Originální dárky pro hráče – Trička s potiskem jsou základ

Originální dárky pro hráče – Trička s potiskem jsou základ

Čím obdarovat náruživé hráče konzolových či počítačových her? Máme několik tipů, mezi které patří především trika s potiskem s herní či geekovskou tématikou. Fantazii se navíc meze nekladou, a tak může být tričko s vlastním potiskem opravdu originální.

Správný geek musí být poznat

Potěšit náruživé hráče zajímavými dárky je čím dál tím složitější. Krabicové verze her již v době digitální distribuce her dávno nejsou v módě a koupě prázdné krabičky, která by v poličce jen potvrdila vlastnictví titulu na Steamu, to není to pravé ořechové. Můžeme se zastavit u herního hardwaru, ovšem zde pořizovací cena rapidně stoupá a ostřílení hráči si navíc pečlivě vybírají každý kousek herní komponenty i periferie.

Můžeme ovšem zůstat u podstatně prostších, ale stejně originálních dárků, mezi které patří například oblečení. Není nad to, dát světu vědět, kterou hru hrajete a do jaké party hráčů spadáte. Ideálním kusem oblečení jsou například herní trička. Na hrudi či na zádech tak můžete hrdě nosit logo konkrétní hry, či třeba obrázek parodující hru, kterou opravdu nemáte rádi.

PS4 nebo XONE? Já volím PC!PS4 nebo XONE? Já volím PC!

Správný geek je originální

Pokud je dostupný výběr triček nedostačující, je možné nechat si zhotovit tričko s vlastním potiskem, přičemž vaší fantazii omezí pouze rozměr trička a technologické možnosti firmy, u které triko objednáváte.

Geek trika jsou nejlepší, pokud jsou úplnými originály a není nic nejpříjemnějšího, než potkat kolemjdoucího se stejným tričkem. Dvojnásob to platí mezi geeky. Invence je pro vlastní potisk na triko nezbytná a díky dobrým možnostem online editorů potisků triček můžete ihned vidět, jak bude vypadat výsledek. Ovšem nemusíme končit pouze u triček. Tématicky zaměřené mohou být například mikiny, bundy, kšiltovky a další kusy oblečení včetně spodního prádla.

U oblečení to nekončí

Pokud má již obdarovávaný hráč skříň plnou herního oblečení, je možné jej obdarovat například pořádným geekovským hrnkem. Správné hraní bez hrnku silné kávy či jiného povzbuzovadla nemusí končit zrovna herním úspěchem a proč životabudič neschovat do stylového hrnku. Pro hráčův klidný spánek a zajímavou výzdobu pařanského doupěte může pak přijít vhod herní či seriálový polštář. Do ulic potom hráč může vyrazit se stylovým bavlněným vakem či plátěnou taškou ověšenou geekovskými plackami.

Tématicky vyzdobené herní či seriálové doupě je základ.Tématicky vyzdobené herní či seriálové doupě je základ.

Konzole nebo počítač?

Klasická otázka, která vždy rozproudí řadu bujarých diskusí napříč herními diskusními fóry, lze prostřednictvím podobných dárkových předmětů krásně parodovat. Oblečením či jinými předměty tak hráč může snadno světu ukázat, na jaké straně daný hráč stojí. Chcete-li ušetřit při nákupu stylových předmětů, lze zpravidla využít dostupné kupóny na slevy.

Článek Originální dárky pro hráče – Trička s potiskem jsou základ byl publikován 12. září 2015 v 00.00 v rubrice PR články. Autorem článku je Ondřej Dostál. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...