Fear 3: Parádní atmosféra, krvavý příběh a pořádná akce

Tagy:  Fear 3 recenze, Fear 3 here, about fear3, slavná akční hra fear 3, jak dopadl fear 3, hodnocení fear3, fear 3 download, Fear 3

Sponzorované odkazy:

Fear 3: Parádní atmosféra, krvavý příběh a pořádná akce

Úvodem

Fear 3 je již třetí pokračování veleúspěšné ságy Fear, která má úspěchy u hráčů z celého světa. Nádherná atmosféra, silný příběh a pořádná akce zkrátka dostanou každého hráče. Jak si povede třetí vydání na drsném trhu PC her? Budou vývojáři slavit svůj třetí úspěch nebo sklidí řadu kritiky? To a ještě mnohem více se dočtete na následujících řádcích.

Příběh

Ani v tomto díle není nouze o poutavý příběh, který se točí kolem dvou bratrů, jenž byli uvězněni v tajné laboratoři. Byla na nich prováděna řada pokusů, po kterých byli pečlivě pozorováni a natáčeni. Jeden z bratrů získal neuvěřitelnou sílů, vytrvalost a přesnost. Stal se z něho takřka neporazitelný mariňák – Point man. Kampaní vás bude provádět druhý bratr jménem Fettel, který naopak získal nadpřirozené schopnosti jakéhosi ducha. Ten se umí dostat pod kůži některému ze svých nepřátel, kterého tak dočasně ovládá. Obdařen byl však i dalšími silnými schopnostmi a po úspěšném dokončení kampaně s první postavou si můžete vše zopakovat právě s tímto duchem.

Zpracování

Série Fear byla známá svou grafickou vyspělostí spolu s divokými a zároveň pěknými efekty. Třetí díl již tak zářivý není, přesto grafická stránka velmi vydařená a bude stačit většině hráčů. Atmosféra je opět strhující díky různorodým monstrům, vyskakujících na vás z každého temného místa. Dlouho na sebe nenechají čekat po zuby ozbrojená speciální komanda. Celý zážitek umocňuje propracované prostředí, samozřejmě ponořené do náležité tmy.

Vývoj postavy

Postupem času získáváte zkušenosti a vaše postava se automaticky vylepšuje, zvyšuje se vám zdraví, zlepšují schopnosti a tak dále. Škoda jen, že vývojáři neumožnili hráčům v tomto směru trochu volnosti v podobě rpg prvků. Vylepšování postavy podle svého gustra by jistě ocenil nejeden hráč. Hlavní schopnost point mana je zpomalování času, díky kterému může přesně zaměřit a snadno zneškodnit každého nepřítele. Fettel naopak využívá samotné těla soupeřů, do kterých se může převtělit a dále je ovládat. Při pořádné přestřelce není těžké utrpět poškození a tak je dobré využívat krytí se za různé objekty v prostředí. Schovat se můžete takřka za každou zeď, sloup nebo kus plechu. Po krátkém čase se vám zdraví vrátí a můžete zpátky do akce.

Multiplayer

Hráči zaměření spíše na multiplayer akci se mohou těšit na hned několik modů, ve kterých si mohou tuto skvělou hru užít se svými přáteli. V „Contractions“ jste uvězněni v budové, do které se valí vlny plných nepřátel. Vaším cílem je jim odolat co nejdéle to bude možné. V tomto modu je velmi důležitá spolupráce hráčů. Cílem „soul king“ je naproti tomu nasbírat co nejvíce duší nepřátel, které získáte zabitím jejich majitelů. Kdo jich má na konci kola nejvíc samozřejmě vítězí. Nejzajímavějším modem je ale „soul survivor“, který ja takovou směsí předchozích dvou modu. Tým se rozdělí na skupinku snažící se přežít a jednoho přízraka, který se snaží se ostatními npc tuto danou skupinku zabít.

Hodnocení

Fear 3 je plný neutuchající akce, vydařené atmosféry a řady možností. Nepřichází sice s ničím novým nebo revolučním, přesto je tento titul dobře zpracovanou hrou pro příznivce akčních FPS. Pokud se vám líbiy první dva díly nebo si jen chcete užít pořádnou akci v horovém prostředí, Fear 3 je právě tím, co hledáte.

Výhody:

  • Akce
  • Atmosféra
  • Příběh
  • Možnost hrát za dvě postavy

Článek Fear 3: Parádní atmosféra, krvavý příběh a pořádná akce byl publikován 22. října 2011 v 00.00 v rubrice Hry. Autorem článku je Daniel Hlas. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...