Angry Birds - Poznejte všechny verze!

Tagy:  Angry Birds Space recenze, Angry Birds Rio recenze, Angry Birds Season recenze, všechny verze Angry Birds. All versions Angry Birds here, Angry Birds downlonad, Angry Birds ke stažení, Angry Birds na PC

Sponzorované odkazy:

Angry Birds - Poznejte všechny verze!

Pár slov na začátek

Není to tak dlouho, co jsme vám přinesli článek popisující historii a vývoj vynikající hry Angry Birds. Vzhledem ke svému úspěchu se vývojáři rozhodli vytvořit několik dalších verzí, které si v tomto článku krátce představíme. Oblíbený princip hry zůstal zachován, fyzika, vzhled a příběh je však u každého dílu specifický. Pojďme se tedy dozvědět o čem vlastně jsou a v čem se liší od původní hry.

Angry Birds SeasonAngry Birds Season

Angry Birds Space

Prvním představeným je** Angry Birds Space**, který se odehrává, jak již název napovídá, v tajuplném vesmíru. Zlá prasata opět ukradla vaše vejce a odletěla s nimi kamsi do vesmíru. Vaším cílem tedy je získat je zpět a pomstít se za svá zatím nenarozené ptáčatka. Ihned viditelnou změnou ve hře je tedy samozřejmě kompletní změna vzhledu levelů, které se odehrávají v tajemném a neprozkoumaném vesmíru. Opět se hráč může těšit na líbivou grafiku s úplně novou, dosud nepoužitou hudbou. Ta sedí k této verzi hry jako ulitá.

Další změnou je kromě vesmírného designu trajektorie dráhy, která se chová podobně, jakoby se jednalo o skutečný vesmír. Vystřelený projektil letí stejnou rychlostí směrem vpřed. Jediná změna nastává, pokud se vaše ptáče ocitne v atmosféře některé z volně roztroušených planet. V takovém případě je pak pták přitahován gravitační silou ke středu planety. Bude tedy zapotřebí dobře spočítat, jak svůj útok provedete, protože zmíněná trajektorie je ovlivněna řadou faktorů.

Demoverzi Angry Birds Space si můžete stáhnout zde.

Angry Birds SpaceAngry Birds Space

Angry Birds Season

Poněkud obsáhlejší verzí je Angry Birds Season, která se dělí na roky 2011 a 2012. Každý rok se dále dělí na jednotlivé levely, roztříděné dle konkrétních svátků. Na výběr máme v roce 2011 například z vánočního, velikonočního, halloweenského nebo valentýnského motivu. Princip hry a trajektorie je jinak totožný s původní hrou. Rok 2012 se odehrává o úplně stejných svátcích, ale těšit se můžeme na vylepšenou grafiku, novou hudbu a dokonce nový druh ptáka, kterým je Globe Bird. Jeho schopností je abnormálně se nafouknout. Objeví se také řada nových levelů a to pro hráče znamená spoustu zábavy navíc

Demoverzi Angry Birds Season si můžete stáhnout zde.

Angry Birds SeasonAngry Birds Season .

Angry Birds Rio

Jak je již z názvu patrné, celá hra se inspirovala velkofilmem Rio (více informací o filmu zde. ). Koncept příběhu se liší od ostatních, protože tentokrát nebyla unesena vejce, ale samotní ptáci. Ti byli proti jejich vůli uvězněni ve velikém skladišti ptáků v brazilském městě Rio. Povede se jim však se osvobodit a rozhodnou se darovat svobodu i ostatním ptákům. Cílem hry je tedy sestřelovat klece s uvězněnými ptáky, kteří následně odletí pryč. Můžeme si povšimnout pěkných animací a stejně jako v ostatních verzích, i zde je nová neotřelá hudba.

Demoverzi Angry Birds Rio si můžete stáhnout zde.

Angry Birds RioAngry Birds Rio

Závěrem

Nové verze chytlavého titulu Angry Birds jistě nadchnou každého věrného fanouška. Přestože je každá verze jiná, vynikající hratelnost a pěkný design zůstal zachován. Demoverze jednotlivých PC verzí si můžete stáhnout z oficiálních stránek zde. Plná hra vás u každé verze přijde na necelých 5 euro, což je v přepočtu asi 130Kč.

Článek Angry Birds - Poznejte všechny verze! byl publikován 2. července 2012 v 05.00 v rubrice Hry. Autorem článku je Daniel Hlas. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...