Landwirtschafts Simulator 2011 aneb farmaření je zábava

Tagy:  farma, farmaření, farmareni, traktor, bagr, zemedelstvi, zemědělství, kombajn, obilí

Sponzorované odkazy:

Landwirtschafts Simulator 2011 aneb farmaření je zábava

Není to tak dlouho co se objevil první landwirtschafts simulator a už se na nás řítí verze 2011, která slibuje spoustu novinek a změn, kterých opravdu není málo. Novinky poznáme podle výrobců hned při zapnutí hry. Hra už je na pultech naších obchodů a podle statistik si nevede vůbec, ale vůbec špatně. Což dokazuje i procento prodanných her. Tak si ji pojďme představit.

Kombajn.Kombajn.

Sklizeň vás již omrzela? Zkuste dobytek!

Zcela novou možností je chov zemědělských zvířat (mimochodem tato novinka v minulých dílech nebyla a díky snaze o prosazení se nakonec zde tato novinka konečně objevila) – ve Farming Simulatoru 2011 se můžete nejen starat o krávy nebo prodávat mléko, ale také využívat hnůj pro zúrodnění polí! Aby se vašemu chovu výborně dařilo, je nutné správně se o zvířata starat a dobře je krmit. Pokud vás ale zvířata nebaví, nic nebrání tomu budovat nové a nové budovy a rozšiřovat vlastní farmu pěstováním či prodejem široké škály zemědělských plodin.

Sklizeň.Sklizeň.

Nové stroje a zařízení

Jakmile se Vám na vaší farmě začne více dařit, získáte možnost investovat do nového vybavení – traktorů, kombajnů, pluhů, nakládačů, balících a secích strojů a řadu dalších vymožeností. Všechny jsou samozřejmě do posledního detailu věrné originálům a plně ovladatelné. Vybrat si můžete v základní verzi například značky Krone, Horsch, Pottinger, Deutz-Fahr apod. V předešlých dílech tyto originální značky chyběly, což byla opravdu smůla, ale autoři tentokrát nezklamali.

Sklizeň obilí.Sklizeň obilí.

Pomocníci na farmě, nový multiplayer a oblíbené módy

Farming Simulator 2011 můžete hrát i s přáteli přes internet nebo na lokální síti – multiplayer vám umožní pracovat na farmě společně s přátely. Kromě tohoto si můžete najímat i pomocníky, kteří vám pomohou s provozem a prací na Vaší farmě, takže se budete moci více věnovat tomu, co vás na hře baví nejvíce. Nejen stahování a používání, ale i vytváření nových vlastních vozidel, nástrojů a map je nyní jednodušší – díky integrované funkci pro správu uživatelských módů.

Jak se krásně pase.Jak se krásně pase.

Závěrem

Hra nabízí poměrně dost novinek než v předešlých dílech a také dost velkých změn, tudíž předpokládáme, že hra zaujme důstojné místo v simulátorech. Pokud Vás baví farmaření a simulátory, tak určitě není naškodu si tuto hru koupit a otestovat si, jak jste na tom s farmařením. Osobně si myslím, že tato hra nemá konkurenci co se týče farmářských simulací. Určitě ji všem doporučuji.

HW NÁROKY:

 • Windows XP, Vista nebo Windows 7
 • 2.0 GHz Intel nebo ekvivalentní AMD
 • grafika Nvidia Geforce 6800, ATI Radeon X850, S3 Chrome 430 GT nebo lepší , minimálně 256 MB
 • 1 GB RAM
 • pro aktivaci PC hry a multiplayer je nutné internetové připojení
 • hra podporuje i použití volantu či gamepadu

Moje hodnocení:  89 %

Výhody:

 • nabídka techniky
 • ekonomické cykly
 • zvuky techniky jsou autentické
 • licencované zemědělské stroje

Nevýhody:

 • pouze jeden typ skotu
 • pět druhů osiva
 • fyzikální engine

Článek Landwirtschafts Simulator 2011 aneb farmaření je zábava byl publikován 4. ledna 2011 v 00.00 v rubrice Hry. Autorem článku je Přemysl Maier. Pro diskusi slouží komentáře (11).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...