Prodej herní konzole Switch stále stoupá!

Sponzorované odkazy:

Prodej herní konzole Switch stále stoupá!

Pamatujete i vy, když minulý rok společnost Nintendo představila novou herní konzoli Switch? Její elán se vůbec nezastavuje a je více a více populární u uživatelů a milovníků her. Konzole nabírá na obrátkách a její prodej dosahuje již k 22,86 milionům herních konzolí Switch.

Herní konzole switch se má rozhodně čím chlubitHerní konzole switch se má rozhodně čím chlubit

Doposud byla nejvíce populárnější herní konzole Wii, která oslnila interaktivním ovládáním hry. Uživatel herní konzole totiž neovládal hru jen pouhými tlačítky, ale reálnými pohyby, které při hře dělal. Konzoli Wii si tak koupili stovky milionů lidí a následně se prodej ukončil.

Nástupce na sobě nenechává dlouho čekat!

Po velmi oblíbené konzoli Wii přišel na trh nový ,již zmiňovaný, Switch – hybridní konzole, s níž zažijete zábavu nejen doma u TV, ale i na cestách. V první řadě se jedná skutečně o televizní konzoli, kterou v momentě kdy vytáhnete z dodávané dokovací stanice, stane se z něj kapesní herní systém s vlastní obrazovkou. Toto je jedna z vlastností, kterou ocení všichni hráči z důvodu úspory – nutnost vlastnit dvě zařízení. Switch je dva v jednom!

Na doma i na cestyNa doma i na cesty

Velmi prodejná nová herní konzole Switch má po obou bocích odnímatelné ovladače, které se jmenují JoyCon. Hráč má tak možnost se doslova ve hře pohybovat. Pokud je hra pro více hráčů, je možné dokonce dokoupit i jiné ovladače, aby mohlo na systému herní konzole hrát více lidí.

Článek Prodej herní konzole Switch stále stoupá! byl publikován 7. listopadu 2018 v 00.00 v rubrice Herní hardware, Herní software a Hry. Autorem článku je Nicol Krausová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...