For Honor - Vikingové, rytíři a samurajové v jednom boji

Sponzorované odkazy:

For Honor - Vikingové, rytíři a samurajové v jednom boji

Dámy a pánové, nebo spíš; Šlechetný rytíři, braň svou čest. Odvážný samuraji, bojuj za svobodu a vaší zem. Nebo nemilosrdný vikingu najdeš svou cestu do Valhally? Ukažte své umění boje chladnými zbraněmi, dokažte bojeschopnost a zažijte slávu! To vše by For Honor mohl dokázat. Dáte mu šanci?

Rytíř, viking a samurajRytíř, viking a samuraj

Rytíř, samuraj a viking na jednom bojišti

For Honor, středověká řežba od Ubisoftu v roli rytíře, vikinga nebo samuraje?! Baví Vás vymýšlet jakou strategií boje překvapíte svého hrozivě vypadajícího nepřítele aby jste mu dali poslední smrtící ránu mečem, dřív než Vás překvapí jeho nenápadný avšak mrštný spoluhráč, který má svůj meč už od krve a rychle se dychtí po té vaší? K tomu si chcete zvolit, v jakých válečných barvách bude Vaše zbroj, jak bude vypadat meč nebo sekera, Vaše přilba nebo štít? Prostě co bojovník to original. Pokud ano tak online hraní For Honor bude neskutečný zážitek. Na bojišti bude podle upoutávek pěkná a drsná atmosféra.

Pohled na bojištěPohled na bojiště

Prvotřídní a neotřelý šerm?

Zůstává otázka, jaké bude ovládání takto zajímavé hry, kde nejdůležitějším momentem bude kdy, kam a jakou dáte ránu mečem nebo sekerou. Budou-li mít hráči na konzolích stejný server jako na PC. Bude podle mě jednoznačná výhoda hráčů s joysticky.

Ve hře nebude chybět klasická kampaň pro jednoho hráče ale hlavní lákadlo hry je online multiplayer 4 vs 4 doplněn válečníky s umělou inteligencí. To zaručuje opravdu masivní válečné šarvátky. V multiplayeru máte na výběr z 5 módů. Prvním je Dominion, souboj 4 vs 4 s přetahováním se o území. Druhým je Brawl 2 vs 2 nebo klasický duel 1 vs 1 na 5 kol. Pak je tu týmový death match, kde bojujete ve dvou týmech po 4 hráčích a snažíte se mít největší skóre za zabití. A poslední možností je Elimination, mód kde máte jen jeden život a musíte zůstat stát jako poslední ve hře.

Jeden je mrtví a další budou následovat!Jeden je mrtví a další budou následovat!

Hra vychází na konzolích Xbox One a Playstation 4, ale také na PC, hardwarové nároky zvládnou splnit i majitelé starších strojů. Celková grafika je velice povedená, detaily postav, pozadí na bojištích a menu působí celkově dobrým dojmem. Nečekejte však 4K rozlišení jako u nejnovějších herních titulů. Cena se pohybuje kolem 60 euro (dle aktuálního kurzu přibližně 1600,– Kč). Za elektronickou licenci zaplatíte o něco méně než za krabicovou verzi. Hru můžete koupit v kamenných obchodech i na Steamu a jiných internetových prodejnách. Následuje aktivace a hraní přes UPlay a to znamená, že hra půjde spustit jen s internetovým připojením.

Pravidelné updaty a dlouhá podpora

Ubisoft slibuje pravidelné updaty a počítá s provozem serverů na dlouhou dobu. Obávám se, že cena hry je na dnešní multiplayer konkurenci vysoká a může způsobit menší počet hráčů čekající na protihráče. Mám tím na mysli například World of tanks a podobné masivní free online hry závislé na širokém počtu hráčů. Ale to může být naopak i kladným cílem vývojářů (ubude tak nekvalitních a škodlivých hráčů).

Nezbývá než si počkat co ukáže čas a doufat že hra se mezi hráči chytne, For Honor má zatím velmi dobrý potenciál k úspěchu. Zda se chytne, to záleží na vývojářích, budou-li se hře dále věnovat. Přejme si dostatek spoluhráčů, na kterých podle mne závisí For Honor.

Minimální požadavky:
Operační systém – Windows 7 (64 bit)
Procesor – Intel Core i3–550 / AMD Phenom ll X4 955
Grafika – NVIDIA GeForce GTX 560Ti – 1 GB / AMD Radeon HD 6870 – 1GB
RAM – 4GB

Doporučené požadavky:
Operační systém – Windows 7/8.1/10 (64 bit)
Procesor – Intel Core i5–2500K / AMD FX-6350
Grafika – NVIDIA GeForce GTX 670 / AMD Radeon R9 285
RAM – 8GB

Výhody:

  • Český překlad
  • Úprava vzhledu hrdiny
  • Herní módy

Nevýhody:

  • Nutnost internetového připojení pro hraní vlastní kampaně
  • Grafika

Koupit For Honor PC na xzone.cz
Koupit For Honor PS4 na xzone.cz
Koupit For Honor XONE na xzone.cz

Článek For Honor - Vikingové, rytíři a samurajové v jednom boji byl publikován 16. února 2017 v 19.15 v rubrice Hry, Novinky a Novinky. Autorem článku je Jan Tůma. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...