Call of Juarez: The Cartel

Tagy:  Call of Juarez: The Cartel, Call of Juarez, The Cartel

Sponzorované odkazy:

Call of Juarez: The Cartel

Studio Techland si pro nás připravilo velice zajímavý žánr a to ze světa drog. Do akce se dostanou drogové gangy vs. detektivové, které ovládáte z třetí osoby. Pojďme si tedy říci co nás čeká.

The Cartel se odehrává pár stovek let v budoucnosti v Americkém Los Angeles a Mexikem. Tak jako všemi známý Batman, tak I naši detektivové bojují všemi možnými prostředky s drogovými kartely. Opravdu razantní změna oproti minulém dílu že?

Ve hře se vžijete do tří postav a to do dvou mužů (detektiv a agen DEA) a jedné ženy (detektivka FBI). Každá z těchto postav má své zápletky a občas se rozdělí. Hned na začátku hry dojde k bombovému útoku na central DEA. Jen pár dnů po výbuchu navšťíví detektiva jedna dcera ze zabitích lidí při bombovém útoku. Zajímavosti je to, že hru můžete hrát sami či kompletně se všemi postavami.

Jak již bylo řečeno, tak The Cartel je čistokrevná střílečka z třetího pohledu. Ve hře máte k dispozici pár aut a dokonce si ve stylu GTA zastřílíte z okýnek za jízdy. Každopádně hlavní náplní hry je prostě střílet, střílet a zase střílet. Celá hra se točí jen kolem toho, že újdete pár desítek metrů a schováte se za nějaký předmět, popřípadě vystrčíte hlavu a postřílíte vše co se hne. Tento styl hraní Vás bohužel může po chvíli přestat bavit a ze hry se stává stereotyp.

Velkým plusem hry je to, že můžete levelovat. Postava má k dispozici tajné úkoly, které dostáváte prostřednictvím telefonu a Vaši parťáci o nich netuší. Čím větší level, tím lepší zbraně atd. Každopadně hru můžete dohrát I se základním arzenalem. Dalším a posledním plusem hry je možnost hraní v kooperativním režimu. Více kladů bohužel nenajdeme.

Závěrem

Call of Juarez: The Cartel není zas až tak špatná hra, ale hra má vice záporů než kladů. Jak už bylo řečeno výše – po hodině se ze hry stává bohužel stereotyp. Bohužel jsem od hry očekávál více a proto jsem velice zklamaný. Na více než 55% nemá v žádném případě.

Hodnocení: 55 %

Hru si můžete koupiz na xzone.cz

Článek Call of Juarez: The Cartel byl publikován 1. února 2012 v 10.00 v rubrice Hry. Autorem článku je Přemysl Maier. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...