Logitech G19 - klávesnice pro hráče

Tagy:  Logitech G19, Herní klávesnice G19, Podsvícená herní klávesnice, klávesnice, logit

Sponzorované odkazy:

Logitech G19 - klávesnice pro hráče

Nastal čas představit si jednu z nejlepších herních klávesnic současnosti. Řeč je modelu G19, která pochází od celosvětově známého výrobce Logitech. Postupně si představíme jednotlivé speciální funkce, které na obyčejné klávesnici budete jen s těží hledat. Na první pohled tato klávesnice působí velice moderním a propracovaným dojmem. Každého jistě nejvíce zaujme barevný displej, který je usazen na horní straně. Na tomto displeji se zobrazuje mnoho užitečných informací i zábavy. Zkrátka vše co chcete.

Logitech G19 I.Logitech G19 I.

Začínáme

Při zapnutí počítače na této malé obrazovce naskočí logo Logitech. Dále najedou aplikace, které si předem navolíte. Můžete očekávat například hodiny mnoha vzhledů, ukazatele vytíženosti jader procesorů a ramky, videa, fotky, nebo přehrávání videí na Youtube. Užitečné jsou také RSS kanály, kde si můžete přidat jakýkoliv server. Například jsem vyzkoušel Novinky.cz a třeba při načítání her jsem si mohl číst čerstvé zprávy.

Popis

Celá klávesnice je perfektně podsvícená. Určitě se vám velmi zalíbí možnost navolit si prakticky jakoukoliv barvu i odstín. Osobně doporučuji tyto barvy sem tam střídat, každou změnou si uvědomíte jejich výjimečnost. Co se týče praktického využití, tak zejména podsvícení oceníte ve tmě, kde krásně a přehledně vynikne každé tlačítko. Model G19 je osazen tlačítky s označením G1 až G12. Na ně si navolíte své zkratky, spouštění aplikací a další funkce. Po té nezbývá nic jednoduššího než zmáčknout daný knoflík a předem navolená funkce se zapne. Hned nad nimi je řada tlačítek M1, M2 a M3, které přepínají režimy G tlačítek. To znamená, že například budete chtít psát email a budete potřebovat zadávat různé znaky smajlíky, tak zapnete M1 a na G řadě budete mít vše navolené. Po té budete pracovat na ploše s okny, tak si zapnete režim M2 a budete mít zase jiné předvolené zkratky. A ještě jedna funkce na závěr. Všechny světelné efetky včetně displeje vypnete jediným tlačítkem.

Logitech G19 II.Logitech G19 II.

Hodnocení

Pokud mám na závěr zhodnotit tento produkt společnosti Logitech, řekl bych, že se jim herní klávesnice G19 velmi podařila. Otázkou jenom zůstává, jestli jste ochotni investovat nemalou částku, zhruba 4 800 Kč.

Klávesnice Logitech G19 na Alza.cz

Výhody:

  • Displej
  • Komfort
  • Rychlejší práce
  • Podsvícení

Nevýhody:

  • Displej mohl být větší

Článek Logitech G19 - klávesnice pro hráče byl publikován 12. února 2010 v 06.00 v rubrice Herní hardware. Autorem článku je Daniel Hlas. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...