of Eternal Night nás zavede do katedrály, na původně svaté místo, které patřilo mocným Elune, ale nyní je pohlceno temnou sílou fel a je prakticky k nepoznání. Čekají na nás hned 4 bossové: Agronox, Trashbite the Scornful, Domatrax a konečným bossem je Mephistroth, se kterým jsme se již několikrát setkali v questech na Broken Isles.

Vstup do raidu Tomb of Sargeras.Vstup do raidu Tomb of Sargeras.

Nový patch přináší mimo jiné i rozšíření artefaktů, po dosažení základního maxima se otevírá další část campaign questů, které přináší nové možnosti vylepšení. V class hall se otevírá nová quest linie, díky které je možné získat nového followera pro plnění misí a také nové class world questy, každá class je bude mít specifické.

Novinky v PVP

Na PVP scénu přichází nový set Tier 20 a zábavné brawly, které obohacují již zajeté battlegroundy o nová pravidla, módy a scenerie. Měla jsem zatím možnost vyzkoušet zasněžené a zamlžené Arathi Basin. Pravidla byla stejná, ale okolí nebylo vidět, takže předběžné volání o přicházející nepřátelské invazi nepřipadalo v úvahu. Reakce spojenců musely být tedy více než bleskové, pokud jsme si chtěli udržet svá stanoviště.

Pokud jste fanouškem duelů mezi pety a máte alespoň jednoho na levelu 25, jistě oceníte nově otevřené scenário, do kterého vám umožní vstup Breanni v Dalaranu.

Pet battle – rozporuplná zábava pro některé hráče.Pet battle – rozporuplná zábava pro některé hráče.

Uživatelsky přívětivé změny

Vývojáři si s tímto patchem dali plno práce, dočkali jsme se totiž i různých uživatelsky přívětivých změn. Kdo si v PVP rád pomáhal tabulátorem při změně targetu, bude jistě mile potěšen, že je to vylepšené. Neoznačí vám to nikoho, kdo se s vámi nenachází v combatu a také nikoho, kdo nestojí ve vaší zorné části. Dále pár změn v profesích, například nově můžeme získávat Artifact Power z Archeologie. A nakonec, samozřejmě nechybělo pár class balance změn.

Hodnocení redakce:  90 %

Výhody:

  • oživení hry o nový děj
  • po dlouhé době něco nového v PVP
  • zvýšení item levelu odměn

Nevýhody:

  • nově výchozí raid pravděpodobně zastíní ne tak starý Nighthold
  • opět přichází "otravné" sbírání Artifact power
  • dle reakcí některých hráčů se nepovedl class balance u shadow priesta

Koupit World of Warcraft Legion pro PC na xzone.cz
Koupit World of Warcraft Battlechest pro PC na xzone.cz

Článek World of Warcraft - Novinky v patchi 7.2 byl publikován 16. května 2017 v 05.00 v rubrice Hry. Autorem článku je Nicoll Bárová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...