The GodFather 2

Tagy:  The Godfather 2, TG2, godfather 2

Sponzorované odkazy:

The GodFather 2

The Godfather II

Většina z Vás má určitě bohaté zkušenosti s prvním dílem této hry a myslím, že většina kladné. Avšak o tom, že Mafie byla o mnoho úspěšnější se ani nemusíme zmiňovat. A co druhý díl hry The Godfather? Bude úspěšnější než Mafia 2 ? Posuďte sami z následující recenze.

O Co ve hře půjde

Stejně jako v prvním díle se vžijete do role člena rodiny Corleone a budete plnit bossovi požadavky. Podíváte se do šedesátých let jako vedoucí Queensu. Na rozdíl od předchůdce teď už hra nebude podle filmu, ale bude to zcela smyšlený příběh plný překvapení a nástrah ve „Vašem“ životě. Na akce si s sebou budete moci pozvat několik dalších mafiánů z Vašeho klanu, takže na všechnu práci nebudete sám. Vaši kumpáni jsou ze začátku trochu přihlouplí, ale po několika akcích se jejich schopnosti zvětšují a začínají se z nich stávat zkušení mafiáni jako Vy. Často se zde objeví úkoly, kde máte zajistit spolupráci s nějakým obchodem a Vaši hoši mu za to poskytují ochranné služby. Pokud získáte několik obchodů stejného druhu, máte za to pak různé výhody , jako třeba lepší zbraně a přísun peněz. Po krku vám ale jde 5 cizích mafiánských klanů, které se snaží tyto obchody přebrat pro sebe.

K ovládání rodinného impéria poskytne The Godfather II hráčům novinku s názvem „The Don’s View“ (Donův pohled) , který jim umožní při rozvoji rodinného businessu získat okamžitý přehled o dění ve světě. Prostřednictvím Don’s View lze budovat, chránit a rozšiřovat zločinecké aktivity a nadále mít pod kontrolou pohyby a plány konkurenčních klanů. Nadále se také perfektně naučíte pohybovat v prostředí organizovaného zločinu formováním skupin mafiánů, najímáním band, vydáváním rozkazů a povyšováním Vašich nejlepších mužů organizace.

Volnost ve hře je velice podstatným pozitivem

Velice pozitivní informací pro Vás bude, že sice dostáváte úkoly, které musíte vykonat, ale nikoho nezajímá jakým způsobem je provedete. Z toho plyne široké spektrum možností a já pevně věřím, že minimálně jedna se Vám bude líbit. Jedním z úkolů je obsadit nepřátelský obchod. Můžete tam rychle vejít a všechny pozabíjet, nebo si nešpinit ruce od krve a přitlačit majitele obchodu, který jistě rád zajistí, aby měli Vaši hoši volnou cestu. K Vaší radosti budou až tři města, která budete moci okupovat a získávat další podniky pro Vaše dobro a nadále je bránit nad zlými lidmi z jiného klanu.

Cíl je pak jasný – ovládnout co největší část města v oblastech jako je prodej drog, zbraní a nebo hazard, což vám přinese pořádný balík peněz. K tak složitému cíli se budete muset propracovat postupně, a to třeba kooperací se zkorumpovanými policisty nebo postupnou likvidací protivníků.

Godfather 2 Online gaming

Každého z Vás už asi napadlo, zda bude TG2 obsahovat i nesmírně podstatnou část hry jako je multiplayer. A v této chvíli Vás můžu velice potěšit, protože po dlouhé době se vydavatelé rozhodli alespoň trošku přiblížit, jak to bude vypadat a veřejně prohlásili, že multiplayer bude také nezbytnou součástí této hry. Dále však byli velice zdrženliví a více informací zatím neuveřejnili, takže se budeme muset nechat překvapit, jak multiplayer bude vypadat, popřípadě zda-li bude úspěšnější než hra samotná, o čemž však velice pochybuji.

Závěr

Tato hra by oficiálně měla vyjít v únoru roku 2009, tak se nechme překvapit, zda výrobce tento termín dodrží. The GodFather 2 bude dostupný na PC, Xbox 360 a PS3. Teď už si jen stačí položit jednoduchou otázku, která zní – Mafia 2 vs. Godfather 2? Která hra dopadne lépe? Už brzy si to budete moci vyzkoušet, jsem zvědavý na ohlasy.

Koupit The GodFather 2 za 1099,–Kč

Článek The GodFather 2 byl publikován 24. října 2008 v 06.00 v rubrice Herní hardware. Autorem článku je Michal Kadidlo. Pro diskusi slouží komentáře (2).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...