Mercenaries 2: World in Flames

Tagy:  Mercenaries, World in Flames

Sponzorované odkazy:

Mercenaries 2: World in Flames

Jižní Amerika je nejen ráj pro drogové kartely, obchodníky se zbraněmi, pasáky, ale i pro herní vývojáře. Ne že by jich tu sídlilo zrovna moc, ale co se týče námětů, je právě tento kus země velmi populární. Jihoamerické kulisy si vybrali pro pokračování akční řežby Mercenaries 2: World in Flames také lidé z Pandemic Studios a vypadá to, že tato volba bude opravdu trefou do černého, i když se nezdržíme pouze v zemích Kryštofa Kolumba.

Herní náplň bude stejná jako u prvního dílu a tak se opět zhostíte do kůží několika žoldáků a budete s nimi plnit nejrůznější mise, které by i pro nesmrtelného Ramba byly hardcore záležitostí. Na výběr budete mít mezi 3 tvrdými chlápky s rozličnými vlastnostmi. Známá fakta jsou bohužel k dispozici pouze u jednoho představitele vaší žoldácké jednotky. Konkrétně jde o nesmlouvavého švéda Mattiase Nilssona, který si libuje v číru a kérkách. Ovšem můžete si být jisti, že i zbytek vaší jednotky nadělá ve Venezuele pěkný rachot.

Být žoldákem je poměrně delikátní. Vždy bojuje za tu stranu která nabídne nejvyšší sumu a morální principy musejí jít stranou. Tak tomu bude i v Mercenaries 2: World in Flames. Přítomno bude několik frakcí, samotná venezuelská armáda a X dalších zájmových skupin, které by rády pro sebe urvaly co nejvíce. A vězte, že tady budete utržené peníze opravdu potřebovat a každý ušetřený dolar bude znát. Zbraně, náboje a ostatní propriety nutné pro přežití žoldáků něco stojí a nikdo vám tu nic nedá zadarmo. Jak vidno půjde o střílečku, kde nebude nouze jak o taktické prvky, stejně jako o plně ovladatelná vozidla. Pokud si pamatujete první díl Mercenaries, určitě víte, že herní mapy nepatřily právě k nejmenším. Pandemic Studios naštěstí nepropadlo klaustrofobii a servíruje nám přímo obrovské mapy, na kterých se dosytnosti vyřádí všichni. To vše za cenu jen opravdu nutných loadingů, kterých by nemělo být mnoho.

Mercenaries 2: World in Flames slibují okázalou grafiku a tu nejrealističtější fyziku s plně zničitelným prostředím. Ze zveřejněných videí a screenshotů se ovšem nedá tak moc soudit, i když vše vypadá opravdu nadmíru dobře a až nechutně fotorealisticky. Realitu ale poznáme až za nějakou dobu, neboť Mercenaries 2: World in Flames nabírá další zpoždění a na pultech obchodů se objeví asi až na konci letních prázdnin. Doufám, že se toto čekání vyplatí, neboť konzoloví hráči si tuto hru již nějakou dobu vychutnávají…

Koupit Mercenaries 2: World in Flames za 399,–Kč

Alan Wake video trailer:

Článek Mercenaries 2: World in Flames byl publikován 22. února 2008 v 21.30 v rubrice Hry. Autorem článku je Miroslav Mlejnek (Ryan). Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...