Tiger Woods PGA Tour 12: The Masters

Tagy:  Tiger Woods, Tiger Woods PGA Tour 12: The Masters, The Masters, PGA, golf

Sponzorované odkazy:

Tiger Woods PGA Tour 12: The Masters

Tiger Woods toto jméno zná snad každý sportovec. Je jedno jaký, ale golfistovo jméno nelze zapomenou a ani neznát, hlavne díky jeho výsledkům a skandálům s jeho ex manželkou, která vysoudila polovičku jeho majetku. Woods nebo-li také legenda golfového sportu. The Masters – nejprestižnější golfový turnaj. Jak dopadly tyto dva pojmy dohromady? To vše zjistíte v dnešní recenzi, kterou jsme pro vás podrobně připravili.

Série PGA Tour od EA Sports vládne žánru golfových sportovních her. To se upřít nedá, i když si to vememe, tak vlastně tato hra nemá žádnou konkurenci ve svém oboru. Všechny věci, lidi, kteři pracují v golfu, tak ty najdete také bez problému i v tomto díle. Základem hratelnosti a zároveň módem, ve kterém strávíte nejvíce času, se stala kariéra tentokrát se schovávající pod názvem Road to the Masters. V první řadě si tak vytvoříte vlastního hráče. Editor nabízí stereotypní možnosti, upravovat lze. Váš začátečník se samozřejmě zatím nemůže poměřovat s mistry a čeká vás dlouhá cesta za slávou. Začnete v amatérské lize, z níž se teprve dostáváte do PGA Tour a pak už vás čeká konečně vysněný turnaj.

Zážitek z hraní působí hodně věrohodně a ze hry čiší golfová atmosféra. Po nějaké odehrané době se bohužel pro nás hráče objevuje trochu nudy a stereotyp, protože je to prostě „pouze“ odpalování. Jak už bylo napsáno tak v průběhu hry můžete využít svého caddyho, který vám pomůže se vším a také vám poradí. Pro ty zdatnější hráče, kteří se v tomdle směru orientují, tak ti si svého caddyho můžou zrušit. Prostě jej nepoužívat. K obtížnostem musím říci, že se tvůrcům povedlo vybalancovat dle mého názoru tak akorát. Určitě si musíte na celý systém ovládání chvíli zvykat, ale jak se vám dostane pod kůži, bude všechno fungovat skvěle a bez větších problémů.

Ve hře můžete vyzkoušet jak všemi známý DualShock, tak i pohybový systém Move. Po menším srovnání musím říci, že bych dal přednost raději Move, který funguje na výbornou. DualShock teda zůstal ležet na stole nepoužit. Prozatím se jedna o nejlepší hru ve spojení s pohybovým systémem Move. Celý systém ovládání je naprosto jednoduchý na pochopení a také praktický. Po grafické stránce se PGA Tour nemá za co stydět. Opravdu pěkná podívaná. Všechny golfová hřiště jsou také spracována na jedničku a detaily jsou taky na jedničku.

Závěrem

PGA Tour 2012 nezklamalo a to je to hlavní. Možná také překvapilo svou nápaditou grafikou a detaily. Velmi oceňuji spolupráci s pohybovým systémem Move, který šlape na výbornou. Hře se skoro nic nedá vytknout. Možná pár vyjímek by se našlo, ale to necháme už tak. Golfoví fanoušci si jednoznačně příjdou na své. Tuto hru jim vřele doporučuji.

Hodnocení: 88 %

Článek Tiger Woods PGA Tour 12: The Masters byl publikován 7. září 2011 v 00.00 v rubrice Hry. Autorem článku je Přemysl Maier. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...