Spyro Reignited Trilogy - Nezapomenutelný Spyro se vrací

Sponzorované odkazy:

Spyro Reignited Trilogy - Nezapomenutelný Spyro se vrací

Pamatujete na dráčka Spyro? Nyní se vrací ve skvěle přepracované Reigneted Trilogy. Fialový dráček Spyro je oproti Crashovi jiný. Je to zhruba rok, co v létě roku 2017 vyšla předělávka původních 3 dílů Crashe Bandicoota – svého času rivala dráčka Spyra. Ten se však předělávky dočkal až nyní.

Dráček Spyro v plném nasazeníDráček Spyro v plném nasazení

Fialový drak Spyro se díky sérii Skylanders objevoval i po úpadku v roce 2004. Vývojáři ze Skylanders proto vzali věc do vlastních rukou a předělali první 3 díly z první generace PlayStation do nové podoby. Reignited Trilogy obsahuje díly Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto´s Rage! a Spyro: Year of the Dragon.

Dráček se s každým dílem učí nové věci. V prvním díle pouze skáče a přelétává a v dalších dílech už například dokáže plavat nebo déle létat. Nejvíce se vývojářům povedlo zachovat dráčkovu postavu a to jeho roztomilost. Ta je díky výkonu nových konzolí o mnoho úrovní výš než kdy předtím.

Nový protivníci, ale i pomocníciNový protivníci, ale i pomocníci

Stejně jako u předělaného titulu Crash Bandicoot, i Dráček Spryo vypadá opravdu skvěle a může se chlubit krásnými animacemi a skvěle zachycuje pohádkové okolí, které podporuje mnoho barev a zpracování všech postav ve hře dodává titulu neskutečný zážitek pro hráče.

Vydavatel Activision si může odškrtnout další úspěch, protože po skvělém zpracování Crashe mu zbyly síly na předělání milovaného Dráčka Spyra a hra je skutečně chytlavá. Všechny tyto díly získaly svého času vysoká hodnocení a Spyro se tak mohl směle postavit vedle tehdy konkurenčního Crashe Bandicoota. Nestal se sice maskotem herní konzole, ale dosahoval stejných kvalit.

Spyro Reignited Trilogy vyšlo pro herní konzole PlayStation 4 a Xbox One.

Článek Spyro Reignited Trilogy - Nezapomenutelný Spyro se vrací byl publikován 15. prosince 2018 v 11.45 v rubrice Hry a Novinky. Autorem článku je Nicol Krausová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...