Hrajte ruletu i na cestách – Hrací automaty na mobilu

Hrajte ruletu i na cestách – Hrací automaty na mobilu

Hrací automaty a jiná hazardní zábava nemusí představovat nezbytnou návštěvu klasických kasín. Automaty zdarma si totiž můžete zahrát kdekoli a kdykoli. Na dovolené, cestou MHD, nebo třeba o polední pauze. Jak na to?

Mobil vždy při sobě

Nezáleží jestli používáte chytré telefony Xiaomi, nebo jiná zařízení. Mobilní internet je k dispozici téměř všude, nejinak tomu je i v případě WiFi připojení k internetu. Hrát hazardní hry jen tak, nebo dokonce i s reálnými penězi je tedy možné opravdu odkudkoli.

Powerbanka prodlouží životnost mobilu znatelně.Powerbanka prodlouží životnost mobilu znatelně.

Ptáte se, jak si zpříjemnit hraní na cestách? Možností je celá řada a začneme již výběrem mobilního telefonu, případně tabletu. Základním předpokladem je dostatečně velká úhlopříčka displeje. Současný standard se pohybuje v rozmezí 5“ až 6“ úhlopříčky. Na hraní je přirozeně výhodnější vetší úhlopříčka ideálně doplněná o dostatečné rozlišení. Bohužel Full HD rozlišení stále není výlučným standardem. Dostatečný výkon periferií je dobré zjistit dle dostupných testů a pokud existují testy konkrétní aplikací, na kterých se výkon porovnává, jde o dobrý odrazový můstek.

Telefon máme koupený, nyní se můžeme pustit do příjemného příslušenství. Zvuk zpravidla není nejdůležitějším prvkem hazardních her, a proto se jím v tomto článku zabývat nebudeme. Jiné je to ale s výdrží a tedy instalovaným akumulátorem. Kapacita baterie je jedním z aspektů, ale ne zcela rozhodujícím. Špatná optimalizace aplikací zhoršuje výdrž, stejně jako špatný hardware mobilního telefonu. Výdrž jde snadno prodloužit například power bankou. A nyní hurá na výherní automaty zdarma bez omezení.

Výběr her je základ.Výběr her je základ.

Zábava v kapse

Přestože nejlepší atmosféru poskytne klasické kamenné kasíno, leckdy na jeho návštěvu nezbývá čas. Možností, jak si vsadit a užít tu správnou zábavu s hutnou atmosférou, je celá řada. Hrát lze klasiky mezi hazardními hrami, tedy ruleta, blackjack a podobně. Chybět nesmí ani možnost sportovních sázek. Není nic lepšího než sledovat oblíbené sportovní zápasy a žít jimi, neboť pravděpodobnost výhry nikdy není nulová.

Kam za hazardními hrami jsme si obecně řekli, ale nyní techničtěji a konkrétněji. Před vlastní volbou služby si promyslete, které konkrétní hry máte nejraději a podle toho hledejte konkrétní službu. Dobré je také zjistit, zdali daná služba nemá k dispozici aplikace přímo pro mobilní telefon. Není to ale podmínkou, neboť podpora webových technologií v mobilech je na vysoké úrovni. Zajímavým kandidátem je například ověřená fortuna casino online.

Článek Hrajte ruletu i na cestách – Hrací automaty na mobilu byl publikován 23. března 2017 v 00.45 v rubrice PR články. Autorem článku je Ondřej Dostál. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...